دو گل پیروزی را طاقی ایران به مقام اول. یک قرعه کشی را نگه داشته و آن را در کشاکش برای یک دور-از-16 اسکله.

در عوض ایالات پشت افتاد و برای سومین بازی متوالی و بهبود است. آن بهترین بازیکن شد کوین Paredes که فقط تبدیل شده 17. وابستگی آن به فدریکو ایگواین 35 ساله جایگزین مصور کاستی از استارت.

ایران هرگز رهبری در این مسابقات و نیاز به دو ایگواین به وسیلهی comebacks برای نجات تساوی در دو بازی اول.

نتایج مضاعف مهم: گروه مسابقات نیز تعداد نسبت به فصل به طور منظم رده بندی است. (ایران در حال حاضر 1-2-2.)

لیگ است که با هدف از سرگیری فصل به طور منظم در اواخر این تابستان و یا پاییز و برنامه حداقل 18 اضافی مسابقات هر تیم احتمالا در یک کنفرانس-فقط فرمت. اما اگر بحران بهداشت و درمان به پایان می رسد MLS کمپین پس از فلوریدا مسابقات, ایالات هواداران خواهد بود را با خاطرات بد — یا شب ترور — پس از خالی سه هفته و یک سال از دست.

این هیئت برنامه ریزی شده بود به خانه پرواز روز شنبه پس از آن چند روز ،

پس از آن چه ؟

“احتمالا بازگشت به کار دوشنبه و بهتر” مربی بن اولسن گفت. “و نگاه به نه تنها بهتر در این زمینه اما بهتر است در خارج از زمین در انتقال پنجره و تقویت این گروه است. من هنوز هم فکر می کنم ما کوتاه یک تکه یا دو.”

انتقال پنجره که اجازه می دهد تا معاملات و خریدهای بین المللی اجرا خواهد شد از اوت. 12 Oct. 29. در میان رکود اقتصاد جهانی ایران را برای چانه زنی.

آن را نیز دنبال خواهد شد در دسترس از بازیکنان نزدیک شدن به پایان قرارداد مانند ایگواین برادر کوچکتر گونزالو یک کارشناس گلزن در اروپا و لیگ برتر برای بیش از یک دهه است. خود را مقابله با قدرت یوونتوس منقضی نمی کند تا تابستان آینده, اما او می تواند بخشی از راه زودتر.

ایران فاقد آن است در مناطق مختلف بیشتر به طرز محسوسی در کیفیت حمله به عمق. Ola Kamara اول-انتخاب مهاجم از دست رفته بازی دوم در برابر انگلستان با چهار سر ران آسیب و آماده نیست برای شروع سه شنبه. نه اریک Sorga یک استونیایی واردات و نه Ulises سگورا یک هافبک پر از درجه اعتبار ساقط است.

ادیسون فلورس مصدومیت همسترینگ کنار او سهشنبه, ترک اولسن بدون درست بازیساز. در برخی از نقطه ایگواین می تواند گام به که نقش اما پس از 14 ماه اخراج زیر عمل جراحی ACL او 30 دقیقه بازیکن در حال حاضر.

در روز سه شنبه اولسن تبدیل به فیلیپه مارتینز یک هافبک دفاعی برای پر کردن وسط به جای مجدد کنار Yamil اسد و جولیان Gressel. “من فکر می کنم این حق تماس” اولسن گفت.

فلورس و Gressel شد, ایران بزرگ (و گران قیمت) ادغام در آغاز سال است. نه هر چند زیادی نشان داد در این مسابقات است.

“ما قطعا باید برای دریافت بیشتر از هر دو آنها” اولسن گفت. “و این تا حدودی کار من این است که تا حدودی به فرد است. به عنوان تیم ما رشد می کند ما قادر خواهد بود به آنها را به اکسل در آن مناطق خاص.”

یونایتد سه گل در این مسابقات بودند که به ثمر رساند خود را قدیمی ترین بازیکنان: ایگواین که تا به حال دو گل و مرکز بازگشت فردریک Brillant که تبدیل 35 ماه گذشته.

Brillant همچنین هزینه ایالات هدف سهشنبه. یک لحظه پس از سیار ترخیص تقریبا منجر به هدف خود فرانسه مدافع منحرف Saphir Taïder شات فراتر از دروازه بان لایحه حامد برسد. این اتفاقی بود اما سمبل ایران را اشتباه.

در ایالات دفاع از دو بار به تعویق افتاد, درب بازکن, در برابر تورنتو مجبور به بازی سه بازی در نه روز سنگین, سفارش پس از چهار ماه بدون رقابت. تورنتو هر چند تا به حال همان چالش — به همراه دو صبح بازی است که در بدترین زمان به بازی — به پایان رسید و با یک 1-0-2 رکورد.

در این برنامه تنگ, d. C. بدن ساعت تست شده هستش توسط kickoffs در ساعت 9 صبح 8 بعد از ظهر تا 10:30 p. m. (MLS نمی روم بعد از ظهر مسابقات به دلیل آب و هوا در تابستان.)

“وجود دارد برخی از چیزهای خوب” اولسن گفت. “من فکر می کنم ما رشد در سراسر مسابقات. ما بهتر است. آن را تا حد زیادی به درخواست جسمی از بچه ها.”

ایران اگر چه به نظر می رسید هرگز راحت است. اول نیمه اول دو بازی خسته کننده است. بازی روز سه شنبه آغاز شد و با قول: سی مجموعه ای از شرایط و قرار مونترال در آن ، توسط میدوی را از طریق نیمه اول هر چند این تاثیر تا به حال راه یافت.

Paredes سریع و هوشمندانه مهاجم از جنوب, روش سوارکاری وارد در اوایل نیمه دوم و مجبور دروازه بان کلمنت آرسنال را به یک فوق العاده و پا زدن نجات دهد. بعد اولسن ارسال شده در یکی دیگر از 17 سال وطنی, بازیکن, Griffin Yow از Clifton.

واقعی فرصت شد زودگذر ، ایالات اعمال فشار اما نه با این شدت که پیشنهاد یک هدف اجتناب ناپذیر بود.

“ما به خانه برگشت و صبر کنید تا ببینید چه اتفاقی می افتد با ما فصل” کاپیتان استیون Birnbaum گفت. “ما مطمئن هستیم در عین حال ما هر چیزی شنیده. و سپس بر این اساس برنامه ریزی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات