Coronavirus: چرا مردم به نظر می رسد به احساس ضعف و بیحالی و خستگی در طول مستند?

همیشه از انگلستان قرار داده شده بود در مستند در دوشنبه 23 مارس, مردم سراسر کشور را داشته اند به سرعت به acclimatise به صرف افزایش مقدار زیادی از زمان در خانه و در داخل خانه.

اختلال در زندگی روزمره شده اند گسترده است. در حالی که برخی از آنها تا به حال برای تبدیل شدن به عادت کرده اند به کار از خانه هر روز دیگران شده اند قادر به کار در تمام.

راه که در آن زندگی ما تبدیل شده اند در یک فضای کوتاه از زمان به شدت تحت تاثیر روزمره ما به عنوان بسیاری از افراد دیگر باید از خواب بیدار در یک زمان خاص به منظور وقت شناس برای مدرسه یا محل کار.

این به ظاهر منجر به افزایش تعداد افرادی که تجربه “grogginess” در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“هر کس دیگری احساس به طور جدی کند و مست در صبح پس از مستند آغاز شده است ؟ با فرض این روال به طور کامل توقف” یک نفر به تازگی در توئیتر خود نوشت.

“این مستند من از بین برد چرخه خواب به طور کامل. حتی زمانی که من خواب بیدار شدم خسته و مست,” شخص دیگری نوشت.

پس چه grogginess?

“اصطلاح پزشکی برای grogginess است ‘خواب اینرسی’,”,,,, Dr ناتاشا jonathan thompson, مشاور روانپزشک در بیمارستان Priory Roehampton, توضیح می دهد که به مستقل.

“Grogginess اشاره به فاز در بین خواب و بیداری وقتی یک فرد احساس نمی کند به طور کامل بیدار. افرادی که تحت تاثیر احساس کسل مشکل تفکر به وضوح و می تواند ، disorientated و دست و پا چلفتی در حالی که پس از بیدار شدن.”

Matthew Walker, استاد علوم اعصاب و روانشناسی در دانشگاه کالیفرنیا و نویسنده چرا ما خواب, مقایسه راه است که در آن مغز از خواب بیدار به یک موتور خودرو با بیان اینکه اینرسی خواب رخ می دهد که “خواب آلودگی است که هنوز هم حلق آویز در اطراف در مغز”. “شما نمی توانید فقط آن را روشن و سپس درایو بسیار سریع است. آن نیاز به زمان برای گرم کردن,” او می گوید.

دلیل که چرا یک فرد ممکن است دچار grogginess می تواند به دلایل مختلف واکر می گوید مستقل. این خدمات عبارتند از: خواب در یک زمان است که مناسب نیست شما chronotype (مانند جغد شب یا اوایل پرنده); خواب نیست و برای یک مدت طولانی به اندازه کافی زمان; نه لذت بردن کیفیت خواب و یا خواب اساسی موضوع مانند آپنه خواب (یک اختلال که معمولا در نتیجه خروپف).

در حالی که این دلایل ممکن است نشان می دهد که چرا یک فرد دچار grogginess در گاه به گاه به صورت منظم آنها را نه روشن به همین دلیل به نظر می رسد تعداد فزاینده ای از مردم اغلب احساس مست در طول مستند.

چرا بیشتر مردم به نظر می رسد تجربه grogginess در زمان آب و هوا?

یکی از دلایل اصلی که چرا مردم ممکن است احساس کاملا مست از اواخر سال است که کاهش قرار گرفتن در معرض نور روز طبیعی, تشریح پروفسور کالین Espie استاد از خواب پزشکی در دانشگاه آکسفورد.

با دولت دستورالعمل های دیکته که اعضای عمومی می توانید یک شکل از ورزش در فضای باز یک روز و تنها ترک خانه برای فعالیت هایی مانند رفتن به سوپر مارکت و یا چیدن پزشکی زمان صرف شده در خارج از منزل بوده اند را به شدت کاهش می یابد در هفته های اخیر.


استاد Espie توضیح می دهد که نور روز است “اصلی بیولوژیکی سیگنال به هوشیاری” به همین دلیل است که عدم قرار گرفتن در معرض محیط و نور روز یا نور در فضای باز است که مردم کمتر احساس هشدار در طول روز است.

“به عنوان رویکرد ما در خواب دوره ما افزایش یک هورمون به نام ملاتونین که بیان شده است در طول خواب درست قبل از خواب و در هنگام خواب,” او می گوید مستقل. “[ملاتونین] سپس کاهش بیان آن به سمت صبح و خاموش است نور پس اگر مردم در واقع نه گرفتن قرار گرفتن در معرض نور در صبح به عنوان آنها به طور معمول انجام دهد زمانی که آنها به مدرسه بروند و یا آنها را به کار و پس از آن وجود دارد احتمال است که آنها را بیشتر از یک خواب آلودگی گرایش به ویژه در اواسط صبح.”

