آرزو کالج فوتبال استخدام به اتهام اقدام به قتل درجه اول

هدف در نظر گرفته شده بود به گزارش ESPN به اسماعیل لگت سابق همکلاسی هیل در سنت بالا که متعهد به بازی بسکتبال در دانشگاه رود آیلند. زمانی که با تلفن رسیده چهارشنبه لگت گفت واشنگتن پست او نمی تواند نظر.

“من آگاه هستم از این وضعیت با اسماعیل لگت شده اند و در تماس با او و خانواده اش,” URI مربی دیوید کاکس در بیانیه ای گفت (از طریق مجله پراویدنس). “خوشبختانه او صدمه خود را به عنوان خوب بودن من است نگرانی اصلی.”

با توجه به شارژ سند ثبت شده توسط دولت اوباما برای پرنس جورج را در شهرستان به دست آمده و توسط پست افسران در پاسخ دوشنبه در حدود 7:30 p. m. به گزارش از تماس با سی تیراندازی در آرنولد, Md. آنها ملاقات کرد هدف تیراندازی — که نام redacted از سند و مادر خود را.

هدف در نظر گرفته شده گفت که او در خارج از خانه بازی بسکتبال هنگامی که یک ماشین سفید با رنگ کشیده و کسی در داخل شروع به تیراندازی در او. مادر گفت: او شنیده عکس در حالی که کشیدن به جلوی خانه و دیدم خودرو که هم فیلم برداری در حال فرار از صحنه توسط یک همسایه.

با توجه به شارژ سند هدف پلیس گفت که دوست دختر خود را به حال شده است از گرفتن تماس های تلفنی از تپه 18 بود که “تهدید او را در مورد رابطه فعلی” و ناراضی بود در مورد یک عکس او نوشته شده بود به رسانه های اجتماعی.

کارآگاهان رفت و به هیل در تمپل هیل, Md., و دیدم یک وسیله نقلیه جلو است که همسان با توضیحات ارائه شده توسط هدف و مادر خود را. تپه دیده می شد خروج از خودرو و ورود به خانه خود را هنگامی که او بازگشت به خودرو و سوار را در یک زمان کوتاه بعد پلیس کشیده او بیش از, توقیف خودرو و او را برای بازجویی.

پس از اخذ حکم جستجو برای اقامت در تمپل هیل در هر سند کارآگاهان دریافتند یک محفظه مخفی در گنجه در تپه های اتاق خواب. در پشت قطعه از ایمیل های ارسال شده به او را از اورگان فوتبال برنامه Glock handgun کشف شد که “لود شده با تمدید مجله با [22] .40 کالیبر فشنگ.”

دو دیگر اسلحه نیز گفت: به یافت شده در تپه اقامت در حالی که کالیبر تفنگ های موجود در گنجه همسان کالیبر پوشش کشف شده در صحنه جرم. هفت روده در تمام شدند بازیافت وجود دارد و دو عکس اتهام زده به هدف اصلی.

به جنحه که با تپه متهم شده است عبارتند از:

  • در اختیار داشتن یک لود handgun
  • در اختیار داشتن یک تفنگ دستی
  • در اختیار داشتن اسلحه گرم زیر سن 21
  • استفاده از یک مجله با بیش از 20 دور در این کمیسیون از یک جنایت
  • استفاده از یک اسلحه گرم در این کمیسیون از یک جنایت
  • بی پروا خطر افتادن

اورگان مربی ماریو کریستبل گفت: (از طریق gray industries) که هیل بود “مطلع و در اوایل بهار امسال است که او نمی خواهد به عنوان یک عضو از برنامه های ما است.”

تپه های ذکر شده در 5 فوت و 11 175 پوند در شارژ سند بود پشت دفاعی در سنت جان که انصراف در طول سال دبیرستان خود را به پایان رسید و دبیرستان خود را حرفه ای در سنت فرانسیس آکادمی در بالتیمور. تعیین چهار ستاره جذب توسط ESPN و دیگر رتبه بندی سایت های او بنا به گزارش ها تا به حال ارائه می دهد از برنامه های مانند آلاباما, Clemson, فلوریدا و اوکلاهما به عنوان به خوبی به عنوان مریلند ویرجینیا و Virginia Tech قبل از چیدن اورگان است.

The gray industries گزارش روز شنبه که تپه و اردک “جدا از راه ماه پیش” و او بود که با توجه به نرم افزار و یا به طور رسمی اعتراف کرد به اورگان. برنامه soured در تپه هر gray industries پس از چندین “نابالغ اقدامات” در ماه فوریه که “نه مربوط به زمان اتهامات عنوان شده علیه.”

لگت یک 6-4 نگهبان بود به نام به همه-ملاقات دوم تیم برای سال 2020 ورزش های زمستانی در فصل. او متعهد به رود آیلند در ماه سپتامبر پس از توجه (هر مجله پراویدنس) DePaul جنوب فلوریدا, Wake Forest, ایلینوی و شارلوت با دیگر ارائه می دهد از جورج واشنگتن, La Salle, Richmond و سنت جوزف است.

بیشتر بخوانید از پست ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>