D. C., United پاک به رزومه منظم آموزشی برای اولین بار از ماه مارس

ایران است و نه انجام یک عمل به طور منظم از مارس 11 روز قبل از همه گیر مجبور MLS به حالت تعلیق در آن فصل است. دسترسی به امکانات داخلی در ورزشگاه نیز ممنوع است.

در میان یونایتد در دور اول مخالفان این انقلاب جدید انگلستان پاک شد برای آموزش کامل این گذشته دوشنبه مونترال تاثیر باقی می ماند در جلسات گروه و تورنتو FC با هدف شروع کامل جلسات دوشنبه.

ایالات بازیکن که تست مثبت بوده است شناخته شده است — باقی خواهد ماند جدا شده از این تیم به مدت حداقل 14 روز. پس از تشخيص دیگر بازیکنان یا اعضای کادر نمایش داده شده علائم ایالات مقامات گفت.

به تمام شیوه های تیم ایالات باید به دنبال لیگ-برنامه های تایید شده باقی می ماند و در انطباق با سیاست های محلی. آن را نیز باید به رعایت دقیق بهداشت و پروتکل های ایمنی که ایجاد شد در مشاوره با پزشکی و عفونی-بیماری های کارشناسان.

در میان این دستورالعمل:

سه روز قبل از اولین تمرین بازیکنان به انجام دو coronavirus تست 24 ساعت از هم جدا و همچنین به عنوان یک آنتی بادی آزمون.

بازیکنان و مربیان و انتخاب کارکنان باید coronavirus آزمون هر روز دیگر.

بازیکنان باید یک ماسک به محض ورود اما می توانید آن را حذف کنید در طول تمرین. کارکنان باید از نگه داشتن آنها در طول جلسه.

اتاق آموزش بدنسازی و تناسب اندام مناطق محدود خواهد شد به بیش از پنج نفر در یک زمان و آنها باید حفظ فاصله فیزیکی. هر منطقه باید تمیز بررسی و ضد عفونی پس از هر تمرین.

باشگاه را با استفاده از چند رختکن و اختصاص بازیکنان به همان اتاق برای هر جلسه آموزش. فردی کمدهای در فاصله حداقل 10 فوت از هم جدا.

تنها وعده های غذایی آماده و به صورت جداگانه پیچیده ظروف ممکن است ارائه شده به بازیکنان و کادر. آنها باید حفظ 10 پا فیزیکی فاصله در حالی که غذا خوردن.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات