خطوط کروز در اوایل منبع عفونت کروناویروس از بسته کمک مالی

زبان در 883-صفحه لایحه تصویب شده توسط مجلس سنا می گوید که برای واجد شرایط برای کمک از 500 میلیارد دلار از صندوق شرکت باید گواهی به عنوان “ایجاد شده و یا سازمان یافته در ایالات متحده و یا تحت قوانین ایالات متحده” به عنوان “قابل توجه در عملیات” و اکثریت کارکنان مستقر در ایالات متحده است.

عمده کروز شرکت واقع در مقر اصلی خود در خارج از کشور که برای سال اجازه داده است آنها را به پرداخت تقریبا هیچ فدرال مالیات و جلوگیری از برخی ایالات متحده مقررات. به کارکنان خود را به کشتی های این شرکت به شدت تکیه بر کارگران خارجی از فیلیپین و اندونزی و هند است.

صنعت و تجارت گروه کروز دریایی با خطوط بین المللی انجمن پنج شنبه اذعان کرد که عمده خطوط کروز نیست در بسته گنجانده شده است با وجود ارائه یک طرح برای سیاستگذاران جلسه با معاون رئیس جمهور پنس و یک تماس تلفنی از Micky Arison رئیس کارناوال Corp. به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“برای بیش از 421,000 نفر در ایالات متحده که در مشاغل پشتیبانی شده توسط کروز صنعت ما را به ادامه کار با سیاستگذاران برای کمک به جامعه ما بهبود یافتن از تاثیر این بیماری همه گیر” گفت: CLIA سخنگوی باری Golin-Blaugrund.

برخی از آژانس های مسافرتی کسب و کارهای کوچک و مستقل اپراتورها پشتیبانی شده توسط صنعت کروز ممکن است واجد شرایط برای رهایی از دیگر بخش هایی از این قانون که در آن خانه است انتظار می رود به تصویب این هفته قبل از امضا با مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله $377 میلیارد دلار بود که تعیین شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک.

نه محل در ایالات متحده ممکن است غرق صنعت شانس با وجود روابط نزدیک خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که شناخته شده Arison برای سال و کسانی که متعهد زودتر به کمک صنعت با بسته محرک. “ما نمی توانیم اجازه کروز دریایی با خطوط بیرون رفتن از کسب و کار ناروا” روز یکشنبه گفت.

در حالی که بسیاری از کروز بالا شرکت مرکزی دفاتر در فلوریدا اقامتگاه آنها در کشورهای دیگر است. کارناوال Corp. صاحب شاهزاده خانم کروز خطوط گنجانیده شده است در پاناما. رویال کارائیب گنجانیده شده است در لیبریا و نروژی کروز خط در برمودا.

برخی از کروز شرکت کرده اند گفت: آنها به دنبال حمایت مالی مستقیم. “ما نمی نیاز به یک کمک مالی از نظر ما دادن پول است. گرفتن یک وام تضمینی خواهد بود مفید” کارناوال اجرایی آرنولد دونالد گفت: به تازگی در HBO.

سخنگویان کارناوال و رویال کارائیب کاهش یافته است به نظر. نروژی را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

کروز صنعت به خصوص کارناوال متعلق به شاهزاده کشتی بود که در این مرکز از اوایل گسترش ویروس به ایالات متحده است. پشت صحنه, کروز مدیران صنعت لابی تهمت و دیگر مقامات اجازه می دهد تا کشتی ها به ادامه سفر به و از این کشور منجر به نصب نا امیدی با این صنعت دست زدن به بحران در میان مقامات دولت.

عدم وجود یک برنامه مشخص برای کشتی های با شیوع دولت را مجبور به رسیدگی گران قیمت و پیچیده حمل و تخلیه و quarantining هزاران بالقوه آلوده مسافران روی عرشه کشتی بزرگ شاهزاده خانم در اوکلند یک عملیات که کشیده شده در گارد ملی و وزارت دفاع در میان سازمان های دیگر.

پیتر Whoriskey و بث راینهارد کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de