سی کالسکه خانه شد قدیمی غرب الهام گرفته از خانه

KymKamra

اصلی 1893 خانه حمل ساخته شده توسط چارلز Gessford به عنوان پایدار برای اسب. صاحب جیم کانر آن را تبدیل به یک اقامت با غرب در موضوع آغاز در سال 2005

جیم Conner شده است شیفته غرب تا کنون از او یک کودک بود. هنگامی که آن را به بازسازی این سابق خانه حمل در کاپیتول هیل کودکی خود اشتغال ذهنی او شد الهام بخش طراحی.

“شما می دانید زمانی که شما یک بچه شما همیشه می خواهید به یک کابوی,” او گفت:. “من فکر پوشیدن یک کلاه کابوی تمام وقت.”

کانر یک پیمانکار برق و گواهی جوشکار خریداری خانه حمل در اطراف 2005 و شروع تبدیل آن به یک محل اقامت. کالسکه خانه ساخته شده بود در سال 1893 توسط چارلز Gessford یک پرکار سازنده در کاپیتول هیل به عنوان پایدار برای اسب.

کانر پرسیده شد چه چیزی منجر به این پروژه است.

“این فقط یکی از آن چیزهایی است که شما می خواهید به انجام,” او گفت:. “من تا به حال مقدار زیادی از زمان بیش از حد. این واقعا یک پروژه متفاوت از هر چیز دیگری من می خواهم انجام می شود. من هرگز در کار حمل و نقل ، این بود که به همه چیز من می خواستم در آن است. من تا به حال بسیاری از سرگرم کننده برای انجام در خانه.”

فراتر از کابوی تلون مزاج بسیاری از مواد مورد استفاده در تبدیل سالم بود و repurposed و داستان پشت آن است. این Kasota سنگ آهک از ایالت مینه سوتا که خطوط یکی از دیواره پله ها از همان نوع سنگ مورد استفاده برای ساخت موزه ملی سرخپوستان آمریکا.

“پس از آن بود که یک کابوی-هند چیزی که من قرار بود بعد از زمانی که من تو را دیدم موزه هند آن را به حال من گفت: اى مرد من رو به آن” کانر گفت. “من فقط دوست دارم این سنگ است.”

KymKamra

276-پوند درب ورودی حرکت به راحتی بر روی یاطاقان های چرخ.

در طول روند ساخت خانه کانر بود با اضافه کردن و کم کردن مواد. او را در پیدا کردن چیزی برای قرار دادن در خانه و سپس تصمیم بگیرید که او آن را دوست ندارم. او در ابتدا فکر کرد که او را با استفاده از ماسه سنگ از تنسی که منطبق بر Kasota سنگ آهک برای پله مراحل.

“سپس من آن را کردم و من نمی مانند ماسه سنگ,” او گفت:.

او گام های پله از کف چوب اصلاح شده از یک سال 1880 جورج تاون خانه و راه آهن خوشه های او در بر داشت در تگزاس است. این خوشه یک ادای احترام به پدر و پدربزرگ که هر دو مشغول به کار در راه آهن. این sconces در یکی از اتاق خواب ها repurposed چراغ قرمز از یک زوج دیگر اشاره ای به پدربزرگ و پدر.

سنگ که کانر استفاده بر روی دیوار نزدیک به آشپزخانه آمد از کوه در نزدیکی جایی که پدر بزرگ او زندگی می کردند. همان سنگ استفاده شد و به خانه پدربزرگ.

ردوود سیاهههای مربوط بر روی یک دیوار در یک اتاق خواب در ابتدا از کالیفرنیا اما کانر کردم آنها را از یک ساختمان در مریلند است.

“این واقعا آن را می دهد یک نگاه غربی,” کانر گفت.

بسیاری از چوب می آید از مریلند به خصوص عجیب و غریب چوب در آناپولیس. این بافته افرا او استفاده می شود برای آشپزخانه backsplash است از داکوتای جنوبی.

یک سال 2007 سفر به ایتالیا نیز تحت تاثیر طراحی خود را انتخاب کند.

“اگر شما تا کنون شده است به ایتالیا, اوه, خدای من, همه چیز در قوس” کانر گفت. “من از جا در رفته در طاق.”

طراحی خود را از گنبد تداعی مراقبت شبیه به آنچه که ایتالیایی ها را با سقف خود را. کانر نصب کپی از لوئیس کامفورت تیفانی رنگ آمیزی پنجره های شیشه ای, آبی, آینه, cherubs و بنفش نور.

دو اتاق خواب و دو حمام 830 فوت مربع خانه ذکر شده است در $550,000.

مثال: 210-عقب 10 سنت SE, Washington, d. C. لیست عوامل: جان و آرون اسمیت برکشایر هاتاوی HomeServices PenFed ملک قبلی خانه های هفته بیشتر املاک و مستغلات:: گران ترین خانه های فروخته شده در منطقه واشنگتن در سال 2019 داغترین آشپزخانه و حمام طراحی روند برای سال 2020 داخل جدید والدورف آستوریا آپارتمانهای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>