استاد Espie بیشتر بر این نقطه با مقایسه شدت نور خارجی به داخل ساختمان نور. “نور خارجی است که صدها نفر از هزاران نفر از لوکس [اندازه گیری شدت روشنایی]. حتی نور داخل خانه است که احتمالا تنها چند صد,” او می گوید. “چشم ما تنظیم بنابراین ما لزوما متوجه چه تاریک است نسبت به خارج است. بنابراین من فکر می کنم که بخش عمده ای از آن است.”

یکی دیگر از عوامل مهمی است که تاثیر اضطراب بر کیفیت خواب, Dr jonathan thompson می گوید. زمانی که مردم قادر به لذت بردن از کیفیت کافی خواب این می تواند در نتیجه آنها احساس groggy روز بعد.

“ما در میان جهانی coronavirus همه گیر و پیدا کردن خود را در یک اقدام بی سابقه از زمان قطعیت و استرس به عنوان ما روند پیامدهای همه جنبه های زندگی ما” روانپزشک متحده است. “بسیاری از ما احساس خواهد شد درجه, اضطراب, حتی اگر آن را در یک درجه پایین پس زمینه و سطح آن است که به احتمال زیاد بر کیفیت و مدت زمان خواب ما.”

واکر concurs که اضطراب به احتمال زیاد موثر بر توانایی مردم به تجربه خواب عمیق است که با کیفیت خوب.

“ما می دانیم که زمانی که مردم در حال اضطراب و عمق خود را از خواب عمیق نیست, به عنوان عمیق نمی,” او توضیح می دهد. “هنگامی که شما در حال اضطراب روز قبل از آن معمولا منجر به بدتر کیفیت خواب که شب و متاسفانه این چرخه معیوب است.”

استاد Espie می افزاید که ثابت هجوم اخبار در مورد Covid-19 شیوع است که احتمالا قرار دادن بسیاری از مردم “در حالت آماده باش” و احساس “حس درماندگی” که ممکن بود “انرژی-کاهش” برای آنها.

علاوه بر اینکه در صفحه اصلی در همه زمان ها ممکن است رهایی بسیاری از مردم از یک روال عادی است که به طور معمول به آنها کمک کند از خواب بیدار شوید و احساس می کنید آماده برای شروع روز خود را.

“من فکر می کنم grogginess مردم در حال تجربه به عنوان روز رفتن یک پاسخ طبیعی به همه ما روال عادی بودن ناراحت می گوید:” جسیکا الکساندر یک سخنگوی خواب شورا. “ما نیاز به ایجاد برخی از آنهایی که جدید به ما کمک کنه.”

اگر شما در حال تجربه grogginess چه می توانید در مورد آن انجام?

اولا مهم است که شما بهترین خود را سعی کنید به چوب به یک روال هر دو در شب و در صبح, Dr jonathan thompson می گوید. “سعی کنید برای حفظ یک خواب و بیداری منظم معمول حتی اگر شما لازم نیست که به سفر به کار در حال حاضر. عملکرد ما بهتر است زمانی که ما را به یک ریتم منظم و خواب کافی زمان برای ما به فردی نیاز دارد.”

استاد Espie می گوید که برخی از مردم ممکن است احساس مست در حال حاضر از آنجا که آنها صرف زمان بیشتری را در بستر از آنها معمولا در علاوه بر این به چرت زدن در طول روز زمانی که آنها نه خواب خوب در شب.

“چه می کند این است که این امر منجر به شکستن یا الگوی نظم و انضباط به طور منظم bedtimes و افزایش بار,” او می گوید.

برای فهمیدن یک الگوی خواب است که با این نسخهها کار برای شما, شما نیاز به در نظر گرفتن آنچه که فرد خود را به خواب نیاز دارد استاد Espie متحده است.

این استاد دانشگاه توضیح می دهد که سوال چقدر خواب شما در واقع نیاز, چه, بهترین زمان آن خواهد بود برای شما برای رفتن به خواب و زمانی که شما در حال سازنده ترین در طول روز کمک خواهد کرد که شما تعیین آنچه شما chronotype است.

“برخی از مردم هستند طبیعی جغدها در شب برخی از مردم در حال طبیعی صبح مردم است. بنابراین درک خود خواب طبیعی گرایش چیز خوبی است,” او می گوید.

