Coronavirus: آنچه پدر و مادر نیاز به دانستن در مورد نادر بیماری التهابی کودکان تاثیر می گذارد که به گفته کارشناسان

مقامات بهداشتی در سراسر جهان تبدیل شده است تمرکز خود را بر نادر سندرم التهابی است که نهفته کودکان در ماه های اخیر با آنها به دنبال پتانسیل لینک کلیک کنید برای Covid-19.

اطفال multisystem سندرم التهابی (PMIS) گزارش شده است در حداقل 16 متحده در سراسر آمریکا از جمله نیویورک, کانکتیکات, لوئیزیانا, کالیفرنیا, و می سی سی پی.

نگرانی بیش از سندرم نمایشگاه که علائم شبیه به نادر بيماری کاوازاکی افزایش در هفته های اخیر پس از نیویورک گزارش داد حداقل 100 نفر در کودکان سه تا از آنها درگذشت فرماندار اندرو کومو گفت.

کشورهای اروپایی مانند انگلستان و ایتالیا و اسپانیا – نیز موارد گزارش شده در هفته های اخیر پس از coronavirus به اوج خود رسیده در مناطق خود.

پزشکان در Papa Giovanni XXIII بیمارستان در ایتالیا منتشر شد اولین مطالعه علمی به PMIS است که می تواند پیوند آن به Covid-19 شد منتشر شده در مجله لانست مجله پزشکی روز چهارشنبه. آنها در مقایسه با 10 مورد از این بیماری در کودکان در ابتدا مبتلا به بيماری کاوازاکی با موارد قبل از coronavirus. محققان دریافتند 30 برابر افزایش در مورد کاوازاکی-مانند بیماری بین فوریه و مارس.

از این 10 مورد در ایتالیا هشت بیماران آزمایش مثبت برای Covid-19 آنتی بادی نشان می دهد آنها قبلا با این ویروس آلوده. آمریکا نیز یافت می شود برخی از آن فرض PMIS موارد تست مثبت آنتی بادی است.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) و مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) در حال حاضر مطرح هشدار در مورد نادر سندرم التهابی در حال توسعه در کودکان در دوران بیماری همه گیر کوروناویروس منجر پدر و مادر به تعجب آنچه که آنها باید نگران اطلاعات در اطراف سندرم توسعه.

چگونه PMIS متفاوت از بيماری کاوازاکی

پرسش های تکامل یافته در هفته های اخیر در مورد چگونه مقامات بهداشتی می دانید جدید سندرم التهابی است و نه فقط یک تنوع از کاوازاکی بیماری است که تمایل به توسعه در کودکان بین سنین شش ماه تا پنج سال است.

Dr ژوئن Salazar پزشک ارشد و بیماری های عفونی و متخصص ایمونولوژی در کانکتیکات بیمارستان کودکان گفت: مستقل است که در حالی که کاوازاکی بیماری باعث شد با یک خاص باکتری یا ویروس است که مقامات بهداشت در حال آگاه PMIS توسعه یافته در طول coronavirus.

“در حال حاضر ما Covid و ما کودکان و نوجوانان هستند که در آینده که شبیه به بيماری کاوازاکی,” او گفت:. “شما هنوز هم می تواند احتمالا اسمش کاوازاکی بیماری است اما در ارتباط با کوروناویروس.”

هر دو بر این باور هستند که توسعه پست-عفونت از یک ویروس و یا باکتری است که توضیح می دهد که چرا PMIS موارد عقب اولیه coronavirus عفونت گزارش شده در سراسر ایالات متحده. اما در حالی که کاوازاکی بیماری است که به ندرت یافت می شود و در کودکان بالای پنج PMIS هنوز به تشخیص اگر هر گروه سنی در معرض خطر ابتلا به علائم.

متحده گزارش داده اند که کودکان به عنوان قدیمی به عنوان 18 سال ارائه علائم PMIS خواهد بود که “بسیار نادر” برای کاوازاکی بیماری با توجه به Dr Salazar.

