CPAC رئیس دست تکان داد و با صدای شیپور پس از در معرض بودن به کروناویروس

رئیس ما مهم ترین محافظه کار کنفرانس CPAC خواستار آرامش پس از گزارش او در معرض یک فرد مبتلا به کروناویروس قبل از دست دادن با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مت Schlapp که صندلی های محافظه کار آمریکا, اتحادیه اروپا, ارسال پیام هشدار در برابر وحشت به آن پدید آمده است که شرکت کنندگان در فوریه کنفرانس تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

نوشتن در توییتر آقای Schlapp گفت: شرکت کنندگان در کنفرانس که همه چیز خوب بود.

“از خواب بیدار شد و امروز تمام Schlapp را سالم هستند. همین کار را برای تمام CPAC کارکنان …

“ایالت مریلند بود 2000 نمایش در اطراف Gaylord [برگزاری] در بر داشت و هیچ چیز در مورد. ما هیچ نشانه ای ندارند. آرامش ایالات متحده آمریکا! Check your temp اگر بالا تماس خود را doc.”

در یک بعد صدای جیر جیراو تصریح کرد که دولت تا به حال هنوز به تماس برای شرکت کنندگان را به هر گونه اقدامات غیر معمول.

“ما هنوز هم فقط یک نفر که آمد به CPAC w/ تاج. او در حال درمان است. هیچ مورد جدید. وزارت بهداشت است به نام برای هر گونه محدودیت و یا قرنطينه. مهم این است که علائم. اگر شما لازم نیست که هر که خبر خوبی است. اگر نگران خود را چک کنید دما. CPAC جامعه است [thumbs up].”

کنفرانس امسال برگزار شد, در واشنگتن, DC, 26-29 ژانویه و چند تن از شرکت کنندگان در کنفرانس در حال حاضر در انزوا. در میان آنها تگزاس سناتور تد کروز و آریزونا کنگره پل Gosar.

در توییتر, موضوع, کنگره Gosar گفت که او و سه نفر از کارکنان ارشد خود را به طور رسمی تحت self-قرنطینه “پس از پایدار تماس در CPAC با کسی که در بیمارستان بستری شده است با ووهان ویروس”.

“ما همه بدون علامت و احساس بزرگ است. اما ما در حال فعال بودن و محتاط است.”

نیک Mulvaney مذاکرات در مورد کوروناویروس در CPAC

دیگران در کنگره نیز در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی. یک سخنگوی وایومینگ لیز چنی گفت که او کاهش یافته است به حضور جمهوری و رهبری عقب نشینی در منافع ایمنی: “بسیاری از ما مردم در خانواده های ما که به ویژه آسیب پذیر و پس از مشاوره با پزشکان و لیز تعیین بهترین روش این است که برای محدود کردن مشارکت غیر ضروری کرده است.”

به عنوان NBC Kasie شکار و الکس وزارت معارف باید گزارشبسیاری از دیگر اعضای کنگره به طور فزاینده ای نگران آوردن ویروس در صفحه اصلی به دیگران – یا در واقع از حال بد خود را تحت تاثیر قرار داده بیش از یک چهارم از اعضای بیش از 70 سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im