سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرده است که “بی سابقه” شیوع کروناویروس بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی به مقامات پیشنهاد برای جلوگیری از عفونت در کشور با ضعف سیستم بهداشت و درمان.

ستایش چین در واکنش به شیوع آغاز شد که در شهر ووهان مدیر کل Tedros Adhanom گفت: دولت باید با هم کار کنند “روحیه همبستگی” برای کنترل گسترش جدید پاتوژن.

“ما را دیده اند بسیاری از موارد خارج از چین در حال حاضر – و احتمالا مرگ و میر – اگر آن را برای تلاش های دولت و پیشرفت آنها را ساخته اند برای محافظت از مردم خود و مردم جهان,” او اضافه شده و اخیرا در دیدار با نخست وزیر چین شی جین پینگ در حالی که نظارت بر این کشور پاسخ.

“اجازه دهید من روشن شود این بیانیه است نه یک رأی عدم اعتماد به نفس در چین است. ما بزرگترین نگرانی این است که پتانسیل برای این ویروس به گسترش به کشورهای ضعیف تر سیستم های سلامت.”

رسمی تعیین معنی پول بیشتر می تواند برای راه اندازی یک تلاش بینالمللی علیه این بیماری در حالی که همچنین ارائه دولت اهرم را دقیق تر اقدام به جلوگیری از گسترش آن. که بلافاصله پس از اعلام به ما اجازه داد برخی از مقامات سفارت کشور را ترک کنند در حالی که ایتالیا ممنوع تمام پروازها به مقصد و از چین است.

بیش از 9,600 موارد ثبت شده در سراسر جهان از زمان آغاز شیوع این ویروس در ماه دسامبر – از جمله 213 مرگ, همه از آن گرفته شده در چین ارائه کرد.

در جاهای دیگر بین المللی برای اولین بار نمونه از فرد به فرد گسترش این بیماری گزارش شده با موارد جدید در آلمان و ژاپن و ویتنام و ایالات متحده است. موارد جدید نیز اعلام شده است در کشورها از جمله ایتالیا و فیلیپین.

بریتانیا هنوز برای تایید یک مورد بیماری با 161 نفر تست شده اما هیچ کدام از آلوده با توجه به آخرین آمار و ارقام از وزارت بهداشت و درمان و مراقبت های اجتماعی.

با این حال چهار نفر از افسران ارشد پزشکی از انگلستان در حال حاضر افزایش خطر سطح از پایین تا متوسط و اضافه کرد که دولت باید “برنامه برای تمام eventualities”.

“با توجه به افزایش تعداد موارد در چین و با استفاده از موجود و به طور گسترده ای مورد آزمایش مدل چهار انگلستان ارشد پزشکی افسران آن را در نظر محتاطانه برای دولت ما به تشدید برنامه ریزی و آماده سازی در مورد بیشتر گسترده شیوع” مقامات گفت: در نامه ای.

Coronavirus تخلیه زمین هواپیما در کالیفرنیا پایگاه نظامی

آنها اضافه شده است: “همانطور که قبلا گفتم این احتمال وجود دارد وجود خواهد داشت و موارد فردی و ما با اعتماد به نفس در توانایی بیمه خدمات درمانی و HSC در ایرلند شمالی به مدیریت این در راه است که محافظت عمومی و ارائه مراقبت با کیفیت بالا.”

حدود 120 شهروندان بریتانیا هستند و با توجه به بازگشت به انگلستان از ووهان در روز جمعه در کنار 50 شهروندان اتحادیه اروپا.

انتظار می رود آنها را به زمین در RAF Brize Norton در آکسفوردشایر قبل از اینکه امن در زمینه Arrowe پارک بیمارستان در Merseyside که در آن آنها خواهد بود نگهداری در قرنطینه به مدت 14 روز.

در آمریکا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت به اعتقاد او این ویروس را تحت کنترل وجود ملت را اول از فرد به فرد انتقال بیماری آوردن تعداد افراد آلوده در کشور به شش.

“ما در حال کار بسیار نزدیک با [چین] و با بسیاری از مردم دیگر و بسیاری از کشورهای دیگر” در مبارزه با شیوع رئیس جمهور گفت: در یک سخنرانی در قطعات ماشین و کارخانه در میشیگان.

“ما فکر می کنم ما باید آن را به خوبی تحت کنترل است. ما بسیار مشکل کوچک در این کشور در این لحظه,” او گفت:.

واشنگتن در میان اولین به سازماندهی برای تخلیه شهروندان خود را – با یکی از 195 حذف از ووهان قرار داده شده تحت قرنطینه شب گذشته پس از تلاش آنها برای فرار از کالیفرنیا به پایگاه هوایی که در آن آنها تحت نظارت.

مقامات گفت: این فرد تا به حال با پیروی از این جهت که نیاز به آنها را به ماندن در پایه برای کل 14 روز دوره کمون این ویروس اضافه کرد که هیچ پایه پرسنل قرار گرفتند مهاجر در سوال.

در ضمن در ایتالیا یک کشتی کروز در سمت چپ بود رشته با حدود 6000 مسافر در مستند بیش از ترس یکی ممکن است قرارداد این ویروس.

54 سال از ماکائو قرار داده شد در یک واحد جداسازی با شوهرش. کشتی مسافر تمام شد بعد از آن به روشنی از این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de