بیمارستان خود را در دو فرض مورد PMIS بر اساس تحول تعریف سندرم توسط CDC. یکی دیگر از فرض مورد می تواند تایید از دولت در روزهای آینده.


جمعیتی در میان کودکان مبتلا به کاوازاکی-مانند بیماری بود, دلیل کلیدی است که تشویق متخصصان مراقبت های بهداشتی در نگاه به پتانسیل های جدید التهابی سندرم دکتر Nipunie سوسیالیست جمهوری یک اطفال بیماری های عفونی متخصص با مایو کلینیک گفت: مستقل.

Dr سوسیالیست جمهوری با اشاره به مطالعه علمی اخیر خارج از ایتالیا نشان داد که تفاوت در گروه های سنی.

“در کودکان و نوجوانان مبتلا به بيماری کاوازاکی متوسط سن حدود سه سال سن در حالی که بچه ها با این امکان Covid مرتبط با سندرم التهابی حال میانگین سنی نزدیک به هفت سال حداقل,” او گفت:. “این نشان می دهد که این برنامه به طور بالقوه چیزی است که منحصر به فرد به Covid-19 دلیل آن را زیر معمول توزیع است که ما با کاوازاکی بیماری است.”

یکی دیگر از تفاوت بین این دو سندرم التهابی بود که چگونه آنها ارائه شده خود را در بيماران است. نسبت بالاتری از کسانی که با PMIS تا کنون نشان داده اند “فشار خون پایین و یا کاهش عملکرد ریه” نسبت به بيماری کاوازاکی Dr سوسیالیست جمهوری گفت.

کودکان با PMIS نیز توسعه یافته بالاتر احتمال شدید قلب یا بیماری های کلیوی به گفته دکتر Salazar.

علائم و نشانه های PMIS

یک شاخص مهم پدر و مادر باید در نگاه کردن برای یک تب بالا ماندگاری بیش از چند روز مشابه نشانه ای که از بیماری کاوازاکی.

دکتر جیمز اشنایدر رئیس اطفال به بخش مراقبتهای ويژه در Cohen کودکان مرکز پزشکی نشان داد که 100 درصد از بیمارستان بیماران تحت درمان بود و تب بالا.

“100 درصد از آنها تا به حال تب مداوم برای سه یا چهار روز,” او گفت: مستقل. “علائم گوارشی از شکم درد, استفراغ و یا اسهال نیز رایج است و به دنبال آن بثورات.”

بثورات می تواند تقریبا بر روی هر فرم Dr اشنایدر اضافه شده است. او توصیه می شود برای پدر و مادر ارزیابی خود فرزندان به دنبال مشاوره از یک پزشک متخصص اطفال اگر آنها نمایش هر یک از علائم فوق.

یکی دیگر از نشانه های یافت شده در بیماران در سراسر ایالات متحده شامل التهاب چشم و به طور خاص اگر هیچ ترشحات خود را ارائه شده است که آینه ورم ملتحمه معمولا شناخته شده به عنوان چشم صورتی.

“این واقعا نگران کننده چیزهایی است که ما همیشه از پدر و مادر بخواهید به نگاه کردن به صورت و دلیل به دنبال مراقبت های اضطراری پزشکی در حال بدیهی است که اگر کودک بسیار خواب آلود اشتباه گرفته و یا دشوار است برای بیدار” دکتر سوسیالیست جمهوری اضافه کرد: دشواری در تنفس می تواند یکی دیگر از شاخص.

“بسیاری از علائم چیزهایی است که می تواند تداخل با بسیاری از بیماری های دوران کودکی” او افزود: “بنابراین ما نیاز به مطمئن شوید که مردم قادر به تشخیص زمانی که آن اتفاق می افتد به درمان آن است.”


یک پدیده PMIS فقدان بیماران قبلا نشان دادن هر گونه نشانه یا علائم آلوده شدن با کروناویروس قبل از سندرم التهابی توسعه یافته است. در کانکتیکات کودکان هیچ یک از بیمارستان سه نفر نشان داد نشانه هایی از Covid-19.

