Covid-19 بازنویسی است در آینده از هر دو سوخت های فسیلی و انرژیهای تجدید پذیر

زغال سنگ در حال حاضر سرسام آور است و در عین حال یکی دیگر از ضربه جدی. برخی از تحلیلگران تعجب می کنم که آیا ما در حال حاضر به تصویب قله نفت — که آیا ما هرگز دوباره رایت 100 میلیون بشکه در روز است. خواهد شد و سرمایه گذاران را به تصویب سرمایه بر گاز طبیعی مایع و پایانه ها و گیاهان ؟ طرفداران برای منابع تجدید پذیر انرژی بر این باورند که آنها می توانید زنده ماندن قیمت چالشهای آینده نزدیک و ظهور قوی تر از همیشه.

بسیاری ناشناختنی است در حال حاضر. دوم افزایش covid-19 می تواند در صاف اقتصاد برای بسیاری از سال را به دنبال دارد. حتی در حال حاضر خوشبین و افراد بدبین استدلال می کنند بیش از احتمال زیاد سرعت بازیابی. اگر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است در ماه نوامبر مجددا انتخاب او می تواند انتظار می رود به نگاه مهربانی در سوخت های فسیلی است. Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن وعده داده است در صورت انتخاب دوباره به پاریس آب و هوا رایحه, مجموعه, خودرو جدید مصرف سوخت و استانداردها و ترویج انرژیهای تجدید پذیر و فشار برای قیمت گذاری کربن تا سال 2025.

“روند به سمت انرژیهای تجدید پذیر و سبزتر انرژی غیر قابل توقف است” گفت: آندرس Goodrich مدیر اجرایی AES که در عمل تولید برق از گیاهان و در حال توسعه باتری های یون لیتیوم در پروژه های سراسر جهان است. از واشنگتن به دهلی نو گفت: مردم در حال دیدن مزایای پاک کننده آسمان و هوا در زمان خاموش شدن و نمی خواهد می خواهید به بازگشت به راه همه چیز بودند.

در عین حال باز کردن جاده ها و بنزین ارزان انگیزد حداقل در حال حاضر و در آینده نزدیک.

“اگر شما بخواهید مقدار زیادی از آمریکایی ها و به آنها بگویید ما کاهش یافته و ما CO2 تولید گازهای گلخانه ای 11 درصد بیش از سال گذشته آنها می گویند من به دام افتاده در خانه من و من بیکار بنابراین اگر این است که آنچه در آن طول می کشد برای مقابله با تغییر آب و هوا, هیچ با تشکر از شما گفت:” کیت Konschnik مدیر آب و هوا و انرژی برنامه در دانشگاه دوک است نیکلاس موسسه سیاست های زیست محیطی راه حل های. “است که یک خطر واقعی رفتن به جلو است.”

دو تا از بزرگترین مصرف کنندگان انرژی در ایالات متحده در حال تولید برق و حمل و نقل. شرکت های برق تکیه بر گاز تا کنون مقادیر کمتر از زغال سنگ راکتورهای هسته ای و کمک به رشد از انرژیهای تجدید پذیر. گاز و زغال گیاهان ساده ترین به ریز لحن در طول روز; جفری لانگ گفت که پیشرفت در باتری ذخیره سازی تکنولوژی به زودی به باد و انرژی خورشیدی رقابتی در آن نمره.

حمل و نقل تقریبا به طور کامل طراحی شده توسط نفت از هواپیما به کامیون ها به اتومبیل موتور سیکلت برای حمل و نقل قطار به tugboats به تراکتور به کشتی. محصول مشتق شده از اتانول و برق بازی در یک نقش کوچک. تولید نفت در این کشور شده است کاهش 12 درصد از ماه فوریه به دلیل رکود اقتصادی و اقامت در خانه سفارشات ناشی از این بیماری همه گیر.

خروجی را شروع به سر به سمت بالا دوباره روزی — اما چگونه به سرعت و تا چه حد?

در داکوتای شمالی, 55 سکوهای مشغول به کار بودند Bakken شیل سازند که سال آغاز شد. امروز فقط 13 هنوز هم در عمل. چاه تولید 550,000 بشکه در روز بسته شده اند در خاموش, در اثر, در دولت است.

یکی از بزرگ اپراتور Whiting نفت است اعلام ورشکستگی کرده است. (در اوکلاهما چساپیک انرژی پیشگام هيدروليكي و یا fracking — به طور گسترده ای تصور می شود که رهبری در همان جهت است.) نفت-حوزه خدمات شرکت گذاشته کارگران و کاهش ساعت برای دیگران. برخی از لباس های بدست دو ماه تاخیر از طریق فدرال چک حفاظت از برنامه.

“اقتصاد را به انجام آنچه اقتصاد را به انجام” گفت: Ron بودن سر از داکوتای شمالی, نفت, شورای. “تا زمانی که ما تقاضا بهبود می یابند ما هیچ ایده چه چیزی اتفاق خواهد افتاد.”

شده است وجود دارد برخی از بهبود از ماه آوریل ملال انگیز اعداد. آینده قیمت وست تگزاس اینترمدیت در نزدیک به 30 دلار در هر بشکه رسید. چند دلار بیشتر بودن گفت و برخی از بسته در چاه ممکن است راه اندازی مجدد.

“اما چه درایوهای اقتصاد” او هشدار داد “جدید است و چاه های جدید سرمایه گذاری.”

و که ممکن است نیاز به یک قیمت در $50 به 60 دلار در محدوده به دست آوردن مجدد اعتماد به نفس از سرمایه گذاران و بانک ها.

