Covid-19 نابود شده می تواند اقلیت متعلق به کسب و کار در میان ترس آنها را نیز از دست کمک

سپس در ماه گذشته قرار ملاقات کاهش یافته تا در نهایت یک مادر اقامت در خانه سفارش بسته همه چیز را. با درآمد اما مقدار زیادی از اسکناس 32 ساله Ward-شکارچی و کسب و کار او شریک خواهر می گویند که نزدیک به تهی خود را پس انداز و محروم بودند یک خط اعتباری. آنها نگران هستند که آنها نمی گرفتن یک تکه از دولت فدرال وام چند میلیارد دلاری ابتکار هستند و میلی به نوبه خود به خانواده که یک بار در چیپ به کمک آنها راه اندازی در زادگاه خود را.

“این نوع از سخت به کسی بپرسید به شما کمک کند زمانی که آنها در حال گذاشته شدن از کار” وارد گفت:-شکارچی خواهر 36 ساله Kahara موریس.

اقلیت صاحبان کسب و کار به خصوص سیاه و لاتین آنهایی که ممکن است به خصوص در معرض خطر ویرانی اقتصادی سوخت covid-19 چرا که آنها کمتر به احتمال زیاد به یک کوسن های مالی و آنها نیز تمایل دارند که در صنایع به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر طرفداران و, محققان می گویند. در همان زمان نگرانی وجود دارد که این گروه های کسب و کار هستند در ابتدا به دست دولت کمک کند.

به عنوان بانک ها هشدار می دهند که گسترش کمک های مالی می تواند به سرعت اجرا دوباره برخی اقلیت متعلق به کسب و کار به عنوان یک جبهه نابرابر اجتماعی تلفن از یک ویروس است که به طور نامتناسبی آلوده و کشته آمریکایی های آفریقایی تبار.

“شکاف نابرابری که وجود دارد قبل از این بیماری همه گیر در حال رفتن به بدتر اگر ما بلافاصله شما می دانید را در واسطه گری موسسات … که می توانید وام های که در آن ما می دانیم که آن را به یک تفاوت گفت:” لیزا را در منسا, رئيس جمهور از انجمن ملی جامعه موسسات مالی با تمرکز بر افراد به طور معمول محروم توسط جریان اصلی بانک ها از جمله کم درآمد اقلیت صاحبان کسب و کار.

صدها نفر از کسانی که در سازمان های شناخته شده به عنوان جامعه توسعه موسسات مالی قادر به شرکت در چک Protection Program (PPP) با توجه به وزارت خزانه داری را واجد محدودیت با توجه Mensah گروه. Mensah گفت که با وجود یک گفتگو با “noncommittal” مقامات وزارت.

در بیانیه ای به واشنگتن پست, وزارت خزانه داری گفت که در حال همکاری با اداره کسب و کار کوچک به اولویت بندی انجمن توسعه موسسات مالی و همچنین اقلیت-زنان – و کهنه متعلق به کسب و کار, اما آن را انجام نمی دهد جزئیات. این بیانیه به آدرس نیست سوال دیگر در مورد وام واجد شرایط.

مضطرب می شود PPP وام گیرندگان به سرعت آب گرفتگی منطقه واشنگتن جامعه سرمایه گذاری صندوق (Wacif) با صدها نفر از, تماس, گفت, مدیر اجرایی, Harold Pettigrew. قادر به برنامه های کاربردی, همه صندوق می تواند انجام دهد تبدیل به یک دلسوز مرکز کمک به $349 میلیارد دلار در کمک های خشک در دو هفته, او گفت:.

“این فقط خسته کننده و ناامید کننده” Pettigrew گفت: به دلیل Wacif که مشتریان عمدتا کم درآمد و آفریقایی آمریکایی “در واقع می تواند در خط مقدم از استقرار این منابع بسیار مورد نیاز برای کسب و کارهای کوچک که به آن نیاز دارید.”

دامن زدن به نگرانی در مورد اقلیت متعلق به کسب و کار این واقعیت است که 58 درصد از سیاه پوست و لاتین خانوار در ایالات متحده “آیا باید درآمد کافی برای پوشش سه ماه از هزینه و بدون درآمد” در مقایسه با 29 درصد از سفید خانواده ها با توجه به بیانیه ای از NAACP و اقلیت چند گروه مالی. اخراج و کاهش دستمزد ها نیز نامتناسب ضربه زدن سیاه پوست و لاتین در خانواده ها با توجه به مرکز تحقیقات پیو.

“هنگامی که طوفان کاترینا یا ماریا یا بحران مسکن و یا فن آوری بحران اتفاق افتاده است و کسانی که بدون ثروت در زمان دو گام به عقب” گفت: آندره پری همکار در موسسه بروکینگز شهری سیاست های برنامه است. او استدلال کرد در یک پست وبلاگ این ماه که بیشتر covid-19 اقتصادی امداد باید هدفمند به جامعه سیاه و سفید. این موسسه بروکینگز یک سیاست عمومی غیر انتفاعی نقل شواهدی وجود دارد که سیاه و سفید متعلق به کسب و کار کمتر به احتمال زیاد برای زنده ماندن رکود اقتصادی ،

Wacif می توانید با شرکت در دور جدید وام وجوه مصوب در این هفته توسط کنگره است. این گروه از وام دهندگان را گسترده تر اگر چه انجمن ملی است که این صندوق متعلق به است که هنوز هم التماس وزارت خزانه داری اجازه می دهد تا گروه که به کمتر از 50 میلیون دلار در کسب و کار وام های سالانه است.

