Coronavirus: ما در بیمارستان با استفاده از پنج ماه ارزش از منابع در شش روز به عنوان کمبود آمار

رئیس یک بیمارستان در آمریکا از گرجستان هشدار داده است که منابع در حال اجرا کوتاه پس از پنج ماه ارزش منابع در شش روز در مبارزه با کروناویروس.

می آید که در میان نگرانی ها از کمبود تجهیزات در مراکز درمانی سراسر ایالات متحده است.

قمر Putney نظام سلامت مدیر عامل Scott Steiner سی ان ان گفت که تجهیزات در حوزه بهداشت و درمان ارائه دهنده گل سرسبد بیمارستان در آلبانی جنوب غربی گرجستان شده است به شدت تحت تاثیر افزایش coronavirus موارد است.

تعداد کل موارد ثبت شده از Covid 19 سال در گرجستان در حال حاضر در 121. از کسانی که 65 نفر گزارش شده بود در گل سرسبد قمر Putney بیمارستان. در همان زمان حداقل 115 نفر دیگر در انتظار نتایج آزمون.

با توجه به گزارش سی ان ان آقای Putney معتقد است که Putney بیمارستان یادبود در آلبانی گرجستان دارای پنج روز بیشتر به ارزش منابع با وجود آماده بودن با شش ماه ارزش تجهیزات مانند دنده محافظ قبل از coronavirus بیماری همه گیر.


“ما ممکن است فکر ما بودند overprepared” گفت: آقای Putney. “اما شما فقط نمی تواند باور داریم آنچه ما را از طریق رفت از عرضه نبوده است.”

در نظرات گزارش مجله آتلانتا قانون اساسی است (AJC) این قمر Putney مدیر عامل شرکت گفت که شیوع کروناویروس را نمی توان در مقایسه با ویروس های قبلی مانند سارس, آنفلوآنزای خوکی یا ویروس ابولا.

او افزود: “شما می توانید پرتاب در SARS و H1N1 و ابولا. وجود طوفان مایکل – که یک معامله بزرگ است. اما نکته این است که طوفان مایکل آمد و رفت و سپس شما نوع انتخاب کنید تا قطعات. ما چه شش روز به این در اینجا. و آن را به نظر نمی رسد به کاهش باشد. این تنها یک ماده از زمان تا دیگران احساس همان است؟”

به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در حال حاضر تبدیل به داوطلبان و کمک های مالی با توجه به AJC. که شامل سفید کننده های عرضه شده توسط مرغ کارخانه ها و جعبه های مقوایی ارائه شده توسط رستوران ها. کارکنان نیز شناسایی شده که قادر به دوختن ماسک اگر منابع را اجرا کنید.

روز دوشنبه وزارت بهداشت و خدمات انسانی به سی ان ان گفته است که بیشتر لوازم از قبیل دستکش و روپوش و ماسک مورد نیاز در حالی که آنها مشغول به کار در یک راه حل برای حل کمبود ملی.

“ما شده اند شفاف است که بیشتر لوازم مورد نیاز — از این رو درخواست از کنگره برای بودجه اضافی بنابراین ما می تواند در تهیه بیشتر و مقیاس تولید” یک HHS سخنگوی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im