D. C., United پل Arriola نیروبخش برای بدترین پس از مصدومیت زانو

Arriola, 25, تحت MRI آزمون صبح روز یکشنبه در فلوریدا یک تیم سخنگوی گفت. میزان آسیب و بلند مدت پیش بینی نمی شد و بلافاصله شناخته شده است.

“من تا به حال برخی از مقدماتی testings و من در حال انتظار برای صحبت با برخی از پزشکان و پزشکان دیگر به ببینید که چگونه ما باید حرکت رو به جلو با آسیب” Arriola گفت.

هیچ کس دیگری در ارتباط با سازمان می خواستم به نظر تا زمانی که اطلاعات بیشتری به اشتراک گذاشته شده توسط متخصصان پزشکی. اما آنها نیروبخش برای بدترین: یک ACL پاره.

حتی تحت بهترین شرایط Arriola خواهد نیاز به مدتی برای بازیابی و حفظ تناسب اندام خود را و به شکل.

ارزش خود را می آید نه در آمار تولید, هر چند او به طور پیوسته تصفیه مهارت های خود را در نهایی سوم میشه و به ثمر رساند 13 گل در دو فصل گذشته در ترکیب.

Arriola parlayed فراوانی از سرعت انرژی و عزم و اراده به بی باک اجرا بر روی بال. او همچنین همراه با هم تیمی که مهمترین آنها در سال 2018 و 2019 با وین رونی و Luciano Acosta, برای ایجاد فرصت های.

با یک موتور است که هرگز متوقف زمزمه او در زمان دفاعی مسئولیت به طور جدی به عنوان حمله به وظایف و ردیابی به خنثی کردن مخالفت پیشتاز. به عبارت دیگر او در سراسر این زمینه است.

در اواخر فصل گذشته با بازیساز Acosta سقوط از اولسن نفع Arriola در آغوش یک نقش هافبک مرکزی. در 2 نیم فصل با ایران او نیز پر نیاز در سمت راست و سمت چپ.

ایالات متحده مربی تیم ملی گرگ Berhalter نیز استفاده Arriola مهارت تنظیم و تطبیق پذیری.

در طول جام طلا در تابستان گذشته Berhalter آغاز شده Arriola در جناح چپ در تمام اما یک بازی. دو هفته پیش شروع کرد او در سمت راست در یک بازی دوستانه مقابل کاستاریکا.

هر چند Arriola ضروری است به ایالات متحده آمریکا, تیم ملی که تساوی بازیکنان از هر دو لیگ اروپا و لیگ آسیب ضربه ای به Berhalter گسترده برنامه های بخار نسبت به شروع 2022 های مقدماتی جام جهانی در اواخر تابستان امسال است.

Arriola را از دست ندهید برنامه ریزی دوستانه اواخر ماه آینده در هلند و ولز و محرومیت درخشان تشخيص کونکاکاف ملل لیگ چهار نهایی در ماه ژوئن با مکزیک کاستاریکا و هندوراس.

بیشتر نگرانی فوری متحد است. هفته گذشته اولسن صحبت کرد و با هیجان از تیم مونتاژ چند کاره هافبک ها از جمله Arriola, در ارائه انواع ترکیب گزینه های.

در میان زمستان خریداری شد جولیان Gressel که مانند Arriola, می توانید موقعیت های متعدد است اما راحت ترین در جناح راست.

چه کاری انجام دهید ؟

“آنها هر دو در این زمینه” اولسن روز دوشنبه گفت:. “تطبیق پذیری کمک می کند تا در حالات شبیه به این. آنها برخی از کیفیت های مشابه. اما پولس بیشتر از آسیب خود را بدون توپ و شما می توانید می گویند Julian آن را با توپ است.”

در تمام احتمال, اولسن که قرار بود به ترک Gressel در سمت راست و بازی Arriola در سمت چپ به خصوص با جناح چپ Yamil اسد دوره نقاهت بعد از آسیب کشاله ران.

(Arriola, اما نمی خواهد که در فوریه. 29 بازکن در برابر کلرادو رپیدز در آئودی زمینه; یک کارت قرمز در حذفی شکست در تورنتو FC پاییز گذشته منجر به یک بازی تعلیق در این فصل است.)

به عنوان برش به عنوان Arriola آسیب اتحاد چپ متحد همه از دست داده است.

اسد در دومین تور با ایران پس از یک standout 2018 فصل است. Ulises سگورا یک کاستاریکا کولون تیم ملی, انتخاب, این, زمستان, بازی های برگزار شده است چند موقعیت دو سال گذشته.

امانوئل Boateng یک وینگر سریع ساخته شده است که 65 MLS شروع می شود پس از 2016 نجومی آغاز شد. گریفین Yow, 17, وطنی چشم انداز.

و وجود دارد که ادیسون Flores, ایالات $5 میلیون کسب این زمستان. ایران قصد دارد به بازی او در هافبک مرکزی هر چند او یک چپ گرا برای پرو تیم ملی.

اولسن در هفته گذشته گفت: “آن را به پیدا کردن تعادل و قرار دادن این قطعات با هم شروع به تولید فرصت های در راه ما نیست قادر به واقعا استاد در سال گذشته” زمانی که ایران به ثمر رساند چهارم کمترین گل را در لیگ.

“ما در حال کار در حال پیشرفت است,” او اضافه شده است. “مانند بسیاری از تیم های. شاید مثل هر تیم. برخی مربیان باید تمام آن را نمیفهمد در حال حاضر. من که کاندید: ما مقدار زیادی از کار را به انجام بیش از چند هفته آینده.”

بدون Arriola, که حجم کار درست شد خیلی سنگین تر است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im