Coronavirus: وال استریت بسته با بازارهای جهانی رنج بدترین هفته از سال 2008 بحران مالی

Coronavirus اپیدمی رهبری وال استریت و بازارهای جهانی برای پایان دادن به بدترین هفته پس از بحران مالی 2008 با داو ياوه 1 ، 000 امتیاز در روز جمعه قبل از ساخت یک کمی به عقب می آیند.

اقتصادی سقوط آزاد در طول هفته چپ معامله گران دست پاچه و رهبری ایالات متحده فدرال رزرو به موضوع نادر بیانیه ای خطاب به آمریکایی ها اطمینان.

روز جمعه شاخص میانگین صنعتی داوجونز کاهش یافته است 1 ، 000 امتیاز در صبح و چرخش شدید در طول روز است. آن را به پایان رسید تا بسته شدن 355 امتیاز یا 1.4 درصد است.

استاندارد و پور 500 شاخص در ضمن کاهش 0.8 درصد و نزدک به پایان رسید همه چیز مسطح پس از یک رالی.

این هفته به پایان رسید و با تمام سه عمده ما در بازار وشاخص در اصلاح است که به احتمال زیاد به افزایش نگرانی در میان سرمایه گذاران که اسلاید را ادامه خواهد داد.

شاخص Dow و S&P 500 در هر دو حال خود را به بدترین هفته پس از بحران مالی 2008.

این ضرر و زیان در بازار سهام منجر به تماس از برجسته سرمایه گذاران فدرال رزرو برای کاهش نرخ بهره است که می تواند کمک به آرام کردن بازار.

رئیس جروم پاول در ضمن نمی گویند که از سوی فدرال ریزرو نرخ های بهره اما در بیانیه ای گفت که تنظیم کننده های مالی اقدام خواهد بود اگر لازم است.

“اصول اقتصاد آمریکا قوی باقی می ماند” او در بیانیه ای گفت. “با این حال coronavirus شمار در حال تحول خطرات به فعالیت های اقتصادی است.”

او ادامه داد: “بانک مرکزی است که از نزدیک نظارت بر تحولات و پیامدهای آن برای چشم انداز اقتصادی. ما با استفاده از ابزار ما و عمل به عنوان مناسب برای حمایت از اقتصاد است.”

بازار سهام اسلاید مکاتبه با وخیم شدن از ما مقامات بهداشتی در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری که نشان داد که پیش از آن در هفته است که این یک موضوع که اگر که ما می بینیم سطح جامعه گسترش coronavirus که تا حد زیادی تحت تاثیر چین و کشورهای آسیایی تا کنون حتی به عنوان آلوده جمعیت در ایالات متحده افزایش یافته است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز اعلام کرد تلاش برای رسیدگی به این موضوع را حتی به عنوان او را حفظ کرده است که همه چیز به خوبی تحت کنترل است. او نشان داد که او را در نظر بگیرید هر چه بودجه برای coronavirus پاسخ که کنگره لازم بداند پس از اصل درخواست فقط برای $2.5 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im