D. C., United بازیکنان کار کردن از راه دور با بررسی توپ فوتبال و ‘مراقبت از بسته’

حداقل به مدت نه ماه هر سال از اردوگاه های آموزشی در قلب زمستان از طریق postseason در پاییز MLS بازیکنان و مربیان با هم هستند تقریبا روزانه است.

Coronavirus همه گیر خواهد شد نگه داشتن آنها را از هم جدا برای آینده قابل پیش بینی. دو هفته به فصل MLS در مارس 12 معلق برنامه برای 30 روز یک جدول که به نظر می رسد برخی به گسترش بحران بهداشت و درمان گسترش می یابد.

یک مهلت قانونی برای جلسات آموزشی نیز در محل.

“از هفته گذشته 99.9 درصد از تمرکز ما شده است سلامت و ایمنی بازیکنان ما کارکنان و در مقابل دفتر” مدیر کل دیو Kasper گفت.

اما این تیم نیز کمک به نگه داشتن بازیکنان خود را در سطوح تناسب اندام با ارائه تجهیزات و ایمیل دستورالعمل. Kasper آنها را به نام “مراقبت از بسته های. … ما خلاق بودن در چگونه ما آن را انجام می دهند و انجام بهترین ما می توانیم.”

چند هفته بدون فیزیکی مناسب آموزش به نیروی بازیکنان برای شروع از ابتدا.

کارکنان فنی — Kasper مربی بن اولسن دستیاران و مربیان — در تماس منظم با بازیکنان و تنظیم رژیم های تمرین در هفته.

به جز گاه به گاه دیدار با پرسنل تیم بازیکنان منطقه در سطح پایین تر از آئودی زمینه از حد است. بسیاری از کارکنان دفتر که اشغال سطح بالا از ورزشگاه ادارات کار از خانه.

Kasper خانه در اشبرن Va., با خانواده اش از چهار. اولسن در ارتباط با هر کس در حالی که در خانه با همسر و سه فرزندش در Shaw محله از منطقه است.

بازیکنان پراکنده در اطراف منطقه; همه باقی می ماند در بازار است. هیچ کس بیمار است Kasper گفت.

ایران همچنان در جستجوی کمک در پشت خط و خط مقدم قبل از تجارت و انتقال, آخرین مهلت ممکن است 5. این معلوم نیست که آیا لیگ را گسترش دهد که تاریخ. پنجره را دوباره باز در اوایل ماه جولای.

بازیکنان در ایران را هدف لیست شامل ایالات متحده به جلو بابی چوب (هامبورگ/آلمان) مالی مدافع Bakaye Dibassy (آمین/فرانسه) و ایرلندی مدافع دریک ویلیامز (بلکبرن/انگلستان).

کاسپر گفت که او در تماس با عوامل و پیشاهنگی در سراسر جهان و او و کارکنان خود را ادامه player جستجو از طریق ویدئو اشتراک خدمات مانند Wyscout.

البته هیچ کس مطمئن است که فصل خواهد شد. لیگ مقامات در تماس منظم با تیم های.

با توجه به متعدد افراد نزدیک به وضعیت MLS در حال برنامه ریزی برای بازی به تعویق افتاد مسابقات در پایان از برنامه و فشار postseason عمیق تر به سقوط. اگر یک تکه بزرگ از فصل است از بین برود اما لیگ را مجبور به کوتاه شدن فصل به طور منظم برنامه.

“چیزهایی که باید قطعا آهسته” Kasper گفت: از این بازیکن بین المللی بازار “اما در شرایط پیش بینی که در آن این است که همه چیز روز به روز. ما در ادامه به کار می کنند اما اولویت این است که نگه داشتن همه امن و سالم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>