Coronavirus: ما در حال حاضر اکثر موارد در جهان گزارش می گوید

به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد می رسد بیش از 82,000 از جمله حدود 1200 مرگ و میر در ایالات متحده در حال حاضر بیشتر موارد بیش از هر کشور دیگر.

آخرین بهداشت جهانی داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که ما گرفتی سخت-آمار کشورهای ایتالیا و چین به عنوان کشور با مبارزات مداوم پاسخ پس از تاخیر در تلاش برای نصب Covid-19 بحران جدی است.

در روز پنج شنبه مارگارت هریس با سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که ما به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به جهان ویروسی کانون به عنوان تعدادی از موارد تشدید در چندین ایالت از جمله نیویورک که مشخصی به بیش از 33 ، 000 موارد است.

او گفت: “ما در حال حاضر شاهد بسیار زیادی شتاب در موارد در ایالات متحده است. پس از آن که بالقوه است.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال در ابتدا به اخراج تهدید آن را به عنوان توسعه یافته به یک بیماری همه گیر به عنوان کشورهای توسعه یافته آمیخته پاسخ برای مبارزه با شیوع هفته پس از کشورهای علائم هشدار دهنده دیدم بحران پیش رو با تاکید بیش از حد سیستم های سلامت و پزشکی فلج کمبود عرضه.

در روزهای اخیر رئیس جمهور رفته است در برابر هشدارهای از مقامات بهداشت برای بازگشایی این کشور و از سرگیری کسب و کار به عنوان معمول و گفت که “این زمان” آمریکایی ها پشت کردم به کار با وجود رشد تعداد متحده به دنبال اضطراری اعلامیه و کمک نظامی.

در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز پنج شنبه رئیس جمهور تکرار ادعای آمریکا باید “بازگشت” به کار: “ما نمی خواهید به نشستن در اطراف.”

او پیشنهاد کرده است که “بخش” از کشور باید شروع بازگشایی “خیلی زود” – اصرار بر یک جدول زمانی که بازگشایی ما عید پاک – بدون شواهدی وجود دارد که این کشور خواهد بود آماده به طور بالقوه با به خطر انداختن میلیون ها نفر از آمریکایی ها و کاهش سود ساخته شده توسط “اجتماعی فاصله” دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش ویروس.

اما با توجه به چند نظر سنجی اکثریت آمریکایی ها ترجیح می دهند بیشتر سختگیرانه قرنطینه تلاش برای مبارزه با این ویروس با برخی خواستار ملی “مستند” به چین آغاز می شود کاهش تعداد آن از موارد با اقدامات سخت گیرانه برای حفظ جمعیت آن تحت نظارت دقیق پزشکی و محدودیت های مسافرتی.


رئیس جمهور نسبت تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده به تست های که انجام شده است.

بیش از 418,000 coronavirus آزمون بر این باور هستند که انجام شده است اگر چه این رقم است و بر اساس آزمایشات تایید توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری آزمایشگاه و همچنین تست های انجام شده توسط آزمایشگاه خصوصی که بخش عمده ای از آزمون ها در ایالات متحده است. که هنوز هم خجالتی مقدار از آزمایشات انجام شده توسط کره جنوبی با وجود رئیس جمهور ادعا می کند که ما را آزمایش کرده است مردم بیش از هر کشور دیگر.

کاخ سفید مقامات بهداشت و درمان ادعا می کنند که 40 درصد از این کشور را “فوق العاده کم” تعداد موارد و 86 درصد از موارد منفی هستند با توجه به کروناویروس نیروی کار رسمی دکتر دبورا Birx.

اما برخی کشورها دیده می شود نامتناسب اثرات ویرانگر – New Orleans دارای بالاترین نرخ coronavirus مرگ و میر سرانه در ایالات متحده در حالی که نیویورک حساب برای نزدیک به نیمی از تمام موارد تایید شده در ایالات متحده است.

فرمانداران در 10 متحده درخواست کرده اند فاجعه بزرگ و اعلامیه ها از کاخ سفید به دریافت اضافی فدرال کمک های بیمارستان تخت, ماسک و هواکش و سایر لوازم پزشکی – در حالی که نزدیک به 4 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری در هفته گذشته به بالاترین پرونده رای دادن در بیش از 50 سال است.

وزیر خزانه داری است به نام بیکاری اعداد “مربوط” به عنوان کنگره در انتظار یک آینده بسته امداد در مجموع نزدیک به 2 تریلیون دلار برای حمایت نهفته کسب و کار و همچنین مستقیم و پرداخت نقدی به آمریکایی ها است.

آخرین آمار و ارقام به دنبال گزارش می دهد که کاخ سفید تا به حال اساسا نادیده گرفته شده یک “راهکار” برای همه گیر پاسخ پیش نویس تحت دولت باراک اوباما که ارائه مجموعه ای از استراتژی ها برای تشخیص شیوع تامین بودجه و با تکیه بر جنگ-زمان اندازه گیری است که حکم شرکت راش تولید انتقادی لوازم مورد نیاز.

Mr تهمت را رد کرده است که او نیاز دارد به استناد دفاع تولید عمل می کنند به جای اصرار دارد که شرکت ها به طور داوطلبانه تولید تجهیزات بیمارستانی.

رئیس جمهور نیز مورد انتقاد قرار گرفته است برای انحلال یک بیماری همه گیر تیم واکنش در درون خود دولت و coronavirus نیروی کار منصوب شد با رهبران سیاسی – از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس – به جای کارشناسان پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>