اما Wacif سر Pettigrew ترس است که قرض دهنده جدید مصوبات ممکن است خیلی دیر شده برای بسیاری از کسب و کار با در حال حاضر نازک انداز و کمی در راه ثروتمند شبکه ضربه بزنید. وجود دارد یک خط طولانی از برنامه های کاربردی نشده.

“وجود چنین مقید کردن تقاضا” Pettigrew گفت.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در فاکس کسب و کار شبکه است که او امیدوار است این آخرین تزریق از 310 $میلیارد دلار PPP بودجه است “به اندازه کافی” و اضافه کرد که او انتظار دارد اقتصاد خواهد بود تا حد زیادی بازگشایی بعد از آن در تابستان است. جدید PPP پول بخشی از یک $484 میلیارد معامله است که همچنین شامل 60 میلیارد دلار دیگر برای کسب و کار کوچک اضطراری وام و کمک مالی برنامه.

روز پنج شنبه پس از داد و بیداد بر سر پول رفتن به امثال Shake Shack گروه نیز صادر راهنمایی ساخت آن را سخت تر برای داد و ستد عمومی شرکت برای دریافت وام. این اداره گفته است که بیش از 1 میلیون کسب و کار با کمتر از 10 کارگر را دریافت کرده اند PPP حمایت و که تقریبا یک پنجم از بودجه رفت و از طریق وام دهندگان با کمتر از $1 میلیارد دلار دارایی.

دولت لازم نیست وام دهندگان برای پیگیری و گزارش چک های برنامه حفاظت از دریافت کنندگان مسابقه و وزارت خزانه داری نیست آدرس سوال در مورد جمعیت, اطلاعات پنج شنبه.

تقریبا 90 دموکراتیک اعضای کنگره خواسته تهمت به دولت “اطمینان حاصل شود که اقلیت متعلق به کسب و کار در حال خاموش کردن” فدرال نجات پول است.

برخی از دولت های محلی در حال هدایت منابع مالی به طور خاص برای اقلیت متعلق به کسب و کارهای کوچک. گروه های اجتماعی در حال تلاش برای تجمع حمایت بیش از حد با دعوت از مردم برای تشویق کارآفرینان که در حال حاضر “بیش از حد اغلب هیچ غریبه ای به قطعیت” به عنوان منطقه خلیج سازمان سیاه متعلق به کسب و کار (BAOBOB) قرار داده و آن را در یک Facebook پست در مورد تهدید از covid-19. خلیج منطقه است خانه را به دو ثروتمندترین مناطق شهری در ایالات متحده, اما نمایندگان مجلس با اظهار تاسف کرده اند برای سال های سال است که بالا رفتن سرسام آور ثروت اتحاد چپ اقلیت ،

دیرین ساکنان منطقه خلیج ساندرا دیویس لی ردموند و آنا Villalobos رفت به بدهی باز Oeste بار و کافه در اوکلند در اواخر سال 2017 و فکر آنها رسیده بود برخی از ثبات خود را سال دوم. خود را به محل که در خدمت ترکیبی از لاتین و جنوبی, آشپزی, شلوغ بود. آنها پرداخت شد بسیاری از صورتحساب خود را در زمان آنها گفت.

در حال حاضر بدهی های خود را در حال رشد است و آنها نمی توانند پرداخت ده ها تن از کارکنان و بایگانی اطلاعات سفارشات در حال در آوردن چند صد دلار یک روز که پشت بام استقرار با استفاده متوسط رو به بالا از $9,000 یک شب. آنها در حال انتظار برای شنیدن در مورد PPP تاسیسات آنها شمارش داشتن در دست در حال حاضر و متوجه می شوند که در دوران اجتماعی فاصله آنها ممکن است بازگشایی در تنها 20 درصد ظرفیت زمانی که اقامت در خانه سفارش آسانسور.

“ما در حال مبارزان گفت:” ردموند. “بنابراین ما در حال رفتن به رها کردن تا زمانی که ما به.”

Dorcia سفید فکر خانواده اش ممکن است به یکی از آنها نزدیک به نیم قرن قدمت منطقه خلیج کباب رستوران مکان. سپس او گفت: Everette & Jones BBQ کردم PPP وام تنها یکی سفید است و شنیده می شود.

قبل از اعمال او گفت: او مطمئن ساخته شده به پایین به او محلی ولز فارگو بانک به گرفتن برخی از زمان صورت. اما در پایان آن PPP-واجد شرایط جامعه توسعه موسسه مالی — که در آن او قادر به اعمال کمی زودتر و در جایی که خانواده اش هنگامی که یک وام که از طریق او گفت:.

سفید خواب بهتر در حال حاضر, اما او احساس نمی کند او می تواند جشن می گیرند. او می گوید: او بیش از حد نگران در مورد هر کس دیگری.

اریکا ورنر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات