Coronavirus: حقوق چه شما اگر شما نمی توانید پرداخت اجاره خود را در طول همه گیر?

دولت خواست شده را به شما معرفی “اجاره تعطیلات” برای مستاجران که مبارزه از نظر مالی در coronavirus بیماری همه گیر.

بیش از یک پنجم خانواده های انگلستان هستند در بخش خصوصی اجاره مسکن و بسیاری را ببینید درآمد خود را ضربه اگر آنها را به یک زمان طولانی در محل کار به دلیل بیماری و تعطیلی مدارس و یا سایر مراقبت از مسئولیت.

اما بسیاری از مستاجرها در انگلستان بر آنچه شناخته شده به عنوان مطمئن shorthold اجاره موافقت نامه های که به آنها کمتر حمایت از مستاجران در بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی است.

قانونی بیمار پرداخت در انگلستان نیز در میان پایین ترین در اروپا فقط £94.25 هر هفته به این معنی برخی از مردم ممکن است پیدا کردن آن را دشوار است به پرداخت اجاره خود را.

چه حقوق خصوصی انجام مستاجرها داشته باشد ؟

مطمئن shorthold مستاجران می تواند اخراج شود در کوتاه مدت متوجه. صاحبخانه می تواند در خدمت یک مستاجر با چه چیزی شناخته شده به عنوان یک بخش 8 اخراج توجه به عنوان به زودی به عنوان آنها در هشت هفته با اجاره. به طور معمول, شما خواهد شد و سپس 14 روز اطلاع با توجه به شهروندان مشاوره.

نوع دیگری از توجه به نام بخش 21 خدمت می تواند بدون ارائه یک دلیل. مستاجر معمولا دو ماه به ترک اموال اما دوره متوجه می شود دیگر.

صاحبخانه ممکن است مایل به ایجاد ترتیبات با مستاجران به تاخیر در پرداخت اجاره بها اما آنها تحت هیچ الزامی به انجام این کار.

آنچه شما باید انجام دهید ؟

“اگر شما در حال تلاش برای پرداخت اجاره به صاحب خانه خود را فورا می گوید:” راشل گور ارشد, کارشناس مسکن در مشاوره شهروندان.

“شما باید این وضعیت را توضیح دهد و می تواند برای درخواست زمان بیشتری برای پرداخت و یا از آنها بخواهید برای گرفتن هر گونه پرداخت های از دست رفته با اقساط. “اگر شما نمی توانید به یک توافق با صاحبخانه خود, آن را یک ایده خوب به پرداخت آنچه شما می توانید استطاعت و نگه داشتن یک رکورد از آنچه شما ارائه شده است. شما باید دریافت مشاوره اگر شما نمی تواند رسیدن به یک توافق به دلیل خطر وجود دارد که صاحب خانه خود را ممکن است سعی کنید به اخراج شما.”

یک طرح بازپرداخت معنی است که شما را کوچکتر پرداخت به صاحب خانه خود را بیش از یک دوره طولانی تر از زمان. شما هنوز هم مجبور به پرداخت همه چیز را — اما آن را می تواند راحت تر از پرداخت مبلغ کامل در یک بروید.

ارائه نمی دهد به پرداخت بیش از شما در واقع می تواند استطاعت مشاوره شهروندان می گوید. شما می توانید این مشکل را بدتر اگر شما نمی توانید نگه دارید تا با پرداخت های خود را.

اخراج

متاسفانه coronavirus تغییر نکرده مردم مسکن موجود حقوق. در بسیاری از موارد خود را مالک خواهد شد که به شما اطلاع می دهد و پس از آن به دستور دادگاه به منظور شما را ترک.

اگر شما تصمیم به ماندن در اموال گذشته متوجه دوره خود را مالک خواهد شد و نیاز به درخواست یک دادگاه به منظور شما را به ترک خانه خود را. معلوم نیست چگونه یک دادگاه مقابله با مورد مستاجرها که افتاده به دلیل coronavirus.

