در روز پنج شنبه MLS اعلام کرد تیم ممکن است وارد فاز دوم تمرینات و همچنین: گروه شش یا کمتر بازیکنان. اما آنها موضوع را به محلی سیاست های بهداشت و تیم باید یک طرح مشخص شده است که بررسی و تایید شده توسط باشگاه کارکنان پزشکی و محلی بیماری های عفونی متخصص.

ایالات سخنگوی Zachary Abaie گفت: این تیم امیدوار است گسترش به گروه های کوچک به عنوان اوایل هفته آینده.

MLS پاک تیم برای شروع تمرینات فردی بیش از سه هفته پیش اما به دلیل اقامت در خانه سفارشات باقی مانده اند در اثر هواپیمای دی سی منطقه مترو, ایالات بازیکنان ممنوع شد با استفاده از امکانات تیم. آنها باقی می ماند مناسب با ورزش در خانه و در محله خود.

روز سه شنبه اما ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم (D) پاک راه را برای ویرجینیای شمالی وارد فاز یکی از ایالت بازگشایی روند. ایران روز چهارشنبه از دریافت اجازه از Loudoun County برای استفاده از Segra زمینه است.

سی شهردار موریل E. Bowser خود (D) چهارشنبه اعلام کرد که این شهر آغاز خواهد شد و مرحله به مرحله بازگشایی آغاز جمعه.

شیکاگو آتش سوزی و زلزله سن خوزه تنها دیگران در 26 تیم لیگ را آغاز تمرینات فردی.

تحت MLS را با دستورالعمل های دقیق برای آموزش فردی بازیکنان محدود به 60 دقیقه در هر جلسه. آنها باید کامل آنلاین سلامت, بررسی قبل از خروج از خانه و به محض ورود باید درجه حرارت خود را چک کنید.

ورود و خروج هستند و مبهوت و فضاهای پارکینگ تعیین شده برای حفظ فاصله بین وسایل نقلیه. بازیکنان و کارکنان باید پوشیدن ماسک راه رفتن و از پارکینگ.

تجهیزات بررسی و ضد عفونی بین هر بازیکن جلسه. شستن دست و شخصی مطابق با اصول بهداشتی لازم است قبل و بعد از تمرین.

کارکنان باید پوشیدن ماسک در جلسه باقی می ماند و حداقل 10 فوت از بازیکنان.

میدان تقسیم حداکثر چهار ربع با یک بازیکن در هر منطقه در یک زمان. بازیکنان ممنوع از عبور توپ به یکدیگر است.

بدون فن یا رسانه های مجاز به شرکت در. این تیم ارسال خواهد شد عکس ها و ویدئو پس از جلسات.

MLS را توقف کامل تیم شیوه های باقی مانده در اثر حداقل تا دوشنبه.

این لیگ با هدف بازگشت به رقابت در ماه ژوئیه با یک مسابقات در اورلاندو است. در زیر پیشنهاد همه تیم می ماند چند هفته در یک شدیدا کنترل محیط زیست در توچال دیزنی و تمرین و بازی در ESPN جهان گسترده ای از ورزش است.

مذاکرات بین لیگ برتر و لیگ بازیکنان ارتباط ادامه دارد.

MLS شد و دو هفته به فصل که بازی به حالت تعلیق در آمد چرا که از رمان coronavirus بیماری همه گیر. هنوز معلوم نیست که آیا این فصل به طور منظم از سر گرفته خواهد شد — در صفحه اصلی بازار با محدود تماشاگران و یا هیچ در تمام این اواخر تابستان یا در پاییز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de