اصلاح یا سقوط: Q&A با کارشناسان مالی در آنچه شما باید و نباید با پول بازنشستگی خود

“بازار آنها را دوباره و زمان” او گفت:. “من فکر کردم شما ممکن است تماس با من فریاد میکشند.”

این درست است که بازار اصلاحات و تصادفات را به من دیوانه. من در طول این چند سال فریاد زد که بازار سقوط. من تا به حال برخی تاریک و نگران کننده روز. من خراب و در طول سال 2008 بحران مالی است. پایان 2018 بود وحشتناک.

اما دانستن اینکه چه چیزی من می دانم و نوشتن در مورد امور مالی شخصی من هرگز من را تغییر بازنشستگی استراتژی سرمایه گذاری در وحشت. من به اشتراک گذاری این دلیل به عنوان یک سرمایه گذار من نیز در مورد چگونگی این شیوع کروناویروس خواهد اخلال در اقتصاد ایران است. بنابراین اجازه دهید این سرخوردگی ، فریاد اگر شما نیاز به.

“من از دست دادن $500 به علاوه روزانه در بازار کمک کند!” یکی از خوانندگان نوشت. “من خواندن ستون خود را و آن را بسیار آموزنده در مورد وحشت و ماندن اما این ترسناک است! من امیدوارم که آنچه [که] حرفه ای پزشکی گفت: درست است که coronavirus است مانند آنفولانزا و تصویب خواهد شد اما کی ؟ من آماده هستم به من پول و خرید املاک و مستغلات به جای! با تشکر برای اجازه دادن به من دریچه.”

با یک سوال, من قادر به آرام کردن این سرمایه گذار پایین. پرسیدم: چند سالته ؟

او 37 و سرمایه گذاری برای بازنشستگی در سال 2050 هدف-تاریخ صندوق ارائه شده در طرح 401(k). هدف-تاریخ بودجه طراحی شده اند به طور خودکار کاهش یک سرمایه گذار ریسک به عنوان او نزدیک بازنشستگی. تاریخ را برای تامین مالی این فرد در حال سرمایه گذاری در معنی او برنامه ریزی برای بازنشسته در سال 2050 — 30 سال از هم اکنون.

همانطور که اشاره کردم به او کردم زمان برای بازار به بهبود می یابند. به علاوه اگر او باقی می ماند با این نوع از صندوق آن را توازن به کاهش قرار گرفتن در معرض خود را به سهام نزدیک او می شود به تاریخ بازنشستگی.

“من حدس می زنم من وحشت چون من می خواهم به زندگی راحت در حال حاضر,” او گفت:. “من نیز در تلاش برای صرفه جویی در پول برای خرید یک خانه و من یک نوزاد جدید (تنها 5 ماه) و چیزهایی شبیه آن.”

او قطعا نباید قرار دادن پول او نیاز در کمتر از پنج سال در این بازار بیش از حد مخاطره آمیز است. اما او می تواند اجازه بازنشستگی پول سوار شدن. او نیازی به تغییر چیزی.

سازمان بهداشت جهانی هشدار در مورد وحشت در مورد گسترش ویروس امر به بازنشستگی سرمایه گذاران بیش از حد.

“ما بزرگترین دشمن در حال حاضر است ویروس خود را گفت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus. “این ترس است.”

اوایل هفته گذشته من اظهارنظر تعدادی از گواهی (CFPs) و حسابداران خبره عمومی (حسابداران رسمی), درخواست آنچه که آنها توصیه سرمایه گذاران به بازار شروع به کاهش است. در آن زمان بازار پایین بود بیش از 6 درصد است.

جمعه, همه چیز بدتر نشده. بدتر شدن شیوع تحت فشار قرار دادند سهام نسبت به بدترین هفتگی از دست دادن پس از بحران مالی 2008. پرسیدم حرفه ای مالی برای رسیدگی به برخی از دغدغه های من بوده است شنیدن از خوانندگان.

س: با تلفات بیشتر در بازار می کند مشاوره خود را تغییر دهید که سرمایه گذاران باید آرام باقی می ماند?

استیون Podnos در فلوریدا مستقر CFP و پزشک: من شده اند با ارائه مشاوره به مشتریان به ماندن در این دوره و یا در نظر گرفتن اضافه کردن یک کمی به منابع سهام آنها.

دنیل موریس حسابدار در کالیفرنیا: احتیاط حس می کند. وحشت نمی کند. آن است که قطعا یک زمان برای برخی از قوی آنتی اسیدها, عاشقانه, کمدی و شراب خوب است.

