“شما کنترل را از دست داده” Kratos chides پسرش زیر یک مبارزه با ترول. پسرش rebuffs او اشاره کرد که او چگونه به معنای واقعی کلمه فقط تماشا پدر خود را از خشم در حالی که مبارزه با نورس هیولا. “خشم می تواند یک سلاح … اگر شما آن را کنترل کنید. … شما به وضوح نمی تواند” پدر رساند.

Atreus دفاع خود را دوباره اما این تنها نشان می دهد که او از دست رفته است ، Kratos زانو زده و می گوید Atreus به گرفتن دست خود را. هر بار که پدر swats دور پسر خود را ضعیف تلاش است. “بیش از حد آهسته” او chides. “ضعیف” او goads دوباره. در نهایت خشم و مقابله Atreus و او lunges بی پروا به اعتصاب خود را پدر. Kratos مراحل گذشته به عنوان Atreus سقوط به زمین است.

Kratos زانو زده در کنار پسرش و منازعه بازوی خود را. “مسیر پیش رو دشوار است” پدر هشدار در شروع تلاش های خطر ناک است که نقش را در طول سال 2018 بازی. “و شما Atreus هستند به وضوح آماده نیست.”

من درک Kratos نگرانی و رفتار اگر روش خود را. سال من بازی “خدای جنگ” جوانترین از دو دختر من بود و فقط یک سال و تلاش ، چهار ساعت متوالی بود یک شب خوب. بین که شبانه محرومیت و داشتن صبر و شکیبایی من به طور منظم تست شده توسط من فرزند ارشد پدر پدری بود که بسیاری در آن لحظه خاص.

من همدردی با surliness نشان داده شده توسط تک-بابا خدا که Atreus فشرده او را با یکی بیش از حد بسیاری از سوالات. این grumpiness آشنا شد و زمانی که احساس کردم بیش از حد مشمول مالیات توسط خود کودکان و نوجوانان است. و من می تواند مربوط به فشار کمک به هدایت کردن یک کودک از طریق روزانه خطرات هرگز به ذهن توضیح جهان به عنوان آنها سعی می کنید برای قرار دادن ذهن خود را در اطراف بزرگتر پازل و مشکلات آنها هنوز به درک.

جهان یک مکان سخت است. وجود دارد هیچ ارواح رومینگ زمین و در حالی که ما ممکن است نیاز به رقابت با بی رحمانه خودخواه gods of Asgard, زمین مقدار زیادی از مشکلات خاص خود را دارد.

به عنوان یک پدر من را به یک نگاه در چشم انداز دلهره آور که هم اکنون ما را احاطه کرده و … این تلخ. بیماری همه گیر. نژاد پرستی. رکود است. را بدست آورد. باورهای آغوش بیش از حقایق. من در نگاه من دو دختر تنها در حال حاضر برای شروع تحصیلات خود را, و من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم “شما آماده نیست.”

این محافظ والدین احساسات غیر معمول نیست. هنگامی که همسر من بود و انتظار ما برای اولین بار او نگران همه چیز بسیار زیبا. “این است که بیش از حد نزدیک به گهواره” او بپرسید در مورد اسباب بازی مخمل خواب دار دو درب را از کودک اتاق خواب است که تنها می تواند ارائه مضر توسط نیروی دریایی مهر و موم و یا MacGuyver. من می خواهم بچه خود را در مورد آن, اما من همچنین می خواهم به درک او از ترس.

توقف و فکر می کنم و شما خواهید دید خطرات در همه جا. و “توقف و فکر می کنم” منظورم این است که فقط گوگل “خطرات برای کودکان و نوجوانان” و اندیشید که چگونه هر یک ممکن است به فرزندان خود را. اوه به دو دست نبرد تبر و یک زن و شوهر از هرج و مرج تیغه های که با آن به حفاظت از آنها.

هر چند شناخته شده قبل از تولد خود را هنگامی که شما مسئول زندگی دیگری به وجود می آید حاد آگاهی که این مکان جهان ما, می توان آن را وحشتناک است. این خطرناک است. آن را غیر منطقی است. و قدرت است که راهنمای سرنوشت آن به مراتب بزرگتر از خود است.

برای کسانی که می تواند آشتی جای خود را در برابر آن هیبت تحقق فروتنی است. برای کسانی که در تلاش برای قبول واقعیت احساس بیشتر شبیه ترور خفیف. به عنوان نگهبان از بچه های ما چگونه می توانیم آنها را آماده برای … همه چیز ؟

Kratos می داند که چالش های جهان طول می کشد و آن را بر خود به یاد Atreus — حتی اگر درس گاهی اوقات نیش. او می داند که خطرات خود را پسر مورد به صورت در سفر خود را. او می داند که او پسر جوان و overeager و غافل از جهان ، او می داند که اگر Atreus تا به حال سفر از طریق جهان مثل Kratos به پسر قدردانی گرانش مسیر قبل از آنها. و پس از پدر به دنبال جراحی پسر خود را برای سفر. او در خارج در آغوش گرفتن به دست پسرش چاقو. دومی او معتقد است که در خدمت پسر بهتر است.

پدر و مادر وحشتناک درجه تعریف سرنوشت فرزندان خود هستند. در نظر گرفتن گزینه های ما را برای بچه های ما قبل از آنها رسیدن به هر نوع استقلال است. جایی که آنها زندگی می کنند جایی که آنها سفر که آنها با آنچه آنها را ببینید و بشنوید هستند که تقریبا منحصرا تابع تصمیمات پدر و مادر خود را. قبل از آنها حتی می دانم چه کلمه ای سرنوشت معنی ما هستند که سرنوشت خود را.

هنگامی که شما فکر می کنم در آن شرایط آن را کمی قریب به اتفاق قربانیان. تصمیمات خود را شکل خواهد داد بقیه فرزندان خود زندگی می کند.

من خطاپذیر. من خطا در قضاوت من. هنگامی که از خواب بیدار شدم (خیلی زود) هر روز صبح به تماس های از جوانترین دختر من اشتیاق منتشر خواهد شد از تخت من احساس می کنم چیزی جز خدایی. در آن لحظه من تنها خداگونه قدرت توانایی جلوگیری از پله در Legos قبل از نوشیدن قهوه من.

و در عین حال این مسئولیت ما را برای هدایت و شکل این جوان تاثیرپذیر موجودات به روشنگری آنها در مورد جهان است که (آن را باید گفت: دوباره؟) عمیقا ناقص.

آن را سخت به نگه داشتن آنها را نزدیک گوش خود را بسته و محافظت چشمان خود را به حفظ بی گناهی خود و ذخیره آنها را از درد.

بنابراین زمانی که Kratos مانع او هنگامی که او چک او را در خود overeager تعقیب مرد/خداوندی من آن را دریافت کنید. نگران نباشید در مورد کوه المپ در مقدونیه Atreus هیچ چیز خوب اتفاق می افتد وجود دارد. عجله نکنید برای تبدیل شدن به بزرگسالان آن را به عنوان پر زرق و برق به عنوان شما فکر می کنم.

اما یک عیب در این رویکرد از آنجا که ما نمی تواند محافظت از کودکان ما از جهان — حداقل نه تا جایی که ممکن است مانند. اگر من پایان همه گیری جریان “Rapunzel” به من آموخت هر چیزی آن است که فرزندان خود را خواهد شد را به جهان و یا به احتمال زیاد جهان را پیدا خواهد کرد یک راه برای فرزندان خود را.

بیایید با چوب الوهیت تم برای دوم و بررسی اسطوره خلقت من بزرگ شدم. در روز هنگامی که خدا در نگاه همه چیز و تلقی آن را “خوب” وجود دارد فقط یک منبع دانش یک سیب پر از درخت است که روشن هر کسی که خوردن میوه مورد ماهیت واقعی جهان اطراف آنها را. وجود دارد به معنای واقعی کلمه فقط یک منبع در تمام خلقتکه در آن انسان می تواند به یادگیری در مورد جهان است. یکی. و چه اتفاقی افتاد ؟

در حال حاضر (به عنوان خدا به نظر می رسد در همه چیز به احتمال زیاد پرستاری یک بوربن) اطلاعات و دانش است و در همه جا. هرگز به ذهن روزنامه. جستجوهای اینترنتی تنها نوک کوه یخ است. توییتر ؟ Facebook? Snapchat? Insta? Tik Tok? فراموش نکنید که در مورد میل و علاقه به خوردن سیب. اگر درخت دانش حکایت بازی های انجام شده امروز, مار را له کردن میوه پر از سرنگ و تزریق آن به بشریت چشم.

اطلاعات در همه جا. آن را غیر قابل اجتناب است. وظیفه پدر و مادر کودکان را نمی توان در مورد حفظ بی گناهی. که کار این است که تقریبا غیر ممکن است. در حال حاضر آن را در مورد استقامت و استقامت در یک جهان که در آن شما یاد بگیرند که همه آن مشکلات که آیا شما می خواهید یا نه. شما بهترین حفاظت از آنها را با آموزش آنها را برای محافظت از خود. شما فقط نیاز به پیدا کردن روش مناسب و تعادل برای کمک به آنها در رسیدن به این سطح از استقلال است. به روند مشکلات و حرکت به چالش درآمده است. من مطمئن هستم که من پسر Kratos احساس من بر این است.

