همه گیر شده و باعث یک طوفان کامل مسائل خدمات مشتری با شرکت ها و سازمان های دولتی در تلاش برای نگه دارید تا در حالی که کارکنان خود را امن و مشتریان در تلاش برای نگه داشتن خود را سرد.

نویسنده تام Cheredar صرف سه ساعت تلاش و شکست خود را برای رسیدن به کابل شرکت طیف دو هفته پیش. او به نام وقتی که او متوجه او نبود حق گرفتن مقدار از پهنای باند که او نیاز به کار از خانه. پس از 45 دقیقه در انتظار او قطع بود و زمانی که او سعی خواستار بازگشت او می تواند از طریق در همه. او تبدیل به شرکت پشتیبانی چت آنلاین گزینه ای که در آن او به پایان رسید تا گرفتن همان سه “صبور باشید” پاسخ از chatbot در تکرار ساعت ها قبل از اینکه در نهایت از دست دادن.

“من نه یک مورد خاص است; هر کس تجربه همان چیزی” گفت: Cheredar بنیانگذار رسانه های ATX یک گروه تجاری در آستین. “در پایان روز, من بسیار به جای همه مردم را از این مراکز تماس در صفحه اصلی و نه آلوده شدن از پرداختن اینترنت من نگرانی است.”

وجود دارد به طور معمول حدود 3 میلیون مشتری خدمات عوامل کار در ایالات متحده بیشتر و میلیون ها نفر در سراسر جهان در کشورهایی مانند هند و فیلیپین که باید پر رونق تماس با مرکز صنایع. مردم جواب تلفن های همراه و به طور فزاینده, پاسخ سوالات پیام های چت. تا به حال اکثر مشغول به کار در مراکز خدمات مشتری نیز نامیده می شود تماس با مراکز و کارکنان در اطراف ساعت برای پاسخ به پرسش از مردم در سراسر جهان.

اما coronavirus تغییر کرده است که وادار کردن شرکت ها برای پیدا کردن راه هایی برای حفظ کارکنان امن در حالی که هنوز هم تماس گرفتن و یا ریسک مشتری و کارمند واکنش برای mistreating کارگران است. فقدان ارتباطات باند پهن و مقررات سختگیرانه برای صنایع از جمله بانکداری و مراقبت های بهداشتی را فیلدینگ تماس از خارج از دفتر غیر ممکن است در شرایط خاص. این بدان معناست که مردم هنوز هم باید برای رفتن به دفاتر و خطر بیمار شدن.

ولز فارگو است اجازه دادن به برخی از کارکنان از خانه کار می کنند اما نگه داشته است خدمات به مشتریان مراکز باز در ایالات متحده در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی از جمله سرسام آور تغییرات منظم و عمیق شستشو. در آن شارلوت تماس با مرکز تنها 38 درصد از این شرکت نزدیک به 9000 کارمند در حال رفتن به دفتر. از جمعه چهار کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای covid-19.

“خدمات ما ارائه طریق تماس با مراکز مهم و ضروری برای مشتریان به خصوص در زمانی که تعدادی از مشتریان به دنبال کمک از طریق تماس با ما مراکز در نزدیکی بالاترین رکورد,” ولز فارگو سخنگوی بث Richek در بیانیه ای گفت.

مقیاس جهانی از این مستند را ترک کرده است با شرکت های چند گزینه. هنگامی که این ویروس گسترش در خارج از چین شرکت سعی کرد تا خود را به مراکز خدمات مشتری به کشورهای بدون stay-at-home سفارشات.

“هر کس در تلاش برای پیشی جستن از آن و زمانی که فیلیپین و هند تعطیل که پایان دادن به آن گفت:” راب LoCascio مدیر اجرایی LivePerson یک شرکت است که ارائه می دهد خودکار گزینه های پیام رسانی برای خدمات به مشتریان.

یکی از مشتریان یک بانک در ایتالیا نقل مکان کرد و از آن پشتیبانی خدمات مشتری به بلغارستان زمانی که ایتالیا دستور داد غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه. زمانی که بلغارستان تعطیل این شرکت شروع به استفاده از مرکز تماس در هند است. سپس هند بسته همه غیر ضروری کسب و کار آن شروع به نگاه به گزینه های مانند خودکار عوامل است.

با چند گزینه های در دسترس شرکت های باقی مانده در تلاش برای مدیریت انتظارات و دلسرد کردن مردم از تماس مگر اینکه مطلقا لازم است. آنها در حال از بین بردن پشتیبانی شماره های تماس و چت از گزینه های برجسته مکان در سایت های خود را و تغییر مسیر مردم را به شرمندگی ضبط پیام. بانک ها و شرکت های هواپیمایی و اپل در حال گچ کاری سایت های خود را با هشدار در مورد محدود خدمات به مشتریان است.

بالای تعقیب بانکی سایت و نرم افزار هشدار دهنده است: “بسیار طولانی صبر کنید بار اگر شما با ما تماس بگیرید.” بانک قطع آن خدمات به مشتریان ساعت پس از به تعطیل مراکز تماس در کشورهایی که پناهگاه در محل سفارشات به صورت غیر ضروری کسب و کار. در همان زمان وجود دارد افزایش در تماس از کوچک و صاحبان کسب و کار و یا افرادی که از دست داده بود برخی یا همه از درآمد خود را در تلاش برای پیدا کردن چه گزینه های خود را برای بلندی کارت اعتباری و یا پرداخت وام. این بانک می گوید آن حجم تماس بوده و شدید در هفته های اخیر در حالی که تعدادی از دسترس عوامل کاهش یافته است.

