D. C., United حذف از لیگ است بازگشت به مسابقات با 1-0 دست دادن به مونترال تاثیر

مونترال (1-2-0) رفتم جلو در یک منحرف شات در نیمه اول و تحمل فشار های زیادی از دوم. فدریکو Higuain, d. C. s آرژانتین کهنه بود که به ثمر رساند در هر یک از قبلی خود دو در نیمه دوم حضور نداشت ،

در دو بازی اول ایالات نصب شده comebacks پس از وقفه برای نجات تساوی باقی می ماند و در کشاکش برای برنده شدن در این گروه است. در این زمان وجود نداشت و در اواخر heroics تنها عمیق ناامیدی.

“ما آن را منفجر” کاپیتان استیون Birnbaum گفت. “ما نیاز به برنده شدن و از دست دادیم. ما در مورد آن خوشحال و ما در حال رفتن به خانه فردا.”

تورنتو FC و انقلاب جدید انگلستان (1-0-2 هر) پیشرفته به دور 16, در حالی که مونترال خواهد صبر کنید تا بازی به پایان می رسد شنبه به پیدا کردن اینکه آیا آن را یکی از چهار بهترین مقام سوم تیم است.

با گروه مسابقات شمارش نسبت به فصل به طور منظم متحده کاهش یافت و به 1-2-2. در این دوره از مسابقات از آن هرگز led در هر یک از آن سه گردش.

بازی یک بازی سوم در نه روز و رقیب با صدمات اولسن ساخته صف تنظیمات. Ulises سگورا یک هافبک بود و سوم متفاوت مهاجم برای شروع در این مسابقات است. Ola Kamara استارت در بازکن از دست رفته بازی دوم با چهار سر ران آسیب و پشتیبان گیری اریک Sorga بود یک عامل است.

با ادیسون فلرس حمل همسترینگ آسیب دیدگی هافبک دفاعی فیلیپه مارتینز نقل مکان کرد و به بازیسازی حافظه. تاریخ و مورنو پس از بازگشت از قرمز-کارت تعلیق و پیوست راسل Canouse در هافبک دفاعی.

کریس Odoi-Atsem شد سوم شروع حق بازگشت پس Canouse و Oniel فیشر.

یکی از کلید های بسیاری برای ایران شروع شد بهتر است در دو بازی اول; d. C. پشت افتاد و با دو گل در بازکن قبل از دوره نقاهت به کسب یک نقطه در برابر تورنتو و نه تحت تاثیر قرار دادن در یک بدون گل نیمه اول برابر انگلستان در یک مسابقه که مورد نیاز یکی دیگر از باز گشت به یک نقطه.

اگر آن را از دست داده بود دو مسابقات مونترال هنوز هم تا به حال مقدار زیادی به بازی برای: مقام سوم تیم ها در کشاکش برای پیشبرد و همه گروه مسابقات تعداد نسبت به فصل به طور منظم رده بندی است.

ایالات تنظیم اولیه شرایط اما سگورا موفق اولین آزمون skying جولیان Gressel را عبور از 14 متری در ششمین دقیقه است. به عنوان نیمی برخوردی با این حال ایالات پژمرده.

مونترال مورد نیاز 20 دقیقه برای پیدا کردن راه خود را. تاثیر کنترل شده در اختیار داشتن اما نمی تواند باز کند و ایران را عمیق نشسته مقاومت است.

ایران قابل پیش بینی بود و فاقد تخیل است.

از طریق 30 دقیقه تنها تهدید جدی هر دو تیم بود سی مدافع فردریک Brillant را متمرد ترخیص کالا از گمرک است که تقریبا منجر به یک هدف را دارد. لحظه ای بعد یکی دیگر از بد لمسی توسط Brillant هزینه متحده.

Saphir Taider پاره پاره 30-حیاط شات که دروازه بان لایحه حمید به نظر می رسد به خوبی موقعیت را متوقف و بدون موضوع است. با توپ در مسیر, اما, Brillant گیر کردن پای راست خود را و ناخواسته هدایت می شوید و آن را به نزدیکی گوشه در دقیقه 31.

Taider اعتبار شد اما این در ایالات.

Martins dodged یک کارت قرمز در 35 دقیقه پس از خاتم تا چالش در برابر ویکتور Wanyama. مونترال مربی Thierry Henry درخواست کرد برای خروج, اما جالب نه داور و نه تصویری کمک داور به توافق رسیدند.

ایالات صرف مقدار زیادی از باقی مانده را 10 دقیقه در آن خود را به پایان رسید و برای پنجمین بار در پنج گردش در این سال موفق به نمره قبل از حاصل کار دو تیم.

اولسن تبدیل به نیمکت هفت دقیقه به نیمه دوم به جای آرام Gressel با کوین Paredes, a 17-year-old وطنی مهاجم از جنوب, روش سوارکاری بود که ابزاری در باز گشت در برابر تورنتو است.

با ایالات کشف آن شیار, Paredes تا به حال یک فرصت فوق العاده برای نمره اما کلمنت آرسنال ساخته شده فوق العاده kick صرفه جویی در هفت حیاط تلاش است. یک لحظه قبل از آن آرسنال با استفاده از پاهای خود را برای جلوگیری از سگورا تهدید.

حرکت جریان در ایران به نفع اما بدون یک اکولایزر.

در برابر اجرای بازی تاثیر تقریبا دو برابر سرب در دقیقه 68 زمانی که پیراهن زنانه دامن بلند Urruti چاقو 10-حیاط شات کردن پست دور.

اولسن به نام Higuain و همچنین Kamara در 70. بعد فیشر و گریفین Yow, 17 پیوست تلاش است.

پنج دقیقه از زمان توقف نمی شد به اندازه کافی برای یک اکولایزر و ایالات سقوط به لیگ حباب به آن بسته کیسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de