استاد Espie اضافه می کند که “خوب خواب حتی نمی فکر می کنم در مورد آن” زمانی که آنها به رختخواب بروید. “همین حالا امتحان کنید و نیروی آن است. چرا که اگر شما سعی می کنید به خواب شما تقریبا قطعا رفتن به خودتان را بیدار نگه دارید و نا امید.”

اگر شما در رختخواب هستند و قادر به خواب پس از خارج شدن از رختخواب و انجام یک فعالیت می تواند کمک به قرار دادن ذهن خود را در سهولت واکر توصیه می کند.

“فقط آن را قبول باشه, شما در حال مبارزه با امشب خواب از رختخواب رفتن به اتاق های مختلف و سپس در نور کم فقط خواندن یک کتاب و یا گوش دادن به پادکست و تنها بازگشت به رختخواب زمانی که شما خواب آلود,” او می گوید و توضیح داد که اگر شما ماندن در بستر در طول زمان مانند این, شما ممکن است در نهایت آموزش مغز خود را به این باور است که تخت خود را در محل که در آن شما همیشه حول و ولا.

هنگامی که در تلاش خود را برای بهبود هوشیاری این امر می تواند عاقلانه برای اطمینان از شما یک مقدار مناسب و معقول از قرار گرفتن در معرض نور روز طبیعی در صبح استاد Espie می گوید. شما می توانید انجام این کار, او نشان می دهد توسط مقاطعه خود را روزانه جلسه تمرین خود را صبح روز مراسم.

“شما می خواهید به استفاده از نور خود را برای بهبود هوشیاری و به منظور تسهیل در بیرون آمدن از خواب در صبح است. به طوری که در اوایل صبح روشن, نور, نور روز طبیعی است خوب اگر شما می توانید حتی اگر آن را خارج ایستاده” استاد می گوید.

تلاش برای کاهش دولت خود را از grogginess نیست فقط یک مورد از تغییرات به صبح خود را معمول است. معرفی یک باد-پایین مراسم در شب نیز می تواند تاثیر مثبتی بر تندرستی خود را.

جاناتان وارن مدیر در بستر متخصص Time4Sleep, تنش, است که در آب و هوای فعلی “ساخت انتقال بین کار و آرامش” در خانه است “از همه مشکل تر است”.

“گرفتن یک خواب خوب شبانه است مهم تر از همیشه در حال حاضر به همین دلیل است که شما باید اطمینان حاصل شود شما باید راحت و آرامش بخش محیط اتاق خواب به شما کمک کند به درستی باد کردن و خاموش کردن,” او می گوید.

شما می توانید ایجاد یک محیط آرام برای خود در انجام کارهایی از قبیل از بین بردن درهم و برهمی از اتاق خواب خود را و مطمئن شوید که تخت خود را به نظر می رسد دنج و دعوت وارن می گوید.

الکساندر از خواب شورا اضافه می کند که شما باید قطع اتصال از دستگاه های خود را برای حداقل یک ساعت قبل از رفتن به رختخواب و انجام فعالیت های آرامش بخش مانند داشتن یک حمام داغ, مطالعه یا مراقبه.

علاوه بر این, شما باید سعی کنید به منظور محدود کردن مقدار کافئین مصرف شده در طول روز و الکل شما در حال نوشیدن در شب واکر می گوید و توضیح داد که بیش از حد هم می تواند “خواب شما را مختل کند” و “منجر به grogginess روز بعد”.

در موضوع اطمینان شما به خواب رفتن آرام, دولت, استاد Espie متحده است که مهم است که برای “حفاظت از محیط اتاق خواب از یک محل که در آن شما فقط دروغ و نگرانی و ruminate”.

“این جایی است که شما باید در تلاش برای کشف مسائل. این جایی است که شما را به دریافت مهلت از روز و برای به دست آوردن بهبودی خود را در خواب به طوری که شما آماده برای روز بعد. اینها چیزهایی است که شما می توانید برنامه خود را در طول روز و یا در طول شب زود.”

اما استاد Espie می داند که برای برخی از مردم به خصوص بیمه خدمات درمانی بهداشت و درمان کارگران این ممکن است آسان تر از انجام گفت. این است که چرا سیستم عامل های دیجیتال Sleepio و نور روز که او طراحی شده اند ساخته شده است در دسترس در سراسر بیمه خدمات درمانی نیروی کار است.

“همه بچه ها این کار در بیمه خدمات درمانی و خط مقدم مشغول به کار در مراقبت از محیط زیست در حال رفتن به هل دادن از طریق تمام وقت فقط نیاز به کرک و انجام,” او می گوید.

“این چیزها در حال به چالش کشیدن برای ما, اما ما همچنین باید از قرار دادن همه چیز در چشم انداز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>