هیچ فرار از واقعیت: بچه های خود را رشد خواهد کرد. بچه های خود را به یادگیری در مورد جهان است. چگونه انجام شما می خواهید به آن را اداره کند ؟

Kratos هرگز می خواهد به او بگویید که او هم مانند پدر خود خدا است. او می خواهد به نگه داشتن Atreus در تاریکی و امید جهان گرفتار شده است که او خواهد شد بیش از پسرش. Kratos frets Atreus تبدیل خواهد شد, انحرافی با قدرت مانند دیگر خدایان کریتوس مواجه کرده است — خود را گنجانده شده است. او می خواهد بهتر است برای او و پس از او سپر او فکر آن را به نفع خود. به عنوان داستان گستراند Kratos می آموزد که پنهان پسرش هویت واقعی از او است که در واقع کشتن او.

در نهایت Kratos relents می گوید Atreus حقیقت و باید چوپان پسر او را از طریق آنچه که من فکر می کنم به عنوان “بلوغ” بخشی از بازی هنگامی که پسر او شروع به هل دادن او را دور و تبدیل شدن به احساسی فرار. برای همه از نا امیدی و حتی پس از یک ویرانگر به نوبه خود است که در آن پسرش کشته شدن یکی دیگر از خدا به سادگی از آنجا که او می تواند Kratos کمک می کند تا هدایت Atreus به سمت نور است. در متقابل مد Atreus می کند همان به پدرش.

Kratos می آموزد فرزند خود را در مورد بقا است. Atreus می آموزد که پدر خود را مورد شفقت. در پایان دو rub off در هر یک از دیگر.

“برای کسی که خیلی قوی, شما مطمئن شوید که نگرانی زیادی” Atreus می گوید.

“آن را در خدمت من خوب” Kratos پاسخ می دهد. “و آن چه من ما را زنده نگه دارید.”

“من حدس می زنم. نه وحشتناکی سرگرم کننده راه برای زندگی ،

در رابطه خود و عشق به یکدیگر Kratos و Atreus پیدا کردن یک تعادل است. با گوش دادن به پدرش حکمت Atreus تبدیل به یک فرد بهتر. در اتخاذ مطلب پسرش دیدگاه خوش بینانه از جهان Kratos می شود و مهربان است. پدر نجات دهنده از پسر. پسر نجات دهنده از پدر.

صبح بدترین به عنوان یک پدر و مادر است. کودکان, حداقل, معدن, به نظر می رسد بهار از تخت خود را با یک انرژی بی حد و حصر. آن را به عنوان اگر آنها به siphoned آن را از من در حالی که من خواب.

یک روز دیگر آغاز می شود. پایین پله ها به صبحانه. من به سختی به پایان تنظیم حبوبات کاسه روی میز قبل از اجتناب ناپذیر overcautious انتقادات فوران از لب من به عنوان من را از طریق توییتر و آخرین, تلخ, اخبار.

“شما خواهر اتاق.”

“استفاده از قاشق خود را نه دست خود را. ما نمی خورند مانند آن.”

“آیا صحبت با غذا را در دهان خود. شما ممکن است خفه کردن.”

“نشستن به طور معمول. شما ممکن است سقوط.”

این یک دنیا ارزش نگرانی فقط تعداد انگشت شماری از دقیقه به روز می شود. ما حتی جرأت درب به جهان فراتر از آن.

در نهایت من جوانترین پس از اتمام حبوبات. او سه سال با یک شخصیت که نوسان بین شادی لجام گسیخته و بی حد و حصر کاملا نامتناسب ناامیدی. او به نظر می رسد در من می پرسد و با ترس و شرم.

“پدر شما دیوانه است؟”

من مکث و به یاد داشته باشید یک ارز از “خدای جنگ” هنگامی که Atreus سوال خود را پدر فلسفه رواقیون و Kratos به ضرب گلوله به عقب “شما نمی دانید که من در راه است.”

آن را به من مکث میان من و دنیوی روزانه سرخوردگی. شاید Kratos و Atreus تا به حال در واقع به من آموخت چیزی بیش از حد.

“نه عزیزم. من دیوانه نیست.”

او به من مخابره. “پدر … لبخند! آن را مبارک پدر!”

او اسلاید از نیمکت او نزدیک به سقوط کردن سه بار در وعده غذایی و scurries به بازی با او ، برای چند لحظه من فقط نشستن و تکان سر و لبخند.

من نمی نیاز به یک خدا شکل دادن به هر جزئیات در سرنوشت فرزندان من است. پدر بودن فقط خوب انجام دهد.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات