Coronavirus: کارگران مستاجرها و خود اشتغالی نیاز به راهنمایی بیشتر فعالان هشدار

اتحادیه های کارگری و مبارزات گروه باید از دولت خواست به انجام بیشتر برای محافظت از میلیون ها نفر از مستاجران, کسب و کار و کارگران از تاثیر coronavirus به عنوان عمده شکاف پدید آمده در صدر اعظم £350bn اقتصادی نجات برنامه.

Rishi Sunak پرده برداری بی سابقه ای بسته از دولت حمایت کسب و کار وام و کمک های مالی – معادل 15 درصد از تولید ناخالص داخلی در سه شنبه اما شواهد کمی کمک برای برخی از گروه های آسیب پذیر گناه در جامعه است.

تعداد قابل توجهی از کارگران به ویژه کسانی که در اجرای اقتصاد یا قابل انعطاف قرارداد به احتمال زیاد شاهد یک افت بزرگ در درآمد. این خطرات ترکیبات بریتانیا مشکلات بیشتر کاهش فعالیت های اقتصادی که در حال حاضر شده است به شدت ضربه توسط اجتماعی فاصله گرفته است.

بسیاری از کارکنان که خود منزوی با توجه به coronavirus را به در یکی از پایین ترین نرخ های قانونی بیمار پرداخت (SSP) در اروپا – فقط £94.25 در هر هفته است. تنها 30 درصد از کارفرمایان پرداخت بیش از حداقل قانونی با توجه به کسب و کار, منشی, Alok Sharma.

فشار در حال ساخت در دولت با چندین اتحادیه های کارگری از جمله متحد خواستار افزایش قانونی بیمار نرخ پرداخت.

زمانی که سوال در ویکیانبار روز چهارشنبه نخست وزیر حاضر به گفتن نیست که آیا او پیروی دیگر کشورهای اروپایی در حال افزایش SSP. اما او گفت که هیچ کس خواهد بود penalised برای ماندن در خانه برای جلوگیری از ابتلا یا پخش Covid-19. جزئیات چگونه او را ملاقات خواهد کرد و این تعهد نشده است آینده.

صدراعظم گفت: بسیاری از جزئیات بیشتری از این دولت حمایت از طرح های ظهور خواهد کرد پس از مذاکرات با شرکت کارفرمایان و اتحادیه های کارگری. برخی از کلید سوالات بدون جواب باقی می ماند.

کارگران دستمزد

اقدام دولت مورد نیاز است برای محافظت از میلیون ها نفر از مشاغل که در معرض خطر هستند اگر فعالیت های اقتصادی به شدت کاهش می یابد به عنوان آن را به عنوان انتظار می رود. به عنوان مردم در خانه بمانند و کاهش در خرید غذا خوردن و ملاقات برخی از بخش ها احساس فشار.

Lay-offs و کاهش به ساعت در حال حاضر آغاز شده در بخش مهمان نوازی است که هشدار داده است بسیاری از کسب و کار خواهد شد و نه قادر به پرداخت کارکنان در هفته.

Rishi Sunak اعلام £330bn از دولت حمایت وام کسب و کار و £20bn از معافیت های مالیاتی و کمک های مالی اما گروه های کسب و کار هشدار داده اند این هنوز هم ممکن است به اندازه کافی برای جلوگیری از جرم زیان کار است.

کسب و کار, منشی, Alok Sharma خودداری می گویند روز چهارشنبه که آیا دولت به ارائه کمک های مالی برای کمک به پرداخت حقوق و دستمزد.

خود اشتغالی و صفر-ساعت قرارداد کارگران

خود اشتغالی مردم و کسانی که در صفر-ساعت قرارداد صورت ویژه مشکلات حاد و برخی از در حال حاضر دیده می شود کار خود را کاهش و سقوط درآمد.

در پایان این دیدار گفت که افراد فاقد شرایط لازم برای SSP مانند خود اشتغالی قادر خواهد بود به ادعای اشتغال و حمایت از کمک هزینه (ESA) از روز اول آنها را از کار و نه از روز هشتم به عنوان قبلا در این مورد. اما ESA فقط £73.10 در هر هفته و یا £57.90 برای افراد زیر 25. که نیست به اندازه کافی برای اکثر مردم به زندگی در.

صفر-ساعت قرارداد کارگران می تواند ادعا SSP اگر آنها کسب بیش از £118 در هر هفته است. اگر آنها درآمد کمتر آنها ممکن است قادر به ادعا می کنند مزایای بیکاری.

فرفره اقتصاد کارگران

بسیاری از فرفره اقتصاد کارگران روبرو هستند بزرگ کاهش در درآمد به آنها پرداخت می شود در هر کار به جای یک مجموعه دستمزد. به عنوان افراد کمتر بیرون بروید رانندگان تاکسی خواهد شد درآمد بسیار کمتر ،

برخی از فرفره اقتصاد شرکت های مانند Deliveroo تعیین کرده اند تا مشکلات بودجه برای سواران خود را اما مشکلات وجود دارد در اینجا بیش از حد.

انگلستان هفتگی نرخ قانونی بیمار پرداخت یکی از کمترین ها در اروپا

£94.25

برخی از سواران گزارش داده اند که آنها قادر به دسترسی به صندوق از آنجا که آنها نیاز به یک بیمار توجه داشته باشید که آنها نمی تونم دست آوردن زیرا مردم با علائم کروناویروس یا که خود منزوی هستند گفت: رفتن به دکتر.

دولت اعلام کرد در بودجه هفته گذشته که مردم می توانند دریافت تایید از بیماری خود را از طریق بیمه خدمات درمانی تلفنی 111 اما Deliveroo می گوید دولت نیست در واقع این موجود هنوز ترک برخی از سواران با درآمد و بدون دسترسی به مشکلات صندوق.

مستقل کارگران اتحادیه بریتانیا خواستار فرفره اقتصاد شرکت های اعطای کارگران کامل بیمار پرداخت بدون پیش شرط.

مستاجرها

زیر فشار پایدار از حزب کارگر دولت اعلام کرد قوانین اضطراری روز چهارشنبه به اطمینان حاصل شود که مستاجرها هستند خارج به عنوان یک نتیجه از بودن قادر به پرداخت اجاره بها به دلیل بیماری همه گیر.

اما این هنوز به معنی افرادی که قادر به کار ممکن است سقوط به عقب افتادگی از طریق هیچ گسل از خود را.

به نفع خیریه Turn2Us خواستار دولت برای افزایش جهانی پرداخت اعتبار برای کمک به پوشش هزینه اجاره در حالی که جرمی Corbyn می خواهد دولت را به حالت تعلیق در پرداخت اجاره بها در طول بیماری همه گیر.

کار رهبری نامزد ربکا طولانی بیلی به نام برای جهانی پایه درآمد – بی قید و شرط پرداخت شده به هر شهروند برای کمک به مردم از جمله مستاجرها.

با توجه به این که صدراعظم آلمان اعلام کرد در سه ماه تعطیلات وام مسکن برای هر کسی که در تلاش برای بازپرداخت را به دلیل Covid-19 او باقی خواهد ماند و تحت فشار به مستاجرها برابر راه گریز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>