Coronavirus: ما و میدانی تماس برای بازی های المپیک 2020 به تعویق افتاد

بدن حاکم از آمریکا, دو و میدانی, ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست (USATF) نامیده می شود برای بازی های المپیک 2020 به تعویق افتاد.

فدراسیون گذراند نامه ای به المپیک ایالات متحده آمریکا & پارالمپیک کمیته (USOPC) اجرایی سارا Hirshland به طور رسمی خواستار بازی به تعویق افتادن با ورزشکاران قادر به آماده سازی به طور موثر با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

“ما قطعا درک عواقب این درخواست و واقعیت در تلاش برای هماهنگ کردن تدارکات از یک به تعویق افتاد بازی های المپیک در سراسر برنامه از دیگر ورزشکاران, ورزشی, فدراسیون ذینفعان کلیدی و غیره, اما جایگزین از حرکت رو به جلو در نور از زمان جهانی وضعیت خواهد بود نه به نفع ورزشکاران ما (به عنوان مشکل است که تصمیم ممکن است باشد)” USATF اجرایی حداکثر سیگل گفت: در این نامه است.

ما المپیک ورزشی و ایالات متحده آمریکا شنا کرده اند, هر دو در حال حاضر به نام برای توکیو 2020 در اصل برنامه ریزی شده برای شروع در 24 ژوئیه به تعویق افتاد.

تعدادی از ورزشکاران را مورد انتقاد کمیته بین المللی المپیک تصمیم به باقی می ماند “کاملا متعهد” به بازی پیش رفتن به عنوان برنامه ریزی شده با heptathlon قهرمان جهان کاتارینا جانسون-تامپسون برجسته impracticality از آماده شدن برای این رویداد تحت زمان coronavirus اقدامات ایمنی.

“کمیته بین المللی المپیک مشاوره ‘به تشویق ورزشکاران برای ادامه به آماده سازی برای بازی های المپیک به عنوان بهترین آنها می توانند’ با بازی های المپیک تنها چهار ماه دور” او در توییتر نوشت.

“اما دولت قانون اجرای انزوا در خانه با آهنگ های ورزشگاه و فضاهای عمومی بسته شده است. من احساس می کنم تحت فشار به آموزش و حفظ همان روال است که غیر ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>