Coronavirus واکسن: آلمان تصویب اولین آزمایشات انسانی

یک آزمایش بالینی یک Covid-19 واکسن در آلمان تایید شده است با توجه به کشور موسسه فدرال برای واکسن.

آزمایشی را ببینید 200 سالم شرکت کنندگان بین سن 18 و 55 دریافت انواع مختلفی از واکسن تهیه شده توسط شرکت زیست فناوری BioNTech به عنوان دانشمندان به بررسی اثر بخشی آن در تامین ایمنی در برابر ویروس.

آزمون های اضافی خواهد شد در بیشتر مردم از جمله کسانی که در معرض خطر بالاتری از بیماری در مرحله دوم.

BioNTech گفت که در حال توسعه واکسن نامزد به نام BNT162 همراه با غول دارویی Pfizer.

BNT162 نیز به trialled در آمریکا پس از تصویب قانونی برای آزمایش بر روی انسان ها بوده است, امن وجود دارد.

مسابقه است به منظور توسعه یک واکسن است که کمک خواهد کرد که شامل گسترش coronavirus که تا کنون به کشته شدن بیش از 177,000 مردم و آلوده 2.5 میلیون, با توجه به آمار و ارقام از دانشگاه جانز هاپکینز.

وجود دارد 86 تیم در سراسر جهان در حال حاضر به منظور توسعه یک Covid-19 واکسن از جمله تعداد انگشت شماری در این کارآزمایی بالینی مرحله.

آلمان به پیروی از بریتانیا در تصویب یک محاکمه انسان پس از وزیر بهداشت مت Hancock اعلام کرد دانشمندان در دانشگاه آکسفورد آغاز خواهد شد آزمایش یک واکسن بر مردم این پنجشنبه.

حدود 500 داوطلبان انتظار می رود به ثبت نام در این برنامه تا اواسط ماه مه با دولت بریتانیا متعهد £20m به پژوهش است.

در چین در مراحل اولیه بشر آزمون در دو گروه آزمايش واکسن مورد تایید قرار گرفت در اوایل این ماه با توجه به رسانه های دولتی صدای آمریکا.

چینی واکسن نامزدها در حال طراحی و توسعه توسط پکن-بر اساس واحد و شاخص Nasdaq ذکر شده Sinovac تراریخته و ووهان موسسه بیولوژیکی محصولات وابسته دولتی ملی چین در گروه دارویی.

در ماه مارس مقامات به چراغ سبز به صورت یک کارآزمایی بالینی یک واکسن نامزد توسعه یافته توسط این کشور در آکادمی نظامی دانشگاه علوم پزشکی و هنگ کنگ-ذکر شده بیوتکنولوژی شرکت CanSino زیستی.

و در ما مواد مخدر توسعه دهنده مدرن را آغاز کرده است انسان آزمایش واکسن خود را با ما در موسسه ملی بهداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات