اگر این بیماری همه گیر به نظر می رسد مانند یک نقطه شکستن آن ممکن است به این دلیل که ملت در پاسخ به این ستایش اغراق امیز از پویا است که تعریف فدرال سیاستگذاری برای دهه: دولت همواره در برابر اجرای سیاست های که ذخیره ده ها هزار نفر از زندگی با توجه به تحقیقات مختلف تخمین می زند.

تیرباران های دسته جمعی تعریف خشونت اسلحه بایگانی به عنوان رویدادی است که در آن چهار یا بیشتر مردم شات رخ می دهد چند بار در روز و چنان شایع است که به سختی ایجاد مگر اینکه مشخص شده توسط یک نوع خاص از تباهی — 20 کودک کشته در یک مدرسه به صورت نمونه و یا ده ها تن از concertgoers ذبح توسط سلاح های جنگ.

با وجود ده ها هزار نفر سالانه تفنگ مرگ و میر در ایالات متحده, اما, مهم ترین تفنگ سیاست عمل اتفاق می افتد در سطح فدرال از سال 1990s بوده است و در واقع انفعال در سال 2004 کنگره اجازه حمله فدرال سلاح بان کی مون به اتمام می رسد.

به عنوان یک ملت ما چندین مکانیسم های مقابله با استرس برای مقابله با این شکست. برخی از ایالت ها گام تا با تنظیم خود حداقل دستمزد ارائه سخاوتمندانه تر مراقبت های بهداشتی یارانه ها, قرار دادن تنگ تر قوانین و مقررات در سلاح گرم و یا الزامی مختلف پرداخت را ترک کشوراست.

در بسیاری از موارد بخش خصوصی نیز تلاش دست خود را در قوانین و مقررات که دولت فدرال است. خرده فروشان را ممنوع اعلام کرد فروش سلاح های حمله و برای مثال مجموعه خود حداقل دستمزد و ترک سیاست. اخیرا بسیاری از شرکت های خصوصی گرفته اند منجر الزامی در استفاده از ماسک صورت برای جلوگیری از انتقال coronavirus.

به عنوان بسیاری از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره ممکن است آن را توصیف آمریکا سیستم در حال کار به عنوان طراحی شده است. دولت فدرال است و نه “عدم اقدام” اما نه به سادگی کنار پله به اجازه متحده محلات و بخش خصوصی اجرای این سیاست است که بهترین متناسب با آنها.

اما میوه ها از سیستم ما به دروغ به این تصویر گلگون آمریکا حکومت. ما نرخ قتل در یکی از بدترین ثروتمند جهان است. زندگی ما دهانه کوتاه تر از کسانی که از همسالان ما در کشورهایی که شهروندان خود را تضمین کند مراقبت های بهداشتی. هر سال ده ها هزار آمریکایی ها می میرند از استعمال بیش از حد مواد مخدر یک بیماری همه گیر بدون مساوی در هر نقطه دیگری در جهان یکی است که بسیاری از محققان بر این باور است که در نتیجه بخشی از ناامیدی وارده توسط ما پاره شبکه امنیت اجتماعی.

در طول همه گیر اما ارتباط بین فدرال انفعال و گسترده مرگ و میر مستقیم تر و فوری تر از همیشه قبل از — چیزی است که شما می توانید به معنای واقعی کلمه پیگیری لحظه به لحظه در هر تعداد (غیر دولتی) داده ها پورتال. اما اشتباه نکنید: این تحقیقات نشان می دهد که دولت فدرال عدم اجرای تحقیق-آزمایش سیاست در نتیجه دهها هزار نفر از نیازی مرگ و میر در هر سال است. و کسانی که مرگ و میر ناشی از عمدی سیاسی انتخاب کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de