Covid-19 و نمره اعتباری خود را: نگرانی در مورد آن شد.

یکی از چیزهایی که شما نباید عرق است که نمره اعتباری خود را. در حال حاضر زمان.

یک سوال من اخذ شده است بارها و بارها وقتی که من فراموش مالی بخش های تلویزیون و رادیو برنامه های این است: چگونه رمان coronavirus همه گیر مردم را تحت تاثیر قرار نمره اعتباری?

بله ما در امور مالی شخصی فضا همیشه صحبت کردن در مورد گرفتن و نگه داشتن یک امتیاز اعتبار خوب است. نمره های اعتباری بسیار عالی است و مانند یک سوپر-شنبه بالا نمره. شما دیوانه احترام.

بنابراین شما باید به نگرانی در مورد نمره اعتباری خود را اگر شما نمی توانید پرداخت صورتحساب خود را به دلیل از دست دادن شغل یا کاهش در درآمد ؟

“شما باید آگاه از آن و نگران, اما آن را اولویت شماره یک شما می گوید:” کیت Bulger مدیر توسعه کسب و کار در مدیریت پول بین المللی, یک سازمان غیر انتفاعی ارائه آموزش مالی و خدمات مشاوره. “در صورت از دست دادن شغل و کاهش درآمد یا هر گونه اختلال که ممکن است این معنی است که شما پرداخت را از دست ندهید شما باید تماس با طلبکاران خود را از حق دور و ترجیحا قبل از اول خود را از دست رفته پرداخت. که گفت: بالاترین اولویت خود را باید تقاضا برای بیکاری و کاهش هزینه های غیر ضروری برای حفظ پول نقد است.”

این است که مردم نگران هستند بدون هیچ دلیل. سابقه اعتباری خود را و امتیاز شما بر اساس چگونه شما رسیدگی به بدهی های خود موضوع یک معامله بزرگ است. نمره اعتباری خود را به مسائل هنگامی که اجاره گرفتن یک خودرو و یا وام مسکن و بیمه و خرید یک ماشین و حتی تقاضا برای مشاغل خاص.

هنوز, چی چی وو کارکنان وکیل در کشور مصرف کننده مرکز قانون می گوید اگر شما نمی توانید پوشش تمام هزینه های خود را تمرکز بر روی آنهایی که مهم و اجاره, مواد غذایی و برق و دارو و خدمات اینترنت (بنابراین شما می توانید درخواست برای بیمه بیکاری و یا به دنبال شغل دیگری).

“نگرانی در مورد نیازهای اساسی خود را برای اولین بار” وو گفت.

آن را ممکن است سهولت اضطراب خود را بدانید که گذشته عمده بسته محرک — Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل — ارائه برخی از حفاظت منفی گزارش های اعتباری.

اگر شما یک فدرال حمایت وام مسکن شما می توانید برای درخواست اولیه تحمل تا 180 روز. اگر اضافی امداد رسانی مورد نیاز است و شما حق به 180 روز تمدید. علاقه هنوز هم تعلق گیرد اما هزینه ها و جریمه ها بخشیده است.

این مهم است که توجه داشته باشید که این قانون نیاز به طلبکاران به گزارش وام گیرندگان وام مسکن فعلی را به دفاتر اعتباری اگر در زمان آنها درخواست تحمل آنها در پرداخت های خود را. اما اگر وام گیرنده بودند 30 روز دیر به عنوان مثال وضعیت خواهد بود گزارش به دفاتر اعتباری در طول مدت تحمل اساسا انجماد آنها را در آن وضعیت اعتباری وو گفت.

“سرکوب منفی گزارش در COVID مربوط تحمل است که برای حفاظت از نمره اعتباری خود” Bulger گفت.

مراقبت عمل نیز تعلیق اعتبار منفی گزارش واجد شرایط برای وام های دانشجویی فدرال. این بدان معنی است که وزارت آموزش و پرورش قرار است به گزارش حالت تعلیق در پرداخت به دفاتر اعتباری عمده به عنوان اگر آنها در زمان ساخته شد.

شما باید بررسی گزارش های اعتباری خود را به مطمئن شوید که هر گونه وقفه در پرداخت است که به درستی گزارش شده است. به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس سه دفاتر اعتباری عمده — Equifax Experian و TransUnion — ارائه رایگان هفتگی آنلاین گزارش های اعتباری از طریق آوریل 2021. رفتن به annualcreditreport.com به درخواست این گزارش.

مراقبت عمل می کند ارائه نمی دهد اعتباری-گزارش حمایت از کارت اعتباری خودرو و یا وام های شخصی و یا جنحه صورتحساب های پزشکی.

“در اینجا ما در وسط یک بیماری همه گیر است و هیچ چیز در این قانون برای کمک به مردم در حفظ و پزشکی بدهی های اعتباری خود را گزارش” وو گفت.

تحت قهرمانان قانون اعتبار منفی گزارش خواهد بود به حالت تعلیق در ملی coronavirus اضطراری و برای اضافی چهار ماه پس از آن. این امر ممنوعیت گزارش از بدهی های پزشکی به عنوان یک نتیجه از covid-19 درمان وو اشاره کرد.

اما آیا تعداد قهرمانان عمل پاکسازی کنگره در هر زمان به زودی. دموکرات ها و جمهوری خواهان در توافق در مورد پیشنهاد است. پس از مذاکره به عنوان بهترین عنوان شما می توانید به توقف هر چه پرداخت شما می توانید. راه اعتبار نمره آثار تخلفات کمتر تاثیر گذشت زمان و پرداخت صورتحساب در زمان هنگامی که درآمد خود را تثبیت شماره 1 راه برای بهبود سابقه اعتباری خود را.

“وام دهندگان باید مشکلات برنامه های است که می تواند حفاظت از نمره اعتباری خود گفت:” تد Rossman یک تحلیلگر در صنعت CreditCards.com. “آن را نمی خواهد صدمه دیده است اگر شما اجازه پرداخت اواخر برای پرداخت کمتر و یا هیچ چیز در همه برای یک زمان. اما این کلید. شما نیاز به قرض دهنده اجازه.”

دوران سخت به این معنا نیست شما باید به انتخاب های سخت است. نمونه مشاوره مالی ممکن است اعمال می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات