Coronavirus هزینه بیمه به مراتب بیشتر از 9/11 و طوفان کاترینا لوید لندن هشدار

بیمه بازار لویدز لندن گفت: این صنعت می تواند از دست دادن یک رکورد $203bn در سطح جهان در این سال با توجه به ادعاهای مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان وقایع و تعطیلات لغو و شرکت های بیرون رفتن از کسب و کار.

لوید گفت که هنگامی که در مقیاس کامل و تاثیر coronavirus همه گیر است به طور کامل درک هزینه به شرکت های بیمه است که به احتمال زیاد “تا کنون در بیش از حد” از وقایع تاریخی مانند توفان کاترینا در سال 2005 و 9/11 حملات تروریستی.

لوید بازار خود اعضای مجموعه به پرداخت تا $4.3 میلیارد دلار (£3.5 میلیارد دلار) در این سال است. ضرر و زیان می تواند گسترش بیشتر اگر مستند اقدامات تمدید به بعد چهارم, ساخت این لایحه برای Covid-19 بزرگتر از 9-11 حملات تروریستی و تمام ویرانگر کارائیب طوفان 2017 ترکیب لوید هشدار داد در روز پنج شنبه.

آن گفت که Covid-19 بود “بسیار متفاوت” به بلایای طبیعی که قبلا متصلب تا ضرر و زیان بزرگ برای شرکت های بیمه. آن حوادث بودند از لحاظ جغرافیایی موجود در حالی که این بیماری همه گیر جهانی است, سیستمیک و باید دراز مدت تاثیر است.

“لوید معتقد است که هنگامی که مقیاس و پیچیدگی های اجتماعی و اقتصادی تاثیر Covid-19 به طور کامل درک کلی هزینه به بازار جهانی بیمه های غیر زندگی و صنعت است به احتمال زیاد به مراتب بیش از کسانی که رویدادهای تاریخی” بازار بیمه گفت.

برخی از $28bn است که انتظار می رود به پرداخت می شود در سال 2020 در سراسر طیف گسترده ای از سیاست از جمله لغو رویداد اموال و سفر. بیشتر پرداخت انتظار می رود که اثرات Covid-19 ادامه به آشکار شدن در سیاست های چنین به عنوان جبران خسارت حرفه ای و بیمه های اعتباری.

لوید اجرایی جان نیل گفت: “جهانی صنعت بیمه است که پرداخت در طیف بسیار گسترده ای از سیاست ها برای حمایت از کسب و کار و افراد مبتلا Covid-19. لوید بازار به تنهایی در حال حاضر انتظار می رود به پرداخت ادعا می کند به مقدار حدود 4.3 میلیارد دلار رسیده و آن را یکی از بازار بزرگترین تا کنون پرداخت.

“چه چیزی باعث Covid-19 منحصر به فرد است که نه تنها ویرانگر ادامه انسانی و اجتماعی بلکه شوک اقتصادی.

“با در نظر گرفتن همه این عوامل با هم را به چالش صنعت به عنوان قبل از هرگز, اما ما را حفظ خواهد کرد با تمرکز بر حمایت از مشتریان و در ادامه به پرداخت ادعا می کند در طول هفته ها و ماه های آینده.”

Llloyd را پرداخت $4.8 میلیارد دلار در سال 2017 به عنوان سه نفر از مخرب ترین طوفان در تاریخ تخریب بخش هایی از کارائیب. پس از 9/11 آن پرداخت $4.7 میلیارد دلار رسیده است.

لوید گفت که آن برآورد برای سال 2020 فرض کنیم که اجتماعی فاصله و نوعی از مستند ادامه به پایان سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>