Coronavirus: ما عبور می کند 1,000 موارد – دو هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تعداد به زودی خواهد بود “نزدیک به صفر”

تعداد تایید coronavirus موارد گذشت 1 ، 000 نفر در ایالات متحده در روز سه شنبه حداقل 31 نفر کشته و مقامات فدرال گزارش تکاپوی پاسخ به شیوع بیماری است.

با کارشناسان هشدار داده است که این ویروس را در سراسر کشور در حال حاضر اجتناب ناپذیر ملت مقامات بهداشت گفت: شهروندان باید برای شروع آماده سازی به صورت قابل توجهی اثرات به زندگی روزانه خود را.

دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در بیانیه ای گفت: “ما می خواهیم این کشور متوجه باشید که به عنوان یک ملت ما نمی تواند انجام این نوع از چیزهایی که ما انجام شد چند ماه پیش. مهم نیست که اگر شما در یک دولت است که در هیچ مورد و یا یک مورد.”

کاخ سفید متهم شده است از ارسال پیام های مخلوط بیش از این ویروس در زمان ادعا آزمون خواهد بود رایگان و در دسترس به هر کسی که می خواهد یک, بعد از پیاده روی به کسانی که نظرات و تصدیق وجود دارد خواهد بود به اندازه کافی تست برای دیدار با تقاضا در هفته های آینده.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا گفت که او خوشحال نیست در مورد افزایش تعداد موارد در ایالات متحده و جشن ادعا می کند که این نرخ از موارد به زودی خواهد رفت پایین در حدود دو هفته پیش.

در بیانیه ای در روز 26 فوریه گفت: “و دوباره زمانی که شما باید 15 نفر و 15 در عرض چند روز در حال رفتن به پایین به نزدیک به صفر است که یک کار خیلی خوب انجام داده ایم.”

هشدار دهنده خوشه از coronavirus دارای عقاید در هر دو سواحل آمریکا روز سه شنبه با 70 نفر در حال حاضر به بیوتکنولوژی کنفرانس در بوستون و عفونت چرخش در 10 خانه های پرستاری در سخت ضربه منطقه سیاتل.

نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برنی ساندرز و جو بایدن به طور ناگهانی لغو تظاهرات به دلیل نگرانی در مورد ویروس و نیویورک فرماندار اعلام کرد او از اعزام گارد ملی به مالش دادن اماکن عمومی و ارائه مواد غذایی در شهر نیویورک و حومه است که در مرکز این کشور بزرگترین خوشه شناخته شده از عفونت.

روز چهارشنبه در واشنگتن با فرماندار جی Inslee را اعلام ممنوعیت تجمعات و حوادث بیش از 250 نفر در منطقه سیاتل مترو به تلاش برای جلوگیری از گسترش شیوع گفت: یک فرد درگیر در برنامه ریزی و تصمیم گیری. این ممنوعیت را اعمال می شود به رویدادهای ورزشی مانند Seattle Mariners بیس بال و Seattle Sounders بازی های فوتبال.

منظور نه منع بهره برداری از محل های کار است و نه انتظار می رود عبارتند از تعطیلی مدارس و گفت: این فرد صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به بحث در مورد این موضوع publicly.

شهرستان سانتا کلارا در کالیفرنیا به سن خوزه و دره سیلیکون روز دوشنبه اعلام کرد بان کی مون در تمام تجمعات از 1000 نفر یا بیشتر.

حداقل 24 نفر کشته شده اند در واشنگتن از Covid-19 بیشتر در سیاتل منطقه مترو. نوزده از مرگ و میر مربوط به یکی از حومه شهر سیاتل خانه سالمندان و مقامات در شهرستان کینگ گفت: این ویروس به حداقل 10 تسهیلات مراقبت دراز مدت.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de