یک مشکل در نگه داشتن نیروی کار آموزش دیده و دست نخورده با وجود اخراج. بسیاری از کسانی که در حوزه های نفتی غرب داکوتای شمالی در اصل از جای دیگری و اگر آنها می تواند پیدا کردن کار بسیاری ممکن است خوشحال به حرکت می کند.

ضروری است نس گفت: به کارگران “آماده به سطح شیب دار تا زمانی که شما به آنها نیاز دارید.”

“که می شود می تواند مشکل ساز به عنوان این می رود,” او گفت:.

یک shakeout در این بخش است به احتمال زیاد. آن را نمی خواهد اولین بار.

“بسیاری از بازیکنان بودند بسیار قوی,” وزیر انرژی آمریکا دن Brouillette گفت: در یک گفتگو با Daniel Yergin, معاون رئیس IHS-Markit. “من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند که شما دیدن برخی از این بازیکنان را کنار جاده. آنها ممکن است خریداری شده توسط بازیکنان بزرگتر در بازار, آنها ممکن است فقط به سادگی از جلو مغازه و رفتن توسط ایستگاه فرعی.

“این است که در نظام بازار آزاد. این راه کار می کند در اینجا در ایالات متحده است. اما من هیچ شکی نیست که در چند ماه و یا شاید شش ماه, ما قصد داریم برای دیدن صنعت ما تقریبا به جایی که آن را قبل از همه گیر سطوح. فرض بر این است که البته ما برای باز کردن اقتصاد است.”

اگر تیز بازیابی اواخر این سال یا اوایل سال آینده تحلیلگران انتظار دارند که قیمت نفت را ملاقات و یا پیش افتادن از نس’ $50 نقطه اوج. تقاضا کمک کرد که ارسال قیمت غلت در بهار امسال منجر شده است به طوری که مقدار تولید در حال کاهش است که یک بار مازاد رفته است تولید کنندگان ممکن است مجبور به تقلا برای دیدار با تقاضا دوباره.

اما فرض بر این است که تیز بازیابی. اقتصاد دچار رکود می تواند. یا مردم می تواند تجدید نظر بسیار سفر. میلیون ها نفر شده اند قادر به کار از خانه; ویدئو کنفرانس برای تمام آن گناهان می تواند به جای یک معامله بزرگ از کسب و کار سفر. اگر این ویروس همچنان vacationers فقط ممکن است تمایلی به دریافت سرنشین هواپیما دوباره.

و اگر Goodrich و ایلان ماسک تسلا سرمایه دار خیلی مهم اند راه خود را بیشتر و بیشتر از بار حمل و نقل خواهد شد معطوف به نیروگاه های برق و به دور از مایعات نفتی.

حتی رئیس BP, برنارد, Looney, اخیرا گفته است که وقت آن است که برای سرعت بخشیدن به سقوط از موتور احتراق داخلی.

و سیاست های عمومی در برق — تقریبا در سراسر جهان — به شدت به نفع انرژیهای تجدید پذیر و مانع از زغال سنگ. برونو Brunetti از قدرت های جهانی برنامه ریزی برای S&P جهانی Platts اشاره کرد در یک وبینار که زغال سنگ سوز گیاهان تمایل به بزرگتر و هر که idled در حال حاضر به دلیل کاهش تقاضا بعید است دوباره راه اندازی شود, اگر خاموش کردن گسترش برای چند ماه. بسیاری از جهان نیروگاه های هسته ای نیز به سمت سن بازنشستگی, او گفت:.

همکارش روم Kramarchuk سر از انرژی حالات گفت که کشورهای اروپایی حداقل نه سستی در انرژی های تجدید پذیر حتی به عنوان اقتصاد خود را از شبهه و سوخت های فسیلی قیمت دهانه.

“ما شاهد covid به عنوان بهانه ای برای رفتن انرژی, انتقال,” او گفت:.

به عنوان Goodrich نقاط باد و انرژی خورشیدی امکانات بسیار ارزان به عمل یک بار این تجهیزات در محل و بالا و در حال اجرا است. سازی برای دیدار با تقاضا ساعت بوده است, مانع, اما او استدلال می کند که باتری توسعه به زودی به ذخیره سازی حتی در مقیاس بزرگ یک واقعیت عملی.

از تمام سوخت گاز طبیعی ترین و متنوع استفاده می کند. تقریبا به مقدار مساوی به تولید برق و تولید با یکی دیگر از قسمت های بزرگ اختصاص داده شده برای گرمایش و پخت و پز. که می تواند آن را کمی کمتر مستعد ابتلا به نوسانات ناگهانی در تقاضا. به لحاظ تاریخی قیمت پایین برگزار کرده است نسبتا ثابت در طول همه گیر و حتی به عنوان مصرف کاهش یافته است و حدود 2 درصد در سراسر جهان به دلیل, به عنوان چاه های نفت در حال تعطیل در گاز آنها شده بود گرفتن به عنوان یک محصول جانبی نیز در سمت چپ زمین است.

در ایالات متحده از مردم می خواهم به می گویند که آنها می خواهند بازار را به درایو گیری اما سیاست و افکار عمومی تمایل به نگه نوسان در پایان.

“ما تصمیم می گیرید که هی راه دور کار می کند و ما مانند داشتن به عنوان بسیاری از اتومبیل گرفتگی خیابان های مرکز شهر و بیایید این جدید عادی پرسید:” درو Swindell استاد علوم زمین در دانشگاه دوک. “یا ما تصمیم می گیرید که … اقتصاد در واقعا شکل ضعیف است و ما نیاز به ریختن پول به محاکمه و درست چیزهایی مانند propping تا سوخت های فسیلی و صنعت؟”

در هر صورت این بازار که خواستار عکس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de