وزارت امور خارجه ایالات متحده مطرح شده است و آن هشدار سفر به سطح 3, مسافران هشدار به “تجدید نظر در سفر” به چین به عنوان ووهان coronavirus گسترش در جهان است.

جدید مشاوره سفر به این کشور در روز دوشنبه اعلام شد و می آید به عنوان شرکت های هواپیمایی را آغاز صدور چشم پوشی برای افراد با برنامه ریزی برای سفر است که نگران هستند در مورد ویروس.

وزارت امور خارجه هفته گذشته صادر سطح 4 — مشورتی شدید ترین — برای شهر ووهان در مرکز شیوع ویروس. غیر ضروری ما پرسنل قبلا تخلیه شده از آن منطقه به معنی آمریکایی که باقی می ماند ممکن است مشکل دریافت کمک.

“تجدید نظر در سفر به چین با توجه به … کروناویروس اولین بار شناسایی شده در ووهان چین. برخی از مناطق افزایش یافته و خطر” سفر مشورتی می خواند و اشاره کرد که مقامات باید شاهد افزایش تعداد بیماران دچار پنومونی به عنوان یک نتیجه از این ویروس

شیوع مطرح شده آلارم پس از آن برای اولین بار کشف شد در ماه دسامبر با بیش از 2900 موارد گزارش شده از جمله حداقل 44 در سراسر جهان از جمله موارد تایید شده در چهار ایالت آمریکا و فرانسه و کانادا و استرالیا. در انگلستان بیش از یک هزار نفر که تا به حال سفر به ووهان به تازگی در حال آزمایش یا بررسی شود اما موارد تایید شده است عنوان نشده است.

مرگ و میر رسیده است حداقل 81 در چین با بسیاری از کسانی که مرگ و میر در آینده از افراد با شرایط از پیش موجود.

کارشناسان نشان می دهد که تعداد واقعی عفونت می تواند بسیار بالاتر از چند هزار است که گزارش شده با پروفسور نیل فرگوسن در امپریال کالج در لندن گفتن نگهبان که خود را “بهترین حدس” است که وجود دارد در حدود 100,000 افراد آلوده. شکل دیگری در کنار هم قرار توسط دانشگاه هنگ کنگ نشان می دهد شیوع نزدیک به 43,000 مردم است.

ما مقامات بهداشت هشدار داده اند قانونگذاران آمریکایی که آنها به دور از داشتن وضعیت از تحت کنترل در امریکا است. که هشدار در آمد و به عنوان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفته است که وجود دارد به طور بالقوه تا 110 مورد از این ویروس در 22 متحده است.

“ما باید نگران و نگران این پتانسیل اپیدمی گفت:” سناتور ریچارد بلومنتال یک دموکرات پس از یک جلسه از مقامات بهداشت در هفته گذشته.

“آنچه من شنیده ام در پاسخ به بسیاری از سوالات آزمایشی پاسخ … ما نیاز به دانستن بیشتر در,” او ادامه داد.

تا کنون تنها پنج مورد تایید شده اند در ایالات متحده است. کانادا گزارش داد که اولین بیمار در روز دوشنبه و گفت که 19 نفر تحت بررسی قرار گرفتند در انتاریو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

دانلود رایگان مقالات