لین Ballou یک CFP در کالیفرنیا: در حال حاضر که بازار استوار در اصلاح خاک این مهم در کنار هم به بررسی خاص منابع در اوراق بهادار در پرتو حوادث اخیر فریم است که نقد و بررسی در نظر چگونه ما احساس می کنیم این دوران تاریخی ممکن است تاثیر سرمایه گذاری نگه داریم. من به طور معمول توصیه نمی سوئیچینگ تا اهداف و دارایی تخصیص به دلیل ترس و یا در وسط چه ممکن است در کوتاه مدت نوسانات. که گفت:, آن ممکن است عاقلانه در حالی که قیمت دارایی ها در حال سرکوب به فکر تعویض اسب در دارایی و یا در حال حرکت از یک رشد به ارزش بیشتر شیب. انجام این کار ممکن است مالیات بر ایجاد ضرر و زیان شما می توانید با استفاده از این ماه و یا در سال های آینده در حالی که خرید یک شبیه دارایی ما احساس می کنیم ممکن است انجام بهتر رفتن به جلو. پس ما لازم نیست که به وضوح به آینده نگاه کنید و بدانید که چه روز بازار را بهبود می یابند, من پیشنهاد می کنم به جای برگزاری فروخته با دیگری به طور همزمان به طوری که به سهوا از دست ندهید فرصت خرید در حال خروج از بازار و احتمالا تا پایان overpaying بعد از آن. هیچ مالیاتی ضرر ؟ اگر شما شده است که مایل به توازن ولی قرار داده شده است که توسط بزرگ دستاوردهای اخیر در بازار, شاید این است که بسیار زمان مناسب برای سوئیچ کردن منابع از مالیات نیش می زنند بسیار کمتر شدید تر از قبل.

داگ Radtke کالیفرنیا مبتنی بر CPA: توصیه من به سرمایه گذاران به ادامه آرامش خود را به محاسبه و روش تنظیمات به پرتفوی خود را. برای کسانی که نزدیک به بازنشستگی اقدامات دفاعی باید پا است. کسانی که پنج سال از بازنشستگی قطعا احساس بازار افت و باید شروع به برنامه ریزی در ایجاد توازن. کسانی که دورتر از بازنشستگی نباید وحشت, اما من فکر نمی کنم این پایان رکود اقتصادی است. هیچ کس تا به یک توپ کریستال در بازار است.

دیوید هلند در فلوریدا مستقر CFP: هیچ توصیه این است که دقیقا همان است که این نقطه است. اصلاحات هستند و در طول تاریخ مشترک است. چیزی مانند هر 12 ماه به طور متوسط. سرمایه گذاران شده اند آرام به باور آنها نادر است. سرمایه گذاران نباید نگران coronavirus هر بیشتر از آنها انجام تمام چیزهای دیگر است که می تواند به طور بالقوه تحت تاثیر قرار بازار سهام امروز: درگیری های شرق میانه ایالات متحده در سال 2020 انتخابات, بدهی ملی ایالات متحده آمریکا تجارت تف با چین و…. نگران سرمایه گذار است که اغلب بد و گذار. اگر کسی نگران آنها واقعا نیاز به سهام هیچ جناس در نظر گرفته و ارزیابی مجدد اهداف خود و تحمل ریسک است.

س: آیا هر چیزی که بازنشستگان باید انجام دهند چیست ؟

هلند: اگر آنها 100 درصد سهام آنها بهتر بود در یک موقعیت به نیاز هر یک از این بودجه برای سال های بسیاری است. آیا آنها قابل اضطراری صندوق ؟ آنها بهتر است. آنها درآمد کافی از امنیت اجتماعی و حقوق بازنشستگی و دیگر درآمد ثابت کند ؟ آنها بهتر است. اگر یک بازنشسته مناسب ندارد صندوق اضطراری و دیگر منابع قابل اعتماد از درآمد پس [او] نباید داد به طور کلی اختصاص به حقوق صاحبان سهام در مقابل امن تر منابع.

س: کارشناسان نشان می دهد که شما باید پول خود را کنار بگذارند — سه تا پنج سال ارزش از درآمد خود را نیاز — نیست که تحت تاثیر نوسانات نوسانات در بازار سهام است. می تواند شما را روشن آنچه در این معنی ، آیا این به این معنی پول در یک حساب پس انداز?

موریس: من اعتقاد دارم که 12 ماه باید در نقد یا معادل وجه نقد — سی دی های بازار پول در کوتاه مدت اوراق قرضه و غیره. باقی مانده ممکن است در یک مجموعه از دارایی های مایع که شامل سهام و اوراق قرضه بانک ذخایر استراتژیک فلزات — طلا نقره پلاتین و غیره. املاک و مستغلات به عنوان مثال نمی خواهد دیدار با این شرط که آن را تبدیل به پول نقد می تواند طولانی بسته به حقایق و شرایط.

س: آیا این زمان خوبی برای استفاده از این رکود بازار و سرمایه گذاری در سهام?

موریس: به نظر من نوسانات هنوز هم فرصت را فراهم می کند. فرصت خرید وجود دارد که واکنش های پاندول است که چرخش بیش از حد در هر حرکت اصلاحی.

Radtke: وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در این لحظه. برای مردم با استفاده از یک دلار-هزینه متوسط خرید روش این قطره فرصت اما برای سرمایه گذار به طور متوسط من نمی خواهد در نظر گرفتن این “آتش فروش.” وجود دارد که فقط بیش از حد و عدم قطعیت در حال حاضر.

