خرد coronavirus کوچک لیگ بیس بال در حال حاضر ممکن است مایل به پذیرفتن MLB انقباض طرح

در بیانیه ای, Minor League Baseball گفت: هیچ موافقت نامه های رسیده در انقباض و یا هر گونه مسائل دیگر. این سازمان نیست اختلاف این تصور که coronavirus به تغییر مواضع خود نسبت به پتانسیل حذف یک undefined تعداد اعضا.

لیگ اصلی بیس بال منتشر شده خود را در بیانیه شنبه شب با اذعان به حال انجام مذاکرات است.

“لیگ اصلی بیس بال به نظر می رسد به جلو به ملاقات با Minor League Baseball فردا و در ادامه بحث ما در مورد چگونه ما می توانیم به طور مشترک نوسازی توسعه بازیکن و در ادامه به بیس بال در هر جامعه که در آن است در حال حاضر در حال بازی — MLB اهداف از آغاز ما مذاکرات کردند.” “ما متعهد به حسن نیت مذاکرات در چانه زنی جدول با هدف پیشرفت به سمت این اهداف است.”

در ماه نوامبر هنگامی که مذاکرات بین MLB و کوچک لیگ بیس بال آغاز شد و بیش از یک جدید بیس بال حرفه ای و توافق به بیرون درز پیشنهاد از MLB — خواستار رفع 42 وابستگان و جایگزینی آنها در برخی موارد با nonaffiliated “رویای لیگ” تیم که اساسا خواهد عمل به عنوان مستقل تیم — موجب اعتراض بسیاری از داخل و خارج از صنعت است.

Minor League Baseball تبدیل شده به کنگره در تلاش برای نوسان افکار عمومی به سمت آن — به تازگی به عنوان مارس مرکب نجات Minor League Baseball نیروی کار تحت فشار قرار دادند از طریق یک خانه لایحه مبنی بر “نقش مهم است که Minor League Baseball بازی تیم های اقتصادی و توسعه فرهنگی” ایالات متحده — و سپس-دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-Vt.) و از سوی دیگر ، الیزابت وارن (D-جرم.) ابراز مخالفت شدید انقباض طرح است.

“این یک تهدید وجودی برای آینده ما” Minor League Baseball جمهور پت اوکانر گفت: در ماه دسامبر. “آن روز غم انگیز که آنچه من فکر می کنم در حال نهان, نابکار حریص انگیزه در حال رفتن به غارت [بیس بال] از بسیاری از مردم در این کشور است.”

این بیماری همه گیر کوروناویروس — به پایان رسید که بهار آموزش آوریل 12 و به طور نامحدود به تعویق افتاد روز افتتاحیه به صورت عمده و جزئی لیگ به طور یکسان — انتظار می رود که به خصوص اثر مخربی بر افراد زیر سن قانونی.

در حالی که MLB قطعه یک راه رو به جلو به طور بالقوه مربوط به بازی در خنثی سایت و بدون فن — در شمارش سودآور تلویزیون معاملات را به انجام این ورزش تا زمانی که طرفداران می توانند با خیال راحت بازگشت — جزئی از تیم های لیگ برتر که فاقد بزرگ تلویزیون معاملات ندارد و گزینه های مشابه و تقریبا قطعا نمی خواهد بود قادر به کار بدون فن. برخی از تیم ها در حال حاضر شروع به کاهش هزینه ها از طریق اخراج و furloughs.

در این میان در حالی که MLB مذاکره یک معامله با بازیکنان MLB انجمن به پرداخت بازیکنان سرشکن بخش از 2020 حقوق بر اساس چگونه بسیاری از بازی ها بازی MLB هدف صرفه جویی در هزینه در جای دیگر به دست آوردن قدرت برای قطع 2020 پیش نویس از 40 دور به عنوان چند به عنوان پنج و دربندی امضای پاداش برای undrafted بازیکنان در $20,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de