حتی به عنوان طبقه سنا فوران به مجادله و بد خون بین جمهوری خواهان و دموکرات ها در روز دوشنبه وجود دارد یکی از دلایل بالاتر از همه دیگران چرا عظیم coronavirus اقتصادی و لایحه را به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میز: هیچ کس رها کرد.

حتی به عنوان رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و رهبر اقلیت چاک شومر معامله barbs در کف اتاق به عنوان دومی دموکرات مسدود رویه حرکت که teed تا رای نهایی پس از یک معامله است که محل مذاکرات مربوط به هر دو و ارشد تهمت مقامات دولت ادامه داد.

دموکرات ها در روز یکشنبه نگران آن است که ایران گردد مقررات برای 500 میلیارد دلار از صندوق برای ارائه به شرکت های بزرگ کمک های فدرال به عنوان بسیاری از اقتصاد آهسته است در طول بیماری همه گیر. جمهوری خواهان باید واکنش نشان داد و با عصبانیت به خواستههای دموکراتیک برای چانه زنی جمعی و قدرت اتحادیه های مطالعات تغییرات آب و هوایی و دیگر چیزهایی که به طور معمول با حمایت آمریکا به سمت چپ و مخالف با حق است.

در اینجا سه دلیل برای مذاکرات باقی می ماند بسیار زنده و یک معامله است که احتمالا در جریان پنج شنبه شب یا جمعه صبح.

باد کردن بخار

این مهم قانونی بسته به خصوص آنهایی که برای شرایط اضطراری را تبدیل به یک چالش عمده برای واشنگتن – دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان بیش از 12 سال گذشته تا به حال به اعتصاب کمتر و کمتر سازش به عنوان سیستم سیاسی رو بیشتر و بیشتر حزبی.

این بدان معناست که مراحل نهایی همیشه کمی پر سر و صدا. و تقریبا به عنوان اگر در نشانه ارشد قانونگذاران تخلیه برخی از بخار در بعد از ظهر دوشنبه به عنوان بازارهای سهام ایالات متحده دوباره ارسال شده ضرر و زیان است.

“اجازه بدهید به مردم آمریکا یک طعم و مزه از مسائل برجسته ما بیدار شد به این صبح است. در اینجا برخی از موارد در دموکراتیک آرزو-لیست که بیش از آنها را انتخاب کرد برای جلوگیری از این قانون شب گذشته: اعتبار مالیاتی برای انرژی خورشیدی و انرژی باد. مقررات مربوط به نیروی کارفرمایان به ویژه درمان های جدید برای بزرگ تر است. و به این گوش کنید: جدید تولید گازهای گلخانه ای استاندارد برای شرکت های هواپیمایی” آقای مک کانل گفت: در آمریکا هستند.

“شوخی می کنی ؟ این لحظه ای است به بحث مقررات جدید که هیچ ربطی به با این بحران ؟ این چیزی است که آنها تا به بیش از وجود دارد. مردم آمریکا نیاز به آن را می دانم,” او اضافه شده است. “دموکرات نمی خواهد اجازه دهید ما صندوق بیمارستان و یا صرفه جویی در کسب و کارهای کوچک مگر اینکه آنها را به گرد و غبار کردن, سبز جدید است ؟

اخ.

اما دموکرات ها بودند به عنوان خوب به عنوان آنها.

“این لایحه هنوز هم شامل چیزی است که اکثر آمریکایی ها نمی خواهید برای دیدن” آقای شومر گفت: در سنا طبقه در اطراف ظهر. “شرکت های بزرگ کمک مالی تقریبا با هیچ رشته های متصل. شاید رهبر اکثریت فکر می کند آن را ناعادلانه به درخواست [برای] برای حمایت از کارگران و نیروی کار [برای] شرکت هایی که در حال گرفتن صدها میلیارد دلار است.

“ما فکر می کنم آن را بسیار عادلانه به درخواست برای کسانی که. کسانی که نمی زاید مسائل. … ما به دنبال نظارت,” او گفت:. “اگر این دولت فدرال در حال ساخت یک وام بزرگ به کسی که برای یک شرکت بزرگ ما باید به آن را می دانم و می دانم که جزئیات بلافاصله. این لایحه که قرار بود در طبقه توسط رهبر جمهوریخواهان گفت: هیچ کس خواهد می دانم چیزی در مورد کسانی که وام را برای شش ماه حداقل.”

آنها هنوز هم در حال صحبت کردن

اواخر سناتور جان مک کین اغلب توصیه خبرنگاران در مواقع اضطراری به یاد داشته باشید دو چیز در مورد مجلس سنا.

اول: هر چیزی امکان پذیر است.

دوم: همیشه وجود دارد شانس تا زمانی که همه طرف هنوز در اتاق است.

و بله همه طرف هنوز در حال صحبت کردن است.

هر چند آقای شومر لعنتی آقای مک کانل بیش از آنچه که او به نام تمایل به سر به کف به صورت یک “حزبی درد دل” نیویورک از حزب دموکرات گفت که او و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin هنوز هم صحبت کردن. در واقع او گفت که این دو قصد دارند “انجام کارها.”

“او در سمت چپ من در حدود 12:15 [صبح] شب گذشته بود و در آنجا در حدود 9 [صبح] این صبح است. کاخ سفید و کنگره رابط (Eric Ueland) بوده و در داخل و خارج از دفتر به عنوان” آقای شومر گفت. “ما بسیار نزدیک به رسیدن به یک توافق بسیار نزدیک است. و هدف ما این است که برای رسیدن به یک معامله امروز-و ما امیدوار حتی با اعتماد به نفس است که ما را به دیدار این هدف است.”

هیچ تهمت توییتهایی

زمان و دوباره خود را در طول مدت 45 رئیس جمهور را اخراج قانونی دوزخ موشک به تلاش برای حمله به آمریکا می پردازد.

از مهاجرت به صرف قانون برای یک پیاده سازی زیرساخت های بسته Mr مغلوب ساختن پیشی جستن است حاکی از قصد او به نشانه عمده لوایح قبل از شنیدن انتقاد محافظه کار در شبکه های خبری و یا از راست صداها و راه اندازی یک لایحه قتل صدای جیر جیر.

این بار اما آقای تهمت سکوت در مورد محتوای در حال ظهور لایحه شده است قابل توجه. دیگر از تماس برای کمک به صنعت هواپیمایی و کارگران آمریکایی تنها مسئله ای که در آن او ابراز نظر قوی است که اظهارات خود را در حمایت از ممنوعیت شرکت های بزرگ با استفاده از کمک های فدرال دلار برای خرید سهام خود به باد ارزش آن است.

رئیس جمهور اما نه توییتی در مورد این مذاکرات تا کنون در روز دوشنبه. در یکشنبه شب گفت: “با اعتماد به نفس است هر دو طرف می خواهند به تصویب یک محرک اندازه گیری.

خط پایین: انتظار می رود بیشتر آتش بازی بر روی زمین و کلمات تند و تیز به عنوان عضو و مقامات دولت همچنان به جلو و ساعت های طولانی. اما تا زمانی که آنها در حال صحبت کردن کمک برای سکندری ما اقتصاد است که به احتمال زیاد روز دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات