انتقاد از پلیس رشد می کند پس از اراذل و اوباش با خشونت کشته شدن نزدیک به 40 در هند سرمایه

Muralidharan ایسنا

زنان در گذشته راه رفتن سوخته وسایل نقلیه دوشنبه در یک شورش-منطقه آسیب دیده از دهلی نو پس درگیری بیش از یک جدید هندی قانون تابعیت.

دهلی نو — Rahis محمد صدای تکان داد به عنوان او توضیح داد که چگونه اراذل و اوباش از 200 نفر وارد در محله خود قصد تخریب در حالی که تماس به پلیس بدون جواب رفت.

ایستاده در یک جاده خلوت خال خال با سوخته وسایل نقلیه چهارشنبه تماشا به عنوان یک ماشین پلیس منتقل می شود. “پس از 48 ساعت آنها آمده اند,” محمد, 40, گفت: تلخی. “آنها ما را ترک می میرند.”

به عنوان هند سرمایه قرقره از شیوع خشونت است که در سمت چپ نزدیک به 40 نفر کشته و 200 مجروح انتقاد از پاسخ توسط مقامات اجرای قانون در حال رشد است.

شاهدان می گویند پلیس بودند مایل و یا قادر به کنترل اوباش و در برخی موارد ممکن است شرکت کرده اند در بدترین شورش در دهلی نو در دهه.

حداقل یک افسر پلیس است که در میان کشته شدگان در خشونت است. پلیس دهلی را رد اتهامات که پاسخ خود را آهسته بود یا ناکافی و اتهامات را رد کرده است که افسران تشویق تظاهر کنندگان و ضرب و شتم ساکنان. دیگران را متهم به پلیس از تیراندازی بی هدف.

توسط پنجشنبه, خشونت در محله های شمال شرقی دهلی نو فروکش کرده بود. کانال های تلویزیونی نشان داد یک افسر ارشد پلیس راه رفتن در خیابان از یک شورش-آمار منطقه پوشیدن شورش دنده و یک کلاه اصرار مردم برای بیرون آمدن از خانه های خود و بازگشت به زندگی روزانه.

این خشونت ها پس از ماه از تظاهرات بیش از یک بحث تابعیت قانون تصویب شده توسط دولت نارندرا نخست وزیر. قانون تشدید کرده است ترس میان هند 200 میلیون مسلمان است که مودی هدف این است که برای به حاشیه راندن آنها و تبدیل هند به یک هندو ملت است.

Muralidharan

ایسنا

یک مرد حمل یک کودک پیاده روی گذشته نیروهای امنیتی روز شنبه در یک شورش-منطقه آسیب دیده از دهلی نو پس درگیری بیش از یک تابعیت جدید قانون.

منتقدان می گویند این قانون مستثنی است که مسلمانان از یک مسیر به شهروندی اجرا می شود مقابله به هند سکولار و اخلاق. حامیان این قانون می گویند این کمک می کند تا مورد آزار و اذیت اقلیت های مذهبی از کشورهای نزدیک. اعضای مودی را تخطئه معترضان تشبیه آنها به خائن و جنایتکاران.

در این هفته کسانی که تنش آب پز را بیش از, موجب شده توسط یک سیاستمدار در مودی که تهدید به حذف معترضان برگزاری تحصن در در شمال شرقی دهلی نو است. درگیری آغاز شد و اواخر یکشنبه و تفویض به خشونت مرگبار در سراسر دوشنبه و سه شنبه از جمله رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به شهرستان.

آن است که روشن نیست که آیا تهمت حضور در دهلی نو و همراه امنیت خواسته های نهفته پلیس توانایی پاسخ دادن به شورش. یک گزارش خبری حاکی از آن است که پلیس تا به حال به اطلاع دولت که آنها از پرسنل برای کنترل خشونت است. هند وزارت امور را تکذیب این گزارش گفت که کافی نیروهای در محل. نیروی پلیس در هند سرمایه است که تحت کنترل دولت مرکزی است.

