Coronavirus ما زندگی می کنند: مغلوب ساختن پیشی جستن bizarrely ادعای شیوع ‘خبر جعلی’ توطئه آمریکا کشتی کروز حمل 6,000 می شود سرگردان در دریا

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است یک بار دیگر حمله به “جعلی اخبار” رسانه ها در توییتر بیش از آن پوشش ووهان coronavirus یک روز بعد از ما مقامات بهداشت هشدار داد ویروس کشنده را به ناچار به گسترش در سراسر کشور است.

رئیس جمهور پیشنهاد کرد در یک سری از توییت که آخرین تحولات اطراف شیوع شیوع بودند به سادگی نتیجه از رسانه های خبری “دونگ همه چیز ممکن است به کروناویروس نگاه به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است از جمله وحشت بازارهای اگر ممکن است”. نظرات خود را به عنوان وجود دارد و در مجموع 57 مورد تأیید سراسر کشور 39 که در میان آمریکایی ها تخلیه شده از الماس شاهزاده کشتی کروز در توکیو.

آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در حالی که فوری خطر ابتلا به کروناویروس به شهروندان آمریکایی کم است وضعیت جهانی پیشنهاد یک بیماری همه گیر در حال حاضر به احتمال زیاد. در ضمن وجود دارد گزارش جدید که مستقر در میامی-بوش کروز با 6,100 مسافران تبدیل شده به دور از بنادر در جامائیکا و جزایر کیمن بیش از ترس این که کسی روی عرشه کشتی است نمایش نشانه های مرتبط با کوروناویروس.


دنبال به روز رسانی های زنده در زیر:

مستقل سارا جوان است که تمام اطلاعات شما نیاز به دانستن در مورد خود و انزوا در میان شیوع کروناویروس:

خود انزوا در مورد حفاظت از دیگران و توقف گسترش بیماری های عفونی مانند coronavirus.

هر کسی که گفته شده است به خود منزوی باید در خانه بمانند و اجتناب از تماس با افراد دیگر به آنها جلوگیری از گسترش این بیماری به خانواده و دوستان و جامعه.

ترک آن را به CDC به آمده تا با یک, کامل, راهنمای جامع برای مردان در مورد چه صورت سبک های مو را می توان با یک ماسک صورت.

CDC می گوید که برخی از موهای صورت می تواند به طور موثر باعث ماسک صورت به بود بی فایده از مو بلوک ماسک از ایجاد نفوذناپذیر مهر با پوست مورد نیاز برای حفاظت از.

آیا شما هر یک از صورت و مدل های مو با یک X قرمز علامت ؟ شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن یک تازه اصلاح قبل از قرار دادن در یک صورت!

همیشه وجود دارد یک صدای جیر جیر.

در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال دفاع از دولت او انتقاد از افزایش بیش از آن در واکنش به شیوع کروناویروس رئیس جمهور توييتها حمله به سلف خود بیش از گسترش ابولا به دست آورده اند تجدید تمرکز.

در اینجا آخرین:

تبلیغات

مستقل را Phil توماس بیشتر در مورد چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است دفاع از دولت خود در واکنش به شیوع کروناویروس:

بازگشت از دو روز سفر به هند, رییس جمهور در پاسخ به یک گروه کر در حال رشد از انتقاد و حتی معمولا وفادار جمهوری خواه سیاستمداران سوال که آیا او انجام شده است به اندازه کافی برای محافظت از آمریکایی ها در برابر ویروس مرگبار است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “CDC و دولت من در حال انجام یک کار بزرگ از دست زدن به کروناویروس از جمله خیلی زود بسته شدن مرزهای ما به مناطق خاصی از جهان است.

“آن مخالف بود توسط Dems, ‘بیش از حد به زودی’ اما معلوم شد که این تصمیم درست است. مهم نیست که چگونه به خوبی می کنیم اما دموکرات ها صحبت نکته این است که ما در حال انجام بد.

“اگر ویروس ناپدید شد فردا آنها می گویند ما واقعا ضعیف و حتی بی کفایت ، عادلانه نیست, بلکه آن است که آنچه در آن است. تا کنون راه ما تا به حال یک مرگ. اجازه دهید آن را نگه دارید که راه!”

ترجمه: شهرستان, سان فرانسیسکو, کالیفرنیا اعلام وضعیت اضطراری بیش مرگبار coronavirus پس از مقامات بهداشت هشدار داد گسترش آن در سراسر ایالات متحده اجتناب ناپذیر بود.

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد اعلام وضعیت اضطراری در بیانیه ای در روز سه شنبه گفت: “جهانی تصویر” در اطراف ووهان coronavirus بود “به سرعت در حال تغییر” و مقامات شهر “نیاز به گام تا مصلی.”

“ما می بینیم این ویروس گسترش در نقاط جهان هر روز” او ادامه داد: “و ما اقدامات لازم را برای محافظت از سان فرانسیسکوییها از آسیب برساند.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر با حمله به “جعلی اخبار” رسانه ها در توییتر بیش از آن پوشش ووهان coronavirus یک روز بعد از ما مقامات بهداشت هشدار داد ویروس کشنده را به ناچار به گسترش در سراسر کشور است.

رئیس جمهور پیشنهاد کرد آخرین تحولات اطراف شیوع شیوع بودند به سادگی نتیجه از رسانه های خبری “دونگ همه چیز ممکن است به کروناویروس نگاه به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است از جمله وحشت بازارهای اگر ممکن است”.

تبلیغات

بازارهای مالی را ناگهان وحشتزده در مورد گسترش coronavirus از چین و چشم انداز یک بیماری همه گیر می نویسد: اقتصاد ویرایشگر بن چو.

تخمین زده می شود که برخی از 3 تریلیون دلار (£2.3 تریلیون دلار) بوده است محو ارزش شرکت بیش از چهار روز گذشته.

پس چرا این اتفاق می افتد ؟ آنچه که دقیقا انجام معامله گران از ترس اتفاقی می افتد اگر Covid-19 می کند تبدیل به یک بیماری همه گیر?

و به همین دلیل است که این فروش فقط اتفاق می افتد در حال حاضر با توجه به رسانه ای شده پر از عناوین مورد گسترش coronavirus برای ماه ؟
 

مت, Hancock, انگلستان, وزیر بهداشت میگوید که 7,132 مردم در انگلستان آزمایش شده است برای کوروناویروس.

از این 13 مورد آزمایش قرار داده اند مثبت و هشت شده اند از بیمارستان مرخص شد.
 

او گفت: “ما روشن چهار قسمت به طرح پاسخ دادن به شیوع این بیماری: شامل تاخیر, تحقیق و کاهش است.”
 

آقای Hancock افزود ارشاد منتشر شده در روزهای اخیر برای مدارس کارفرمایان اولین پاسخ دهندگان مراقبت های اجتماعی و صنعت مسافرت.
 

او توضیح داد: “اگر کسی در تماس با یک مورد مشکوک در یک مهد کودک یا یک محیط آموزشی بدون اقدامات خاص مورد نیاز هستند در حالی که نتایج آزمون در حال انتظار.
 

“وجود دارد بدون نیاز به بستن مدرسه و یا ارسال به دیگر دانشجویان یا کارکنان خانه. پس نتیجه می رسند کسانی که تست منفی خواهد شد توصیه می شود به صورت جداگانه در مورد بازگشت به آموزش و پرورش است.
 

“در بسیاری از موارد بسته شدن مهد کودک یا آموزش و پرورش تعیین می شود غیر ضروری است اما این خواهد بود که یک محلی تصمیم گیری بر اساس عوامل مختلف از جمله مشاوره حرفه ای است.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده او خواهد شد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در 6pm امروز (11pm BST) به بحث در مورد Covid-19.

او دیروز در توییتی که دولت او بود “انجام یک کار بزرگ از دست زدن به” شیوع.
 

تبلیغات

‘شما, منشی, من فکر می کنم شما باید بدانید که جواب’
 

سناتور جان کندی دیروز انتقاد چاد گرگ سرپرست وزیر وزارت امنیت داخلی (DHS) برای عدم پاسخ در طول زمان کباب بیش از آمریکا در واکنش به شیوع کروناویروس.
 

Mr گرگ موفق به پاسخ به تعدادی از آقای کندی سوالات از جمله چگونه بسیاری از مردم در حال برآورد شده برای تبدیل شدن به آلوده Covid-19.

او همچنین با تلاش دقیق مرگ و میر برای این ویروس و چگونگی آن در مقایسه با آنفولانزا.
 

“شما وزیر, من فکر می کنم شما باید بدانید که پاسخ” آقای کندی گفت: در یک نقطه.
 

Mr Kennedy بعد اندرز DHS وزیر به اشتباه نشان می دهد که واکسن می تواند توسعه یافته در یک ماده از ماه تناقض شهادت از کنگره مطبوعاتی پیش از آن در روز.
 

“شماره های خود را نمی, همان CDC [مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری],” او اضافه شده است.
 

‘ما در حال برداشتن گام های لازم برای محافظت از سان فرانسیسکوییها از آسیب’
 

شهرستان, سان فرانسیسکو, کالیفرنیا اعلام وضعیت اضطراری بیش مرگبار coronavirus پس از مقامات بهداشت هشدار داد گسترش آن در سراسر ایالات متحده اجتناب ناپذیر بود.

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد اعلام وضعیت اضطراری در بیانیه ای در روز سه شنبه گفت: “جهانی تصویر” در اطراف ووهان coronavirus بود “به سرعت در حال تغییر” و مقامات شهر “نیاز به گام تا مصلی.”

“ما می بینیم این ویروس گسترش در نقاط جهان هر روز” او ادامه داد: “و ما اقدامات لازم را برای محافظت از سان فرانسیسکوییها از آسیب برساند.”
 

جزئیات بیشتر در مورد این داستان زیر:
 

چین رشد اقتصادی شتاب دفتر سیاسی می گوید:

چین رشد اقتصادی شتاب گرفته است اما شیوع کروناویروس وضعیت در کانون هوبئی استان و پایتخت آن ووهان است که هنوز هم وخیم حاکم حزب کمونیست دفتر سیاسی گفت: با توجه به یک تلویزیون دولتی گزارش.

چین نمی تواند چشم پوشی از خطرات ناشی از کوروناویروس اپیدمی تجدید حیات در بعضی از مناطق این گزارش اضافه شده است.

دولت نمی خواهد اجازه دهید تا بر روی فشار خود را برای قوی تر اپیدمی کنترل و پیاده سازی در سرعت های مختلف مربوط به توسعه اقتصادی و اجتماعی این دفتر سیاسی گفت.

سرعت بهبود بیماری کنترل وضعیت گسترش آن اضافه شده است.

بانک مرکزی چین گرفته شده مراحل را برای حمایت از اقتصاد از جمله کاهش نرخ بهره و سیفون بازار با نقدینگی. پیش از این نیز آن را ارائه بودجه ویژه برای بانک ها به قرض دادن به کسب و کار.

تبلیغات

گسترش جهانی
 

این infographic ایجاد شده به صورت مستقل توسط سازمان آمار ana ortega نشان می دهد گسترش این بیماری در سراسر جهان است.
 

که: Coronavirus گسترش ‘عمیقا در مورد’ اما نه یک بیماری همه گیر

این افزایش ناگهانی در رمان coronavirus موارد در ایتالیا و ایران و کره جنوبی است که “عمیقا نگران” است اما این ویروس هنوز هم می تواند موجود باشد و نه مقدار به یک بیماری همه گیر از سوی سازمان بهداشت جهانی (WHO) رئیس گفت: در روز چهارشنبه.

عفونت های مربوط به ایران تایید شده است در بحرین, عراق, کویت و عمان در حالی که موارد به ایتالیا یافت شده در الجزایر اتریش کرواسی و آلمان و اسپانیا و سوئیس که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

اما برای اولین بار در روز سه شنبه تعداد موارد جدید گزارش رسمی خارج از چین – 427 با 37 کشور جهان – بیش از حد مورد جدید گزارش شده توسط پکن (411) با توجه به Tedros و ارقام ارائه شده توسط WHO.

“ما نباید بیش از حد مشتاق به اعلام یک بیماری همه گیر بدون دقیق و روشن فکر و تحلیل حقایق” آقای Tedros گفت.

“با استفاده از کلمه همه گیر سردستی هیچ ملموس بهره مند شوند اما خطر قابل توجهی از نظر تقویت غیر ضروری و غیر قابل توجیه ترس و ننگ و فلج سیستم. آن را نیز ممکن است سیگنال است که ما دیگر نمی تواند حاوی ویروس است که درست نیست,” او اضافه شده است.

‘به 80 درصد از جمعیت بریتانیا می تواند coronavirus در بدترین سناریو’
 

تا 80 درصد از جمعیت بریتانیا می تواند از تبدیل شدن به آلوده به کروناویروس در “بدترین سناریو” یک سند جدید نشان می دهد.
 

مقاله از امنیت ملی ارتباطات تیم که توصیه وزیران می گوید: دولت در حال برنامه ریزی برای طیف گسترده ای از حالات از جمله مناسب بدترین حالت.
 

“برای انگلستان این می تواند شامل 80 درصد از جمعیت آلوده شدن; با این حال همه این افراد را تجربه علائم و اکثریت قریب به اتفاق موارد خواهد بود خفیف بیماری” آن را می گوید.
 

“این است که در حال حاضر در دسترس شواهد علمی.”
 

تحت این سناریو از کسانی که توسعه علائم “2 درصد به 3 درصد خواهد شد در نتیجه مرگ و میر” در این سند می رود.
 

این به طور بالقوه می تواند به معنی میلیون ها نفر از انگلیسی ها آلوده و صدها هزار نفر از مردم در حال مرگ است. جمعیت انگلستان در حدود 66.4 میلیون.

تبلیغات

Coronavirus تبلیغات که وعده درمان ممنوع در Facebook

Facebook است که ممنوعیت تبلیغات است که به قول درمان coronavirus یا برانگیختن وحشت در اطراف شیوع در آخرین تلاش برای جلوگیری از اطلاعات نادرست است.

غول فن آوری گفت: آن را در حال حاضر ممنوع تبلیغات است که باعث ایجاد “احساس اضطرار” در مورد Covid-19 بیماری مانند کسانی که “حاکی از عرضه محدود و یا تضمین درمان یا پیشگیری”.

این شامل تبلیغات با ادعای چنین به عنوان ماسک صورت 100 درصد تضمین شده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

این قوانین همچنین گسترش به کسانی که در تلاش برای فروش آیتم های مرتبط در شبکه اجتماعی بازار پلت فرم.

Facebook در حال حاضر شروع به ترک خوردگی پایین در پست های که ترویج جعلی درمان معجزه برای coronavirus مانند کاذب پیشنهادات که نوشیدن آب ژاول محلولی است.

“در حالی که ما اجازه می دهد تا مردم را به خرید و فروش ماسک on Facebook, ما در حال گرفتن نگاه نزدیک در این گروه” یک Facebook سخنگوی گفت.

ما سرباز آلوده در کره جنوبی
 

کره جنوبی ویروس موارد coronavirus را شروع به پریدن کرد و دوباره به عنوان ما نظامی خود را تایید اولین مورد در میان سربازان آمریکایی مستقر در این کشور آسیایی است.
 

بسیاری از موارد جدید متصل به جنوب شرقی شهر دائگو با رشد بیماری خوشه.
 

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: 216 از 284 موارد جدید در Daegu که در آن دولت بوده است بسیج خدمات بهداشت عمومی برای جلوگیری از گسترش شیوع این بیماری در شهرهای همسایه.
 

ارتش ایالات متحده گفت: 23 سال سرباز بود در قرنطینه در خارج از پایگاه اقامت. او شده بود مستقر در اردوگاه کارول در یک شهر در نزدیکی Daegu و بازدید هر دو کارول و در نزدیکی اردوگاه واکر در روزهای اخیر.
 

کره جنوبی و مقامات نظامی آمریکا, بهداشت حرفه ای ردیابی تماسهای خود را به تعیین اگر افراد دیگر ممکن است در معرض.
 

کشورهای خارج از چین ‘آماده’ به صورت همه گیر

سازمان جهانی بهداشت هشدار داده است که کشورهای خارج از چین هستند “به سادگی آماده نیست” به صورت یک بیماری همه گیر به عنوان coronavirus همچنان به رفت و برگشت در سراسر جهان است.
 

در روزهای اخیر شیوع بیماری های پدید آمده در بخش هایی از آسیا و اروپا و خاورمیانه با ملی, مقامات بهداشت و درمان در تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.
 

نرخ هشدار دهنده عفونت ثبت شده در کشورهایی مانند ایران و کره جنوبی و ایتالیا در حالی که اولین مورد از Covid-19 امروز اعلام کرد در آمریکای جنوبی است.
 

که دفتر مرکزی آن در ژنو, دستیار مدیر کل بروس Aylward ستایش چین برای ‘تهاجمی’ مهار اقدامات اما هشدار داده است که کشورهای دیگر بودند “به سادگی آماده نیست” برای جلوگیری از شیوع بیماری است.
 

“شما باید آماده برای مدیریت این کار را در یک مقیاس بزرگتر … و آن را به طور سریع انجام می شود,”,,,, Dr Aylward گفت.
 

“دسترسی به تخصص چین” گفت: Aylward. “آنها انجام داده اند این در سرعت و آنها می دانند که آنچه انجام می دهند. آنها واقعا در آن خوب است.”
 

“صدها هزار نفر از مردم در چین نیست Covid-19 به این دلیل تهاجمی پاسخ,” او گفت:.
 

تبلیغات

“این یک سوال از اگر. این سوال که چه زمانی و چگونه بسیاری از مردم خواهد شد آلوده’

ما مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) هشدار داده است آمریکایی ها شروع به آماده سازی برای گسترش coronavirus در ایالات متحده پس از عفونت ظاهر در چندین کشور.

اعلام نشانه های تغییر در تن برای سلامتی آژانس که تا به حال تا حد زیادی متمرکز شده است در تلاش برای متوقف کردن ویروس از ورود به کشور و quarantining افراد سفر از چین است.

“داده طی هفته گذشته در مورد گسترش در کشورهای دیگر مطرح شده است و سطح ما را از نگرانی و انتظار است که ما می رویم به جامعه گسترش در اینجا,” گفت: دکتر نانسی r. schultze ، این CDC از بیماری های تنفسی.

آنچه شناخته شده است او گفت: “آیا هنگامی که آن را وارد و چگونه شدید ما شیوع ممکن است. “اختلال در زندگی روزمره ممکن است شدید” و کسب و کار مدارس و خانواده ها باید شروع داشتن بحث در مورد تاثیر احتمالی از گسترش این ویروس, r. schultze ، هشدار داد.

دکتر آنه Schuchat های CDC اصلی معاون مدیر گفت که در حالی که خطر فوری در ایالات متحده بود پایین فعلی جهانی وضعیت پیشنهاد یک بیماری همه گیر بود به احتمال زیاد.

“این یک سوال از اگر. این سوال که چه زمانی و چگونه بسیاری از مردم خواهد شد آلوده” دکتر Schuchat گفت.

در اینجا آخرین آمار و ارقام گزارش شده توسط هر دولت اقتدار بهداشت که از روز شنبه در پکن:
 

— چین: 2,715 مرگ و میر در میان 78,064 موارد بیشتر در مرکز استان هوبئی
— دلار هنگ کنگ: 81 موارد مرگ و میر 2
— ماکائو: 10 مورد
— کره جنوبی: 1,261 موارد مرگ و میر 11
— ژاپن: 870 موارد مرگ و میر 5
— ایتالیا: 323 موارد مرگ و میر 11
— ایران: 139 موارد مرگ 19
— سنگاپور: 91
— ایالات متحده: 57
— تایلند: 40
— تایوان: 32 موارد مرگ 1
— بحرین: 26
— استرالیا: 23
— مالزی: 22
— کویت: 18
— فرانسه: 17 موارد مرگ و میر 2
— آلمان: 17
— ویتنام: 16
امارات متحده عربی و بریتانیا: 13
— کانادا: 11
— اسپانیا: 10
— عراق: 5
— فیلیپین: 3 مورد مرگ 1
— هند: 3
— روسیه و اسرائیل, عمان, کرواسی اتریش: 2
— لبنان بلژیک و نپال و سریلانکا, سوئد, کامبوج, فنلاند, مصر, الجزایر, افغانستان, سوئیس: 1

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort türktelekom mobil ödeme bozdurmaGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma