زن و شوهر درگیر تحت نادر ستاره دنباله دار که قابل مشاهده است یک بار در هر 6,800 سال

یک زن و شوهر در ایالات متحده آمریکا مشغول شدم تحت یک ستاره دنباله دار که فقط قابل مشاهده در نیمکره شمالی هر 6,800 سال است.

جان Nicotera, 33, تا به حال در اصل برنامه ریزی شده برای پیشنهاد به دوست دختر خود را Erica Pendrak, 26 در دریاچه دهانه در اورگان اما با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور به لغو برنامه سفر.

به جای Nicotera که برنامه ریزی شده است به پیشنهاد پس از کریسمس 2019 تصمیم به استفاده از آسمانی نادر در آستان خود است.

Nicotera که دوست دختر خود را پس از آنها صحبت Instagram می دانستند که ستاره دنباله دار Neowise قابل مشاهده خواهد بود بین 15 و 23 جولای تا به حال به سرعت عمل می کنند.

خوشبختانه برای زن و شوهر, خود, دوست, دوست عکاس تیم صافی شده بود گرفتن عکس از ستاره دنباله دار بنابراین می دانستم که شرایط دقیق مورد نیاز برای نامزدی کامل شات.

Nicotera و Pendrak ملاقات با صافی در الد فراگ اردوگاه در شمال ایالت نیویورک در 18 ژوئیه – Pendrak هیچ کدام عاقلانه تر به این طرح است.

Instagram @tleach18 (Instagram @tleach18)

پس از غروب آفتاب Nicotera رو بر روی یک زانو: “من فقط به یاد داشته باشید میزان شادی من رفتن را از طریق من,” او گفت: خودی. “همه اعصاب رفته بودند که در آن نقطه. من فقط می خواهم “من انبوه در عشق با این دختر من قصد دارم به آن را انجام دهد””.

با وجود شرایط دشوار (و ستاره دنباله دار برخورد از طریق اتمسفر), صافی موفق به ثبت لحظه ها با دوربین.

“او مسدود بزرگترین لحظه زندگی من تا کنون” گفت: Nicotera.

این زن و شوهر که هنوز برداشت عروسی تاریخ و سپس به اشتراک گذاشته تصویر در رسانه های اجتماعی که در آن دیده می شد توسط فضانورد گرت Reisman.


او گفت: زن و شوهر: “خوب انجام می شود! تبریک می گویم.”

شب 22 جولای مشخص شده ستاره دنباله دار Neowise را نقطه حضیض یا نزدیک ترین فاصله به زمین قبل از آن شروع می شود سفر خود را به عقب به سمت دورترین رسد از منظومه شمسی است.

در نزدیک ترین نقطه Neowise بود در 64.3 میلیون مایل از زمین با توجه به ناسا که در مدار ماشین حساب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im