ویکرام سینگ سابق مقام ارشد پلیس در هند بزرگترین ایالت اوتار پرادش گفت: این واقعیت است که مقامات تا به حال دستگیر نشده سیاستمدار که به تحریک خشونت صحبت از دخالت حاکم Bharatiya Janata Party. قانون باید “unsparing او گفت:” نه دیکته سیاسی هوی و هوس.

پلیس دهلی شد و در حال حاضر در مواجهه با اتهام خشونت و تعصب قبل از این هفته خشونت است. در ماه دسامبر پلیس یورش برده و یک دانشگاه با ضرب و شتم غیر مسلح دانش آموزان و شلیک گاز اشک آور به یک کتابخانه در اعتراض به قانون تابعیت. در ضمن آنها موفق به ایجاد هر گونه خللی در این حملات از دانش آموزان در حوزه های مختلف دانشگاه با وجود شواهد کافی. این متهمان در ارتباط با حزب حاکم است.

این هفته شکست به مراتب بیشتر از قبر. Naresh Gujral, یک عضو مجلس در نامه ای به وزارت castigating پلیس برای انفعال گزارش تلویزیون دهلی نو. Gujral گفت که او تا به حال به نام پلیس درخواست از آنها برای کمک به 16 مسلمانان به دام افتاده در یک خانه چهار شنبه شب به عنوان اراذل و اوباش تلاش برای شکستن در. هیچ پلیس آمد. در عوض کسانی که به دام افتاده بودند در نهایت نجات خود را هندو همسایگان او گفت:.

یک قاضی ارشد در دهلی نو همچنین با انتقاد از پلیس شهر برای عدم اقدام به دستگیری تظاهر کنندگان و یا کسانی که تحریک به خشونت از طریق گفتار نفرت.

“چگونه بسیاری از زندگی باید به دست چه مقدار اموال را به آنها نابود شوند و پرسید:” عدالت S. Muralidhar روز چهارشنبه ابراز “غم و اندوه” در وضعیت, گزارش نوار و نیمکت یک حقوقی انتشار. ساعت بعد از آن دولت صادر شده به منظور انتقال قاضی که وکلا به عنوان توضیح داده شده بسیار غیر معمول است.

روز پنج شنبه وزارت امور خارجه به تمدید آن همدردی به خانواده های کشته و زخمی شدند. “ما از همه طرفین برای حفظ صلح و خودداری از خشونت و احترام به حق تجمع مسالمت آمیز ،

در دهلی گورو Teg بهادر بیمارستان های داغدیده صبر به ادعای اجساد بستگان خود کشته در خشونت است. مسلمانان نشسته در یک گوشه در حالی که خانواده هندو شنبه در یک فاصله در ناگفته های مذهبی تقسیم شده است. بستگان گریستم و متهم به پلیس همدستی.

وارث علی منتظر بود تا برای برادرزاده اش محسن علی که 24 بود و تازه ازدواج کرده. محسن علی ترک کرده بود کار خود را در یک مغازه و رفتن به خانه وقتی که او به نام همکاران به آنها بگویید که وجود دارد اوباش در جاده ها است. آنها هرگز شنیده از او دوباره. پس از کوره در رفته, جستجو, عموی خود گفت: خانواده کشف بدن خود را در بیمارستان با کشنده آسیب به سر.

Muralidharan

ایسنا

مردم سوگواری پنج شنبه در طول بارداري از Muddasir خان که در اثر آسیب های پایدار در یک درگیری در دهلی نو بیش از یک تابعیت جدید قانون.

Niha مسیح و Tania Dutta کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

بدترین خشونت در دهلی نو در دهه برگ 17 کشته و مغلوب ساختن پیشی جستن بازديد هند

مغلوب ساختن پیشی جستن میاد مودی ثبت در تحمل مذهبی به عنوان عزای بیش هند درمان از مسلمانان

هند مسلمانان با عجله به جمع آوری اسناد و مدارک پس از قانون جدید سوخت اضطراب خود را بیش از وضعیت شهروندی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی