“”آماده هنگامی که آن را انجام شده است و نه فقط یک عبارت به ما می گویند زیرا آن را برای تلفن های موبایل حق آن چیزی است که ما زندگی می کنند حتی زمانی که ما می دانیم که ما را از گرما برای آن” خوانده شده بیانیه ای از مارسین Iwiński از بنیانگذاران CD Projekt Red و Adam Badowski سر از استودیو. “در زمان ما در حال نوشتن این کلمات ‘Cyberpunk 2077’ به پایان رسید هر دو محتوا و گیم پلی عاقلانه. اما با چنین فراوانی از محتوا و سیستم های پیچیده interweaving با یکدیگر ما باید به درستی از طریق همه چیز به تعادل مکانیک بازی و رفع بسیاری از اشکالات. یک جهان بزرگ به معنی تعداد زیادی از چیزهایی برای آهن کردن و ما را به صرف زمان بیشتری انجام دقیقا همان است که.”

تاریخ جدید مشخص شده در تاخیر اعلام کرده است منجر به برخی از بحث در میان صنعت ناظران و روزنامه نگاران که در ماه نوامبر در حال حاضر به احتمال زیاد انتشار پنجره برای آینده نسل بعدی کنسول های مایکروسافت و سونی. برخی حتی این باورند که “سایبرپانک 2077” ممکن است میله میله به عنوان یک لانچ تایتل برای یکی از این دو کنسول.

“آخرین نسل سونی و مایکروسافت راه اندازی یک هفته از هم جدا” بازی های ویدئویی کسب و کار روزنامه نگار و مشاور مایک Futter نوشت: در یک پیام به پست. “من انتظار دارم که آن را در مورد مشابه برای این نسل است. علاوه بر این مایکروسافت دارای سابقه همکاری با CD Projekt Red. ‘The Witcher 3’ نشان داده شد در مایکروسافت E3 2013 مرحله (و آن را یکی از برجسته). علاوه بر این, ‘Cyberpunk 2077″ یکی از تعداد انگشت شماری در حال حاضر تایید شخص ثالث هوشمند تحویل بازی ها.”

روز اعلام کرد که ایکس باکس هوشمند خود را تحویل ویژگی CD Projekt Red اولین شخص ثالث استودیو به ثبت نام و مشتاقانه اعلام کرد قصد خود را برای استفاده از این ویژگی را در “Cyberpunk 2077.” هوشمند تحویل بدان معنی است که جدید ایکس باکس بازی کار خواهد کرد در هر نسخه از این کنسول از جمله ایکس باکس یک یا جدید ایکس باکس سری X.

استودیو پشت تحسین منتقدان “The Witcher 3: Wild Hunt” تا به حال تاخیر در این بازی یک بار قبل از اینکه در ژانویه. در آن زمان Iwínski و Badowski همچنین نوشت که “این بازی کامل و قابل پخش,” با استناد به لهستانی و تست بازی به عنوان منطقی برای تاخیر.

“ما می خواهیم ‘Cyberpunk 2077″ برای ما مهمترین دستاورد برای این نسل و به تعویق انداختن راه اندازی خواهد به ما ارزشمند ماه ما نیاز به بازی کامل” دو نوشت و در آن اعلام کرد در ژانویه. 16.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات