Counter-Strike جدید esports چارچوب اجازه می دهد تا برای سود های تبدیل لیگ

این توافق همچنین باعث می شود 13 تیم اکثریت سهامداران در لیگ و یک نقش در چگونه آن را عمل می کند. توافق تبدیل ESL لیگ برتر به 24 تیم رقابت (با شروع در آن 11 فصل در ماه مارس) با یک تقسیم جهانی در حال حرکت به دور از یک منطقه مبتنی بر مدل. اضافی 11 تیم باید واجد شرایط بر اساس رتبه بندی جهانی و یا از طریق Mountain Dew لیگ ESL در ليگ دروازه سری.

ویکتور Goossens بنیانگذار و co-مدیر عامل تیم مایع گفت: تیم ها و ESL کار کرده اند برای برنامه ریزی پایدار مشاغل و قراردادهای آتی برای esport.

“این نهاد جدید را با استفاده از ترکیب نقاط قوت برای هموار کردن بهترین مسیر رو به جلو برای همه” Goossens گفت: در یک بیانیه آماده. “از نظر ما این به یاد ماندنی توافق و یک گام مهم رو به جلو برای همه esports.”

امضا تیم برای ESL لیگ برتر عبارتند از: Astralis, Complexicity بد نوابغ ENCE, FaZe Clan Fnatic G2 Esports Mousesports, Natus Vincere Ninjas in Pyjamas, تیم, مایع, تیم شور و نشاط و 100 دزد.

توافق به معنی کسانی که شریک تیم در حال حاضر اکثریت سهامداران با در دراز مدت حافظه برای مشارکت و کسب درآمد به اشتراک گذاری درآمد حاصل از تمام مسابقات در ESL نرم افزار تور از جمله IEM کاتوویتس و ESL One ادکلن. ESL نرم افزار تور در مجموع استخر جایزه از 5 میلیون دلار در سراسر 20 مسابقات و لیگ.

“دیگر باقی مانده 11 اسلات باز خواهد شد به تیم های واجد شرایط بر اساس رتبه بندی جهانی و یا به طور مستقیم از طریق Mountain Dew لیگ ESL Pro لیگ, دروازه, رقابت, گفت:” کریگ Levine, ESL ارشد استراتژی افسر. “این باعث ایجاد بهترین از هر دو جهان اجازه می دهد برای ثبات به عنوان به خوبی به عنوان جدید و بالا و آینده تیم های واجد شرایط.”

اخبار پیکربندی مجدد ESL لیگ برتر می آید بر روی پاشنه از یک تازگی اعلام کرد Counter-Strike لیگ به نام Flashpoint که توسط FACEIT و بودجه توسط یک کنسرسیوم از دیگر esports سازمان. Flashpoint سازمان گفته اند که آنها می خواهند را بیشتر شخصیت و فلش به esports به نقل از WWE به عنوان الهام بخش است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>