سی را NFL حق رای دادن به ‘واشنگتن تیم فوتبال’ در این فصل تاخیر دائم تغییر نام

“برای به روز رسانی با نام تجاری وضوح و ثبات از اهداف ما خودمان تماس “واشنگتن تیم فوتبال” در انتظار تصویب یک نام جدید” تیم گفت: در یک نسخه. “ما را تشویق طرفداران و رسانه ها و همه احزاب دیگر به استفاده از “واشنگتن تیم فوتبال” بلافاصله. ردسکینز نام و نشان خواهد بود رسما بازنشسته با شروع سال 2020 فصل است.”

تصاویر در تیم وب سایت نشان داد بازیکنان در لباس با تیم سنتی کبود و طلا, طرح رنگ کبود با کلاه های بازیکن شماره و بدون لوگو. لباس نیست بومی آمریکا تصاویر. مردم آشنا با این تیم برنامه قبلا گفت: این سازمان نمی خواهد استفاده از این تصاویر پس از آن کاهش یافته است ردسکینز نام.

یک فرد آشنا با مکالمات بین NFL و این تیم تا به حال گفت: در هفته گذشته که تغییر نام خواهد نیاز دارید تا قبل از شروع اردوگاه های آموزشی در جولای 28, به سادگی به این دلیل که تیم نیاز به لباس برای پوشیدن دارم.

در اطلاعیه این تیم گفت: از آن خواهد شد از بین بردن منابع به Redskins پیش از شروع سال 2020 فصل است. واشنگتن بازکن فصل برابر فیلادلفیا است که برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 13.

آشکار موقت نام می آید در نزدیکی پایان یک ماه پر سر و صدا که در آن صاحب دانیل اسنایدر بود مجبور به حرکت به دور از “ردسکینز” تحت فشار شدید از حامیان مالی باشگاه از جمله ورزشگاه نامگذاری حقوق دارنده فدرال اکسپرس است که خواستار اسنایدر رها کردن یک نام به نظر بسیاری از حملات و لکه دار به سمت بومی آمریکایی است.

در آن زمان واشنگتن اعلام کرد آن را رها Redskins یک فرد با آگاهی از این تیم قصد دارد گفت: ممکن بود این باشگاه را تحت نام “واشنگتن تیم فوتبال” با توجه به تنگ چارچوب زمانی بین بازنشستگی از ردسکینز و شروع اردوگاه. شرکت rebrandings اغلب حداقل دو سال و اغلب بسیار طولانی برای تکمیل.

اشنايدر مادام العمر Redskins فن بود با شور و نشاط در دفاع از این نام پس از خرید این تیم در سال 1999 به تاخیر انداختن چند قوی هل به آن را تغییر دهید. “ما هرگز تغییر نام است,” او گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در سال 2013 در یک مصاحبه نادر است. “هرگز — شما می توانید همه کلاه استفاده کنید.”

اما در اجتماعی قیام که به دنبال خبری از جورج فلوید در مینیاپولیس در اواخر ماه مه با شرکت ها و دولت ها در سراسر کشور و از بین بردن آرم و نماد در نظر گرفته می شود توهین آمیز و فشار به رها کردن نام — از جمله از برخی از حق رای دادن مهم ترین حامیان — بیش از حد بزرگ بود.

در جولای 2, فدرال اکسپرس با ارسال نامه ای به یک تیم وکیل گفت: این شرکت که در پایان این حقوق نامگذاری معامله و پرداخت قرارداد باقی مانده $45 میلیون اگر این تیم نمی تغییر نام. که همان روز و فدرال اکسپرس و همچنین انتشار بیانیه ای گفت: این خواسته تیم را تغییر دهید. دیگر حامیان مالی بالا از جمله بانک مرکزی آمریکا پپسی و نایک ساخته شده مشابه خواسته است.

در یک مصاحبه دو روز بعد واشنگتن مربی ران ریورا گفت او صحبت شده بود به اسنایدر در مورد تغییر نام از اواخر ماه مه. او اضافه کرد که اسنایدر شروع به کار با NFL مقامات در مورد این مسئله در اواخر ماه ژوئن. ریورا همچنین گفت که او و اسنایدر شده بود تندرست جدید تیم نام کردن هر یک از دیگر و این که مربی به خصوص دوست داشت دو تا از گزینه های.

ریورا گفت: او می خواست نام جدید به افتخار هر دو آمریکایی های بومی و نظامی گفت که بسیاری از مردم بومی پیوستن به ارتش. تحت اسنایدر در این تیم تشکیل شده است, از اوراق قرضه با سازمان های نظامی و اعتقاد داشتند این دو را در یک اتصال داده شده حق رای دادن نزدیکی به پنتاگون و نظامی دیگر دفاتر.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im