“که یکی دیگر از ویژگی تعریف” دکتر سالازار گفت. “اگر آن را برای این که ما را هرگز شناخته شده آنها تا به حال قبل از عفونت با کوروناویروس.”

ایالت نیویورک است که بیشتر فرض موارد برای PMIS و CDC از خواسته دولت در بخش بهداشت و درمان به توسعه معیارهای که خواهد کمک به کشورهای دیگر در تشخیص و درمان کودکان با نشانه های مشابه.

پزشکان دریافته اند که اگر چه PMIS ارائه متفاوت از کاوازاکی بیماری مشابه درمان واکنش نشان داد و در کودکان نهفته است.

“بچه ها پاسخ داده شده است نسبتا خوبی به درمان استاندارد است که ما با استفاده از برای بيماری کاوازاکی” دکتر اشنایدر گفت: در مورد نیویورک بیماران “را به عنوان به خوبی به عنوان ما روش استاندارد به خوبی مراقبت ويژه که شامل فشار خون دارو برای حمایت از قلب و فشار خون است.”

داخل وریدی گاما گلوبولین (IVIG), FDA تایید شده درمانی که به کاهش التهاب حاد در بدن بیمار است یک درمان معمول در حال حاضر در حال استفاده برای کودکان با PMIS.

در Dr Salazar بیمارستان پزشکان ترکیب IVIG با استروئید برای کمک به کاهش التهاب. “که ترکیبی به نظر می رسد درمان مناسب برای این کار و تا کنون از آن شده است بسیار موثر برای کودکان و نوجوانان ما درمان می شود,” او گفت:.

پدر و مادر باید نگران PMIS?

تحقیقات هنوز در جریان است در مورد چگونه سندرم التهابی می تواند تاثیر کودکان و چه عوامل خطر را افزایش دهد ممکن است کسی استعداد. اما این بیماری هنوز هم به عنوان تعریف نادر سندرم است.

“تناسب, من می خواهم که به می گویند که ما به توقف یک نفس عمیق” دکتر سالازار گفت. “این چیزی است که ما نگرانی در مورد اگر یک بچه است اما برای اکثریت قریب به اتفاق پدر و مادر این چیزی است که آنها نباید فکر کردن در مورد بیش از حد.”

مقامات بهداشت در حال بالا بردن زنگ به بیمارستان های سراسر کشور برای کمک به آنها در تشخیص این کودکان از دیگر بیماران است.

در نیویورک دولت در بخش سلامت مورد نیاز کارکنان بیمارستان بلافاصله گزارش هر گونه موارد است که می تواند PMIS.

“معیار ما در حال استفاده از … شما نیاز به مدارک و شواهد از یک تب شما نیاز به شواهدی از التهاب و شما نیاز به مدارک و شواهد از چند ارگان دخالت” دکتر اشنایدر گفت.

اما هنوز تحقیقات برای تعیین اگر این سندرم تاثیر بیشتری نسبت به کودکان.

در شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس مقامات بهداشتی نشان داد جمعيت سالمندان و کسانی که با بیماریهای همراه بودند بیشتر در معرض خطر برای توسعه علائم شدید از Covid-19 اطمینان پدر و مادر در مورد فرزندان خود را.

اگر چه پزشکان یادآوری پدر و مادر نادر از سندرم التهابی آن در خدمت به عنوان یک یادآوری است که Covid-19 هنوز هم اثرات کودکان است.

“این بسیار مهم است برای کودکان به ادامه به دنبال اقدامات پیشگیرانه ما توصیه شده است در تمام طول,”,,,, Dr سوسیالیست جمهوری گفت: “چرا که نه آلوده شدن در وهله اول خواهد بود یکی از چیزهایی که باعث کاهش بروز این سندرم التهابی در میان کودکان و نوجوانان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>