خلاف کاران Dr ریک روشن که می گوید او سرنگون شد از سمت خود منجر به یک کلید بهداشت فدرال آژانس پس از صدایی زنگ از coronavirus همه گیر ادعا کرد که او در ابتدا حذف از جلسات در سطح بالا با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که افزایش نگرانی ها از کمبود عرضه.

مدیر سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا) نامیده می شد در مقابل خانه کمیته انرژی و تجارت بهداشت و درمان فرعی در روز پنج شنبه به آدرس همه گیر و 89-صفحه انفجاری whistleblower شکایت.

پس از فراخوانی برای افزایش تولید انتقادی لوازم پزشکی مانند حفاظت فردی و تجهیزات تست شروع در ژانویه Dr روشن گفت: “کسانی که آلارم نمی شد, پاسخ برای با عمل” و او “مواجه خصومت و حاشیه نشینی از HHS مقامات”.

“به من گفته شد اصرار من باعث شد یک اغتشاش و من حذف شد از کسانی که در جلسات” دکتر روشن اضافه شده است.

بعد در جلسه کمیته فرعی Dr روشن ادعا بیشتر در زندگی از دست داده بودند به دلیل کمبود عرضه است که به دنبال پس از عدم آمادگی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و نهادهای دولتی است.

“زندگی در معرض خطر بودند و من معتقدم که زندگی از دست داده بودند” او گفت:. “نه تنها که ما مجبور به تهیه تجهیزات از کشورهای دیگر بدون حق استانداردهای کیفیت به طوری که حتی ما پزشکان و پرستاران در بیمارستان ها امروز با پوشیدن N95-مشخص ماسک از کشورهای دیگر هستند که ارائه حفاظت کافی است که ما استاندارد N95 ماسک خواهد آنها را فراهم کند.”

آن اضافه شد آمریکا شناخته شده است از سال 2007 که وجود دارد می تواند یک ماسک کمبود در آینده به گفته دکتر روشن است. ماسک باعث مشکلات در آغاز همه گیر به دلیل Covid-19 تمایل به حمله تنفسی فوقانی با فرمانداران دولت ابراز نگرانی خود را در بیمارستان می تواند اجرا از تجهیزات لازم پزشکی در هنگام ضربه زدن به ویروس’ اوج.

دکتر روشن را خلاف کاران شکایت اتهام او بعد از حذف کلید خود را و موقعیت رهبری در بخش پس از او به چالش کشیده ارتقاء داروی هیدروکسی کلروکین که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا تبلیغ به عنوان یک “تغییر بازی” مبارزه با مواد مخدر در برابر Covid-19. او در حال حاضر یک مشاور ارشد با موسسه ملی بهداشت (NIH).

جمهوری خواهان در این جلسه تلاش برای به چالش کشیدن Dr روشن و نگرانی های او مطرح شده علیه هیدروکسی کلروکین با اعضای ذکر موارد که در آن بیماران با تجربه سود حاصل از مصرف مواد مخدر است. اما Dr روشن تصریح کرد که او در ابتدا به چالش استفاده از مواد مخدر به دلیل عدم حمایت علمی نشان بالینی “سود” در مقابل بالقوه مرگبار عوارض جانبی برای استفاده از آن در Covid-19 بیمار است.

“وجود دارد برخی از تلاش برای دور زدن که دقیق بررسی فرایند است که باعث نگرانی بزرگ” او گفت:. “بسیاری از آمار … نشان نداده بالینی به نفع آن دسته از بیماران. در این زمینه یک مطالعه تصادفی ما را دیده اند بالینی بهره مند شوند.”


مطالعات متعدد منتشر شده در هفته های اخیر نشان داده اند که این دارو بیشتر بود بی اثر در برابر Covid-19 علائم. هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر برای سال استفاده کرده و همچنین نگرانی از آن می تواند به افزایش مشکلات قلبی در بیماران است.

“به اعتقاد من بخشی از روند حذف برای من آغاز شد به دلیل مقاومت مواجه است که من به زمانی که آنها از من خواست برای قرار دادن در محل گسترش دسترسی به پروتکل که به کلروکين آزادانه تر در دسترس برای آمریکایی ها که تحت نظارت یک پزشک و حتی ممکن است تایید آلوده با کروناویروس” دکتر روشن گفت.

“زمانی که من صحبت می کرد با دولت و نگرانی های من برای آمریکا که به اعتقاد من بود نی که پشت شتر را شکست و تشدید من حذف,” او اضافه شده است.

Dr روشن گفت که او را با فشار به صورت تصادفی مطالعات برای هیدروکسی کلروکین و کلروکين به کشف اگر وجود دارد مزایای آنها را در برابر Covid-19 اما او می خواست به مواد مخدر به صورت آزمایش های کنترل شده توسط پزشکان قبل از اینکه تبلیغ به آمریکا.

آینده از یک واکسن علیه coronavirus نیز اشاره شد در طول جلسه و اعضای کمیته فرعی پرسید: اگر دکتر روشن معتقد است که ما می تواند ایجاد یک گزینه مناسب برای استفاده در پایان سال است. Dr روشن گفت که در حالی که او امیدوار واکسن می تواند توسعه یافته در 12 تا 18 ماه او فکر آن را یک “متجاوز روم”.

“و من فکر می کنم آن را طولانی تر,” او گفت:.

استدلال خود را با اتکا بر چه واکسن توسعه یافته در تسریع جدول زمانی نیاز به همه چیز کاملا. “ما هرگز دیده می شود هر چیزی کاملا,” او اضافه شده است.

Dr روشن گفت: او فکر ما می تواند نشانی از بیماری همه گیر در صورتی که این کشور تا به حال “رهبری مناسب … با علم پیشرو”.

“زمان در حال اجرا است چرا که این ویروس در حال گسترش در همه جا او گفت:” پس از هشدار از “تاریکترین زمستان در تاریخ مدرن” آمده در طول باز شهادت.

“یک Covid-19 تجدید حیات این سقوط می تواند ویرانگر برای ما سیستم بهداشت و درمان,” او اضافه شده است.

مقامات بهداشتی باید نگرانی در مورد چگونه coronavirus خواهد سیل زده بیمارستان ها در پاییز به دلیل آینده تجدید حیات می تواند اتفاق می افتد در طول اوج فصل آنفلوآنزا. Dr روشن تکرار آن.

خود را باز شهادت در آغاز این جلسه هشدار داد که “پنجره بسته است” در ایالات متحده برای بالا بردن آن, پاسخ به همه گیر.

“ما پنجره ای از فرصت ها بسته است,” او گفت:. “اگر ما موفق به توسعه ملی هماهنگ پاسخ بر اساس علم من از ترس همه گیر خواهد شد به مراتب بدتر می شود و در طولانی مدت باعث بی سابقه بیماری و مرگ و میر. … بدون پاک کردن برنامه ریزی و اجرای مراحل است که من و دیگر کارشناسان مشخص 2020 خواهد بود تاریکترین زمستان در تاریخ مدرن است.”

هنگام ترک کاخ سفید روز پنج شنبه در جلسه رئیس جمهور ناودان Dr روشن و تصمیم خود را به یک فایل whistleblower شکایت.

“برای من او چیزی بیش از یک واقعا ناراضی ناراضی فرد” آقای ترامپ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im