هلند: احساسات واقعی هستند. در اینجا چیزی است: برای هر کسی که “احساس” نیاز به فروش به دلیل این نگرانی یا که وجود دارد یکی دیگر از سرمایه گذار — مناسب خونسرد بلند مدت در تفکر خود را — که بسیار خوشحال به سرمایه گذاری کردن دست خود را برای یک قیمت پایین تر. این بی طرف برنده است.

Ballou: برای کسانی که شده اند در حاشیه با نقد تفکر بازارهای آسیا هستند و این ممکن است زمان برای فکر کردن در مورد خرید یک استراتژی است. من می خواهم نشان می دهد تحقیقات دقیق و فکر به چه سرمایه گذاری انتخاب می توانید بهترین از رفتن به جلو و شاید در حال توسعه یک دلار هزینه averaging استراتژی است. در واقع هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم بسیاری از ما در حال حاضر دلار هزینه averaging به این بازار با ما 401(k) و سایر حقوق و دستمزد-بودجه برنامه های بازنشستگی. پس مراقب باشید و باید توجه به آن چه در محل و اگر هر گونه تخصیص تغییرات ضروری می باشد.

پس از صحبت کردن به همه این کارشناسان, من آرامتر حتی اگر من حساب بازنشستگی پایین است حدود 12 درصد است. اما اگر سابقه هر گونه نشانه من هنوز هم پیش آمده است.

جان یک بازنشسته از ویرجینیا است که از طریق تعدادی از اصلاحات بازار و تصادفات گفت: او نمی ترسم نوشتن: “من نزدیک 80, همواره در رشد مسائل, ‘رنج’ مقاله زیان های خرید چیزهای بیشتر صبر کردم. و در حال حاضر من (تقریبا) خجالت در ارزش اوراق بهادار.”

به عنوان شانس آن را داشته باشد, من و همسرم شد در وسط یک مدیریت ثروت و تحلیل با یک مشاور مالی در زمانی که بازار در آن توقف قلب غواصی در هفته گذشته. ما انجام داده ایم این نوع از نقد هر چند سال به مطمئن شوید که ما در مسیر بازنشستگی ما.

من رسیده به ما مشاور و او با اطمینان گفت: “آن است که بخش بزرگی از نقش خود با مشتریان به طور منطقی و نه احساسی در این زمان. من می توانم به شما بگویم که پس از انجام این کار را برای 25 سال زمانی که فروش آن را همیشه احساس وحشتناک و همیشه احساس می کند مانند وجود دارد که بدون پایین. آن را تصویب و آن را به احساس بد تا زمانی که آن را ندارد.”

خواننده سوال هفته

اگر شما یک سوال بازنشستگی و ارسال آن به [email protected] در خط موضوع قرار دادن “سوال هفته.”

س: در سن 69 و پس از 20 سال از ازدواج من به طور ناگهانی به سمت چپ برای یک مقدار زن جوان. مشکل این است که من دیگر هیچ گونه سابقه اعتباری چون متصل به حساب بانکی خود را در هلند. در حالی که من تا به حال یک کارت اعتباری در ایالات متحده آن را به بیش از 20 سال پیش. من در حال حاضر هیچ سابقه اعتباری در ایالات متحده است. من خود من چگونه خانه باید یک حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی دریافت کرده اند و بدهی صفر. چگونه می توانم یک کارت اعتباری در ایالات متحده?

یک: آن را به عنوان سخت نیست که برخی فکر می کنم برای شروع به ساخت یک سابقه اعتباری. اگر شما در حال تلاش برای ایجاد یک سابقه اعتباری خوب من پیشنهاد می کنم شما یک کارت اعتباری امن. بررسی خود را با بانک یا تعاونی اعتباری به ثبت نام برای یک کارت و یا شما می توانید یک لیست از امن-صادر کنندگان کارت در bankrate.com. در اطراف مغازه برای جلوگیری از کارت های با هزینه های بالا و مطمئن شوید که صادر کننده است, گزارش تاریخ خود را به دفاتر اعتباری.

من به تازگی به من کمک کرد جوان دختر بالغ ایجاد اعتبار. فقط در سه ماه از زیر توصیه من او نمره اعتباری 737. در اینجا گام به گام توصیه های من به او.

چت زنده

لطفا مرا در پنجشنبه 5 مارس در ظهر (به وقت شرق آمریکا) به صورت زنده بحث و گفتگو در مورد پول خود را.

بازنشستگی سوگ و نمی توانید رای بدهید

افکار خود را: چگونه شما در برخورد با بازار غوطه? آیا شما ساخته شده است هر گونه تغییر در راه شما در حال سرمایه گذاری برای بازنشستگی است ؟ اگر شما ماندن در دوره, آیا شما هر گونه مشاوره برای دیگران ؟ ارسال نظرات و پیشنهادات خود را به [email protected] لطفا نام شهر و دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de