Coronavirus: کل ایتالیا قرار داده شده در “منطقه قرمز’ قرنطینه و تمام وقایع عمومی ممنوع

کل ملت از ایتالیا قرار داده شده در مستند با تمام تجمعات عمومی لغو شود و همه مدارس و دانشگاه ها بسته شده و تا ماه آینده این کشور نخست وزیر گفته است.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی کنفرانس جوزپه کونته گفت که دولت جدید فرمان نیاز همه مردم در ایتالیا برای نشان دادن نیاز به کار سلامت, شرایط و یا دیگر محدود دلیل برای سفر به خارج از مناطق که در آن زندگی می کنند.

اقدامات خواهد اثر را از صبح روز سه شنبه گسترش آن به اجرا درخواهد آمد از جمعیت 16 میلیون نفر در شمال این کشور به بیش از 60 میلیون ملت گسترده است.

“وجود خواهد داشت نه فقط یک منطقه قرمز” آقای کونته به خبرنگاران گفت: با اشاره به مستند از مناطق در شمال “وجود خواهد داشت ایتالیا” به عنوان یک منطقه حفاظت شده است.

در کنار محدودیت های مسافرتی مدارس و دانشگاه ها در حال حاضر تعطیل در سراسر کشور را گسترش خود را بسته تا 3 مارس. حمل و نقل عمومی باقی خواهد ماند عملیاتی – با این حال آقای کونته خواست البته حق برای این کشور بود و مردم را به ماندن در خانه.

در ضمن سرکوب در رستوران ها و کافه ها که گفته شده بود به نزدیک گرگ و میش در شمال این کشور را در حال حاضر توان توسعه یافته در سراسر کشور.

ایتالیا تا کنون تایید 9,172 موارد ویروس ها و 463 مرگ و میر.

“ما اتخاذ یک تصمیم جدید بر اساس یک فرض: که هیچ وقت” آقای کونته اضافه شده است.

“اعداد به ما بگویید که ما با یک رشد قابل توجه عفونت در افراد بستری در بخش و زیر بخش مراقبت های, و, افسوس, نیز در, مرحوم مردم است.

“ما عادت بنابراین باید تغییر کند. آنها باید تغییر در حال حاضر.”

می آید پس از این کشور کمیته ملی المپیک تایید تمام رشته های ورزشی از جمله فوتبال معلق خواهد شد تا اطلاع ثانوی.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de