Coronavirus: چرا تهمت به طور ناگهانی فکر می کنم همه گیر است مانند یک معامله بزرگ – و به همین دلیل همه ما باید ترس

هر بار که کانال های تلویزیونی پخش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus جلسات زندگی می کنند, مردم عجله به رسانه های اجتماعی به آنها را ترغیب به انجام این کار دوباره.

خطر در انجام این کار آنها می گویند بیش از حد بزرگ برای ثبات بازارهای سهام و یا دیگری عاقلی این کشور است.

پس از رئيس جمهور در آخرین جلسه مطبوعاتی که در آن او پیشنهاد کرد او به احتمال زیاد به عقب فدرال امنیت پروتکل ها و محدودیت های مسافرتی بسیار دیر است که او قبلا پیشنهاد وجود دارد مشابه calls – این زمان برای محافظت از سلامت آمریکایی ها.

فقط هشت روز پیش تهمت پیشنهاد کرده بود مراحل اجتماعی مانند دورى سفر محدودیت و بسته شدن کسب و کار ممکن است مجبور به در محل باقی می ماند تا اواخر تابستان است.

“اگر ما در انجام یک کار واقعا خوب ما نه تنها نگه داشتن مرگ را به یک سطح است که بسیار پایین تر از دیگر راه ما بود نه یک کار خوب انجام داده اما مردم در حال صحبت کردن در مورد ژوئیه, اوت, چیزی بود که او گفت:” او چهره ای عبوس. “می تواند طولانی تر از آن است.”

در دوشنبه شب جلسه که از آن بالا سلامت رسمی Anthony Fauci بود که مهمترین آنها وجود ندارد و رئیس جمهور ادعا کرد که او خواهد بود به دنبال تغییر آن قوانین و مقررات در عنوان کمی تا دو هفته.

“من به دنبال در ماه, من به شما بگویم در حال حاضر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال رفتن به کشور ما است.”

در همان زمان او اعتراف کرد وضعیت رفتن به بدتر شدن اوضاع در آمریکا در روزهای آینده چیزی تجربه کشورهای دیگر است.

“قطعا این است که رفتن به بد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: موافقت با سخنان خود جراح عمومی ساخته شده پیش از آن در روز, پیش بینی وضعیت رو به وخامت.

“من می خواهم به درک این هفته آن را به بد” جروم آدامز گفته بود NBC News. “در حال حاضر وجود دارد و نه مردم به اندازه کافی وجود دارد که مصرف این جدی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعتراف کرد این تغییرات او به دنبال ایجاد شده توسط هر گونه مقامات بهداشتی.

بوریس جانسون اعلام کرد در سراسر کشور مستند به مقابله با کروناویروس

“اگر آن را تا به پزشکان ممکن است آنها بگو: بیایید نگه داشتن آن را تعطیل. بیایید با خاموش کردن کل جهان’,” او گفت: رد نگرانی های خود را. پرسید: اگر Fauci موافقت کرد, او گفت که او “نیست ‘قبول'”.

“ما در حال رفتن به اجازه درمان بود بدتر از این مشکل گفت:” رئيس جمهور.

نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه بود سردرگمی بیشتر و نه کمتر. و به طور بالقوه بسیار بیشتر در معرض خطر است.

استر چو یک اورگان مبتنی بر پزشک و بهداشت و درمان, مدافع توئیتر خود نوشت: “من به طور کامل آن را از دست داد. کسی از من پرسید اگر من عصبانی هستم. من فراتر از آن است. وجود دارد برخی از احساسات را در طرف دیگر عصبانی و این جایی که من هستم.”

دلیل رئیس جمهور سریع در مورد به نوبه خود ممکن است هیچ ساده تر از مردم ممکن است حدس می زنم.


Covid-19 تبدیل شده است و نه هیچ کمتر مرگبار یا عفونی.

جان هاپکینز دانشگاه ردیاب نشان می دهد که 380,000 مردم در سراسر جهان و در حالی که از 100,000 بهبود حداقل 16,000 فوت کرده اند.

بلکه به عنوان Axios گزارش در روز قبل از آن رئیس جمهور رشد کرده خسته با مشاوره از مقامات بهداشت که توصیه به احتمال زیاد خواهد شد در نتیجه بحران مالی. این چیزی است که او می خواهد به خود را به عنوان او در مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد.

“ارشد تهمت مقامات از جمله رئیس جمهور خود را تنها محدود صبر برای نگه داشتن اقتصاد تعطیل” آن گزارش شده است. “آنها در حال تماشای سهام جست و خیز کردن و بیکاری موشک وار رفتن.”

این چیزی بود که ما شاهد در دوشنبه شب به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال پیام های متناقض در مورد ویروس و دولت او را تغییر پاسخ به آن است.

آن چیزی کمتر از خطر ناک. است که چرا مردم می خواهند به نگه داشتن او را به دور از دوربین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>