Coronavirus: ‘ما هیچ علم مبتنی بر بازگشایی سیاست’ برنی ساندرز هشدار

دموکرات سناتور برنی ساندرز گفت: 50 متحده “از آن رفتن به تنهایی” با علم بر اساس سیاست ملی به ایالات متحده آغاز می شود بازگشایی از coronavirus مستندات.

در مصاحبه با ABC News’ این هفتهبا نامزد سابق ریاست جمهوری منحرف سوال در مورد “Obamagate” و چه دشوار جو بایدن خواهد بود در چین نسبت به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ.

آقای ساندرز مورد استفاده خود را اول صبح روز یکشنبه در مصاحبه تلویزیونی پس از شکست به پیروزی دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه برای گفتن میزبان جورج Stephanopoulos که رئیس جمهور را مقصر می داند اما همه خود را برای مشکلات این کشور مواجه است.

“آنچه که آنها در حال تلاش برای انجام در حال حاضر است به جای آدرس این بیماری همه گیر است که ما داریم و باید بگویم که جورج که رسوایی از لحظه ای است که ما لازم نیست که یک سیاست ملی” او گفت:.


“ما باید یک سیاست ملی بر اساس علم است. ما باید تست رفتن در سراسر این کشور به طوری که هنگامی که ما بازگشایی, اقتصاد, کارگران درک که آنها در حال کار در یک محیط امن.”

“در عوض, شما باید 50 ایالت از آن رفتن به تنهایی از آنجا که ما لازم نیست که ملی پروتکل مبتنی بر علم است.”

کاخ سفید را بازگشایی دستورالعمل برای ما 50 ایالت به دنبال ایجاد شد از طریق ورودی آن coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx و موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Dr Anthony Fauci.

آقای ساندرز گفت که از 3 تریلیون coronavirus امداد بسته به تصویب مجلس دموکرات ها نیاز به بهبود و از کنگره خواست برای اضافه کردن یک “چک امنیتی فرایند” برای دور زدن منافع شرکت های بزرگ.

او ادامه داد که این بیماری همه گیر را باید کشور شروع “بازاندیشی اساسی مستاجران از جامعه ما” مانند این که آیا مراقبت از سلامت یک انسان و یا یک بهره مند شوند.

“اما شما می دانید که تهمت را مقصر همه چیز و همه چیز به جای برخورد با این بحران است که ما و بحران است که ما با بازگشایی اقتصاد با خیال راحت بر اساس علم نیست 50 متحده انجام آن را به تنهایی” او گفت:.

“بحران مواجه هستیم این است که کنگره به قانون در حال حاضر به آدرس زیادی رنج می برند و نرخ بیکاری که در حال حاضر موجود است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>