کروز لغو همچنین آمار شرکت هایی که عرضه کشتی ها با مواد غذایی و نوشیدنی

در حال حاضر کسب و کار بین المللی کروز مواد غذایی و هتل کنندگان Inc., دیده می شود 10 درصد افت در فروش حدود 10 میلیون دلار پس از غذا در او از منابع به کشتی خروج از جنوب شرقی آسیا و بنادر اروپایی رد شد توسط کروز شرکت هایی که برنامه ریزی شده لغو سفر دریایی است.

“آنها اساسا تغییر مسیر تمام کسانی که از ظروف که در حال حاضر در دریا و یا در مورد به ترک” گفت: Dallow که رهبری بین المللی کروز مواد غذایی از سال 2012. “بدیهی است, شما می دانید, ما در حال رفتن به احساس می کنید که ما در حال رفتن به دریافت صدمه دیده است زیرا کسانی که سفارشات که اساسا لغو شده است.”

عمیق تر شدن ضربه به شرکت هایی مانند Dallow را چهار عمده خطوط کروز وایکینگ ها, شاهزاده خانم رویال کارائیب و نروژی اعلام کرده اند که آنها در حال توقف سفر ، شاهزاده خانم, یکی از ICFH مشتریان به حالت تعلیق در بهره برداری از 18 کشتی طریق ممکن است 10. رویال کارائیب و وایکینگ گفت: جمعه خود را به حالت تعلیق در آورده خواهد شد تا اواسط ماه مه.

حتی برای خطوط کروز در میان Dallow مشتریان است که باقی می ماند عملیاتی اولویت ها منتقل کرده اند. Dallow در حال حاضر کار به اطمینان حاصل شود که کشتی های اضافی nonperishable مواد غذایی مواجه نگردند در هیئت مدیره در این رویداد یک کشتی است که مجاز به بارانداز “به صورت ناخواسته حوادث و یا اینکه اجازه ورود به بنادر,” او گفت:.

Dallow اضافه شده است که شرکت او کشیده شده است تا طرح های احتمالی برای مطمئن شوید که او می تواند به ماندن در کسب و کار برای یک دوره طولانی مدت. او افزایش یافته و این شرکت خط اعتباری و صف شخص ثالث توزیع کنندگان در رویداد ICFH نمی تواند انجام یک سفارش و یا حمل و نقل.

با توجه به خطوط کروز انجمن بین المللی صنعت مورد استخدام 422,000 مشاغل در ایالات متحده یک سوم از آن ها مستقر در فلوریدا.

“ما باید بیمه برای کسب و کار وقفه و همه, که, اما برای چه مدت در آن است رفتن به قادر به پوشش می دهد؟” Dallow گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>