“این ماده از کارکنان کمتر کار واقعا سخت است برای کمک به بسیاری از مشتریان که نیاز ما در طول این واقعا دشوار لحظه” تعقیب سخنگوی پاتریشیا Wexler نوشت: در یک ایمیل.

سعی کنید برای حل مشکلات قبل از رسیدن به “صحبت کردن با یک انسان” مرحله شرکت در حال راه اندازی اختصاصی صفحات فرود برای رسیدگی به مسائل مشترک. برخی از آنها حتی تجدید نظر در سیاست های که قبلا در سنگ تا نمایندگان مجبور به نگه داشتن همان یک مکالمه خطوط هوایی ساخت آن را آسان تر به لغو پروازهای آنلاین بدون هیچ هزینه.

سیتی بانک می گوید در حالی که بسیاری از نمایندگان خدمات مشتری خود را دارند و قادر به انتقال به مصرف تماس از صفحه اصلی آن هنوز هم بالاتر از حد معمول صبر کنید فردا — گاهی اوقات سه یا چهار ساعت با توجه به شکایات در رسانه های اجتماعی. در آن صفحه اختصاص داده شده برای covid-19 کمک آن لیست تمام گزینه های در دسترس برای waiving هزینه و یا استفاده از برای تحمل.

انسان ها هنوز از پاسخ دادن به تلفن اگر شما می دانید چگونه به آنها را پیدا کنید و یک دلیل مهم برای آنها را به دنبال.

آمازون گرفته شده مراحل را برای به حداقل رساندن تعداد زیادی از مردم صحبت کردن به زندگی تکرار خدمات مشتری بر روی گوشی از جمله درخواست مشتریان صبر کنید حداقل سه روز پس از انتظار یک بسته به پرس و جو در مورد آن. این شرکت با حذف لینک کلیک کنید برای آن گزینه های تماس را از نقاط برجسته در آن سایت و برنامه های. هنگامی که شما تماس های معمول خدمات به مشتریان شماره آن نقش یک ضبط پیام و قطع شده. اما شما می توانید یک تماس از یک نماینده خدمات مشتری با استفاده از شرکت با من تماس خدمات که در آن شما را وارد کنید شماره تلفن خود را در سایت آمازون و منتظر پاسخ انسان.

در بیانیه سخنگوی آمازون الهام Bronikowski گفت: این شرکت در تلاش است تا با ارائه پشتیبانی در حالی که نگه داشتن آن عوامل امن و مطابق با اجتماعی فاصله سفارشات: “این منجر به موقت تنظیمات به ما گزینه های پشتیبانی.”

برای دریافت کمک براد کلیولند موسس شریک بین المللی مدیریت مشتری موسسه نشان می دهد در نظر گرفتن زمان به نگاه در تمام منابع آنلاین در دسترس قبل از ساخت یک تماس تلفنی با شروع هر covid-19 سایت اگر آنها در دسترس است. او توصیه می کند مشتریان سعی کنید برای دریافت پاسخ از طریق کانال های رسمی قبل از تبدیل به رسانه های اجتماعی. کلیولند توصیه تماس در حاشیه قسمت هر روز به خصوص در اوایل صبح زمانی که حجم پایین است. و هر گونه اسناد و مدارک آماده و در مقابل شما از جمله یادداشت ها در تاریخ در مورد شما.

اگر تماس کار نمی کند, سعی کنید آن حباب چت. شرکت ها در حال تبدیل شدن به چت پشتیبانی از گزینه های یکهو و آنها گاهی اوقات می تواند منجر به یک فرد است. LivePerson رئیس LoCascio می گوید: برخی از مشتریان به سیستم وارد شده اند بیشتر مشتری درخواست خدمات در ماه گذشته نسبت طول تمام سال گذشته است. و آن را همیشه یک اسکریپت ربات در طرف دیگر — برخی از پیام های شروع خودکار به مشتریان به بهترین عامل و سپس تبدیل آن به یک انسان است.

بیش از هر چیز مهم به عمران کلیولند گفت.

“صبور باشید. که برای تلفن های موبایل مانند یک پیش پا افتادگی در حال حاضر, اما این درست است” کلیولند گفت. “آیا آن را بر روی آنها را در مورد شما. به عنوان یک مشتری شما مجاز به سرخوردگی شود اما خدمات به مشتریان فرد وجود دارد برای کمک به.”

که شامل تفکر در مورد موضوع خود را در نظر بزرگتر بحران هنوز هم اتفاق می افتند در سراسر جهان است.

یک نماینده خدمات مشتری در تنسی کار به صورت عمده تحویل شرکت گفت: او روشن به کار 10 ساعت در روز را از خانه و مصرف حدود 30 تماس بیشتر از حد معمول در هر شیفت. مردم شده اند به نوعی در بیشتر قسمت ها, او گفت:, کاهش را به نام او به خاطر ترس از دست دادن شغل خود را در حالی که دیگران فقط خواستار دانم چرا خود را بسته نشده, تحویل داده شده است.

“من آرزو می کنم مردم درک بسته های دیر خواهد بود و هیچ راننده به عمد و نه ارائه بسته. آنها نمی خواهند به معرض بیش از هر فرد بعدی می کند,” او گفت:. “یک فرد انسولین است فقط مهم تر از شخص دیگری جدید فریم های تخت خواب.”

اصلاح: برخی LivePerson مشتریان به سیستم وارد شده اند بیشتر مشتری درخواست خدمات در ماه گذشته نسبت طول تمام سال گذشته است. رئیس اجرایی قبلا misspoke و گفت: شرکت ثبت درخواست های بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات