Covid-19 مسلح ما قهوه اعتیاد

IPO بازار فقط یک شات از کافئین از JDE پیت است, BV. انتظار نداریم که دیگر مصرف کننده listings به دریافت چنین عجله.

صاحب Peet قهوه Douwe Egberts Kenco و میانبر در روز جمعه قیمت سهام در عرضه اولیه عمومی آن در 31.50 یورو در نیمه بالایی ارائه محدوده ارزش نهادن به شرکت در 15.6 میلیارد یورو ($17.3 میلیارد دلار) افزایش یافت و به حدود 35.50 در اواسط معاملات صبح.

بزرگترین اروپایی IPO در این سال کشیده در یک سویفت 10 روز یک شاهکار قابل توجهی برای یک مصرف کننده کسب و کار در میان همه گیر و بلندی رکود جهانی. اما JDE Peet شده است بطرز عجیبی به خوبی قرار داده شده برای سرمایه گذاری در تغییر عادات مصرف در طول مستند چشم انداز برای بازگشایی و احیای بازارهای سهام.

این شرکت هلندی شد شناور توسط واکسن برگزاری شرکت ، صندوق سرمایه گذاری حمایت آلمان میلیاردر Reimann خانواده است. سنگ بنای سرمایه گذاران از جمله صندوق های اجرا شده توسط جورج سوروس شرکت موافقت کرده بود را به یک سوم از ارائه تنظیم تن.

در دنیای شلوغ با قهوه زنجیر JDE Peet را می شود 80 درصد از فروش خود را از قهوه که مست است در خانه. که به معنای آن بهره برده به عنوان گوشه کافه توقیف و مردم در حال کار از خانه مجبور شدند برای تبدیل شدن به خود baristas. در حال حاضر که آنها می توانید شروع به بیرون رفتن دوباره آن را آماده به خدمت به آنها نوشیدنی گرم مورد علاقه بیش از حد در پیت قهوه زنجیره ای. و فقط به عنوان Nestle SA بهره مند از مردم به دنبال به سهام تا در استارباکس-مارک قهوه آن را در سوپر مارکت ها به فروش می رساند بنابراین JDE Peet ممکن است به دست آوردن مشتریان جدید در کافه خود را اگر آنها کشف محصولات خود را در فروشگاه مواد غذایی در طول مستند.

به عنوان مصرف کنندگان حرکت پست-مستند زندگی JDE Peet را به نظر می رسد به خوبی عایق بندی شده است. که ممکن است توضیح دهد که چرا این ارزیابی که از اواسط تجارت صبح نزدیک است که از استارباکس Corp. در تقویم 2019 سرمایه گذاری-ارزش-به-Ebitda اساس.

با مصرف کنندگان به احتمال زیاد کشیدن در رشته کیف پول خود را در خانه قهوه ممکن است محبوب تر از گران غذای آماده lattes. در عین حال ارزیابی نیز ممکن است منعکس کننده خوش بینی در مورد بازگشایی و انتظارات است که مردم را مشتاق به خارج و در مورد. نشانه های اولیه از خرده فروشان ایالات متحده مانند تخفیف های زنجیره ای صاحب tjx زمینه Cos, Inc. و حتی فروشگاه macy’s, Inc., هستند که فروش شده اند و قوی تر از انتظار می رود پس از آمریکایی ها قادر به فروشگاه در فرد یک بار دیگر.

و اجازه دهید فراموش نکنید در مورد IPO زمان با بازارهای سهام به دست آوردن از پایین در ماه مارس است. که ممکن است یکی از دلایل Peet را چنان مشتاق بود در یک شتاب کتاب ساخت: برای جلوگیری از هر گونه ناگهانی بازار تلاطم.

خوش شانس تلاقی عوامل ممکن است گرد هم می آیند برای سایر مصرف کننده-مواجهه با گروه به دنبال شناور و یا چرخش یک بخش. L Brands, Inc.’s تمایل به سرانجام جداگانه آن victoria’s Secret, لباس زیر زنانه زنجیره ای به ذهن می آید. آن دست و پنجه نرم کردن با تصویر خسته و بیش از حد بسیاری از فروشگاه ها حتی قبل از Covid-19 شیوع.

همانطور که برای Peet را موفق شناور برگ آن با قدرت شلیک بیشتر برای ادغام. این برنامه برای استفاده از درآمد حاصل از قطع بدهی — آن را هدف کاهش نسبت اهرم از 3.6 بار به زیر 3 بار تا پایان نیمه اول 2021 — اما آن را می شود یک کسب ارز در قالب سهام.

رقابت برای قهوه دارایی های شدید شده است. وجود تب و تاب از معاملات دو سال پیش با واکسن را 2 میلیارد دلار خرید Pret A Manger که مبادرت به فروش قهوه و همچنین به عنوان مواد غذایی برای رفتن; کوکا کولا Co.’s $5.1 میلیارد دلار از بین بردن در کاستاریکا قهوه; و نستله را 7 میلیارد دلار قرارداد برای حقوق برای فروش استارباکس قهوه در سوپر مارکت ها.

اما JDE Peet را می تواند خوش شانس در اینجا بیش از حد به خصوص در بازار برای نوشیدن قهوه در خارج از خانه. با lockdown ناشی از پریشانی در مراکز و در خیابان های اصلی آن ممکن است قادر به گرفتن چیزی به قیمت بهتر.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر هیئت تحریریه و یا بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

Andrea Felsted است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش مصرف کننده و خرده فروشی صنایع. او قبلا در بار مالی.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>