قوانین دادگاه هیترو لندن باند طرح را نقض کند تغییر آب و هوا تعهدات

لندن — شانس یک سوم باند در فرودگاه هیترو ساخته شده بودند برخورد یک ضربه بزرگ در روز پنج شنبه پس از یک دادگاه انگلیسی حکم داد که دولت تا به حال عمل غیر قانونی را به حساب خود را آب و هوا تعهدات.

فعالان محیط زیست تمجید نقطه عطفی حکم از دادگاه تجدید نظر گفت: آن را به حال پیامدهای فراتر از چند میلیارد دلاری به طرح گسترش اروپا در شلوغ ترین فرودگاه. آینده پروژه های زیربنایی آنها استدلال نیز می تواند برگزار می شود به مشابه استانداردهای زیست محیطی.

هیترو را گسترش بوده است به شدت مورد بحث در بریتانیا برای چند دهه با محیط زیست هل دادن در برابر آن و کسب و کار استدلال برای آن است. در روز پنج شنبه دیرین مخالفان این پروژه از جمله برخی از نمایندگان مجلس شروع به پریدن کرد بر روی رسانه های اجتماعی به جشن می گیرند.

“ما برنده!” توییتی لندن, شهردار, صادق خان آورده است که این اقدام قانونی همراه با گروه های زیست محیطی و لندن شوراها. او ادامه داد: “امروز حکم یک پیروزی بزرگ برای همه اهالی لندن که پرشور در مورد مقابله اضطراری آب و هوا و تمیز کردن هوا ما.”

زک زرگر دولت وزیر محیط زیست که یک بار استعفا داد و بارها مخالفت خود را با گسترش توئیتر خود نوشت: “بزرگ!!!”

نخست وزیر بوریس جانسون دولت گفت: آن را نمی خواهد درخواست تجدید نظر این حکم اما آن می تواند در تئوری بازگشت با یک پیشنهاد جدید برای توسعه است که نشانی آب و هوا اهداف.

هیترو مدیران گفت: آنها را به چالش تصمیم گیری است. در بیانیه این فرودگاه گفت: “هیترو گرفته است سرب در انگلستان بخش حمل و نقل هوایی به ارتکاب به یک برنامه ریزی برای رسیدن به خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 در خط با پاریس توافق.” آن اضافه شده است که در حال گسترش هیترو بود “ضروری برای دستیابی به نخست وزیر چشم انداز جهانی بریتانیا. ما را به انجام آن راه حق بدون jeopardising آینده این سیاره.”

در حکم دادگاه تجدید نظر گفت: دولت تا به حال در نظر گرفته شود آن آب و هوا تعهدات که از نظر قانونی الزام آور و مطلع با توافق پاریس هنگامی که آن را تایید گسترش است.

بریتانیا میزبانی عمده تغییرات اقلیمی سازمان ملل متحد در کنفرانس بعد از این سال و در کشور خواهد شد مشتاق به ماشین سبز آن اعتبار قبل از رهبران جهان فرود در گلاسکو در ماه نوامبر.

جانسون برای یک دیرین حریف از یک سوم باند. به عنوان شهردار لندن گفت که او را به دراز کشیدن در مقابل بولدوزر اگر این است که آنچه در آن زمان برای جلوگیری از ساخت و ساز.

اما پارلمان بریتانیا به آن thumbs-up در سال 2018 رای گیری اکثریت در حمایت از سوم باند. جانسون بود که وزیر امور خارجه در آن زمان از دست رفته آرا — برخی می گویند به راحتی — چرا که او در سفر به افغانستان.

پنج شنبه حکم را ندارد اساسی قضاوت در مورد اینکه آیا گسترش خوب بود یا بد.

به عنوان یکی از آخرین اقدامات به عنوان نخست وزیر ترزا ممکن است با تصویب قانون که بریتانیا متعهد به تبدیل شدن به کربن خنثی تا سال 2050 — یکی از اهداف 2016 توافق پاریس. بریتانیا برای اولین بار اصلی اقتصاد را مانند یک تعهد است.

ایستاده در خارج از دادگاه در روز پنج شنبه در باران, سبز, نامزد حزب زاک پولانسکی گفت که کسانی که در حال مبارزه خستگی ناپذیر برای سال برای جلوگیری از گسترش طرح بودند خیلی خوشحال اما آگاه است که وجود دارد “هنوز کارهای زیادی برای انجام است.”

“این استدلال را باید با صدای بلند و روشن است که ما در حال زندگی در آب و هوای اضطراری و باید آن را به تمام فرودگاه بسط” پولانسکی, گفت:, و اضافه کرد که دولت های دیگر در سراسر جهان می تواند یادگیری از حاکم. “اگر شما امضای توافق پاریس آن را به معنی چیزی است.”

کارشناسان گفت: دادگاه ها به طور موثر و گفت که آن را دوست دارم یا نه, آب و هوای داخلی قوانین واقعی هستند و باید میان به تصمیم گیری های سیاست.

“دولت وکلا گفت که آنها نیاز ندارد را به حساب توافق پاریس و قضات امروز گفت:,” اوه, بله, شما,’ ” گفت: Doug پار دانشمند ارشد در Greenpeace UK. او اضافه کرد که این “باز می شود قانونی جدید خاک” و “آینده تصمیم گیری خواهد شد نیاز به حساب توافق پاریس اهداف و یا آنها را به طور بالقوه judicable.”

پار گفت: هیترو تصمیم بود به خصوص خاردار به دلیل “حمل و نقل هوایی تلاش کرده است با جایگزین برای سوخت های فسیلی وجود دارد و واقعا جواب آنها را می کشیده اند مثل یک خرگوش از کلاه.”

این حکم در میان تعداد فزاینده ای از آب و هوا دادخواهی در موارد که در آن از دادگاه خواسته به حکومت در آب و هوای داخلی اهداف.

“وجود دارد یک روند روشن است که نشان می دهد دادگاه در حال نگاه کردن به آب و هوا تعهدات نه فقط به عنوان واهی اما به عنوان جدی تعهدات” رابرت گفت: Falkner, یک متخصص آب و هوا در مدرسه اقتصاد لندن. او گفت که روز شنبه حکم می تواند نقطه راه به چگونه “صلاحیت خواهد شد” در این منطقه است.

گرتا Thunberg نوجوان آب و هوا فعال توییتی گفت: “تصور کنید زمانی که همه ما شروع به گرفتن توافق پاریس به حساب آورد.”

دوستان از زمین یکی از متقاضیان در این مورد گفت: این حکم یک “پیشگامانه نتیجه برای آب و هوا و عدالت برای نسل های آینده است.”

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de