زمانی که متوجه پایان دوره خود را صاحبخانه می توانید درخواست برای در اختیار داشتن نظم است. آنها باید تقاضای خود را به دادگاه ظرف یک سال از دادن به شما اطلاع می دهد. اگر آنها نمی, اطلاع منقضی خواهد شد و صاحبخانه نمی توانید از آن استفاده کنید.

دادگاه شما را از ارسال مقالات که شامل یک فرم برای شما به طرح خود دفاع, جزییات جلسه دادگاه تاریخ و هر گونه مدارک و شواهد خود را صاحبخانه کرده است را مشاهده کنید.

پس از بررسی تمام شواهد دادگاه تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه اخراج می توانید پیش بروید. اگر دادگاه سفارشات شما را به ترک آن معمولا به شما می دهد 2 هفته اما می تواند اجازه می دهد تا 6 هفته. شما احتمالا خواهد شد همچنین مجبور به پرداخت خود را صاحبخانه هزینه های قانونی.

تنها bailiffs منصوب شده توسط دادگاه می تواند به اخراج شما از خانه خود را.

مزایای

اگر شما به زمان کار و پرداخت و یا دریافت پرداخت بیمار است که کمتر از معمول خود را حقوق و دستمزد, شما ممکن است حق ادعا منافع و یا منافع موجود ممکن است افزایش دهد. به دنبال مشاوره اگر شما در حال حاضر دریافت مسکن بهره مند شوند و یا اعتبار مالیاتی برای مثال.

“اگر شما شاغل هستند و نمی توانید در خانه کار می کنند و شما به دنبال بیمه خدمات درمانی هدایت به ماندن در خانه برای 7 یا 14 روز به دلیل coronavirus شما در نظر گرفته شود نا مناسب برای کار می گوید:” کیت اسمیت ارشد مزایای متخصص در مشاوره شهروندان. “شما واجد شرایط برای قانونی بیمار پرداخت (SSP) اگر شما معمولا می توانید آن را در محل کار بیمار است.”

قانونی بیمار پرداخت می شود تا 28 هفته.

“شما نمی توانید SSP اگر شما خود اشتغالی می گوید:” اسمیت. “اگر شما از پرداخت سهم بیمه ملی به طور منظم برای چند سال گذشته شما می تواند واجد شرایط برای اشتغال و حمایت از کمک هزینه (ESA).”

دولت جدید گفت: متقاضیان مبتلا به کروناویروس و یا نیاز به ماندن در خانه پرداخت می شود از یک روز غیبت از محل کار. کارفرمایان تا 250 کارکنان مسترد خواهد شد توسط دولت به مدت 14 روز از بیمار پرداخت برای کارکنان در محل کار به دلیل coronavirus.

آنچه را که صاحبخانه گفت: در مورد وضعیت ؟

ملی صاحبخانه انجمن گفت: “ما درک می کنیم و sympathise که برخی از مستاجران ممکن است در تلاش برای پرداخت اجاره خود را به جایی که آنها در حال دیدن یک کاهش موقت در درآمد خود را اگر آنها نمی توانند کار کنند به دلیل coronavirus.

در چنین مواردی ضروری است که آنها را به اطلاع صاحبخانه خود در اولین فرصت و سعی کنید به کار کردن در آینده ترتیبات پرداخت.

“جایی که این باعث ایجاد مشکلات برای صاحبخانه خود را با بازپرداخت وام مسکن ما امیدواریم که وام دهندگان به صاحبخانه همان انعطاف پذیری با پرداخت تعطیلات که آنها در حال ارائه به صاحبان خانه.”

برخی از بانک های خیابان بالا باید گفت آنها کمک خواهد کرد که وام گیرندگان که قادر به برآورده کردن وام مسکن خود را و یا بازپرداخت وام در زمان به دلیل تاثیر این ویروس. صاحبخانه که خود را در این موقعیت هستند توصیه برای تماس با وام دهنده خود را.

برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از پناهگاه وب سایت: https://england.shelter.org.uk/housing_advice

و یا شهروندان در مشاوره: https://www.citizensadvice.org.uk/housing/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im