Coronavirus: ما تلفات می رسد 100,000

بیش از 100 ، 000 آمریکایی ها رخ ملت coronavirus شیوع حسابداری برای بیش از یک چهارم از تمام Covid-19-مربوط به مرگ و میر در میان همه گیر جهانی است که آلوده بیش از 5 میلیون نفر, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

در عرض تنها چهار ماه از شروع ما شیوع بیشتر آمریکایی ها کشته شده اند از coronavirus-بیماری های مرتبط با بیش از چندین دهه درگیری در ویتنام و عراق و افغانستان همراه است.

ما مرگ و میر بیش از دو برابر در ماه گذشته زمانی که بحران بهداشت عمومی رسیده 50,000 مرگ و میر در 24 آوریل یکی از مرگبارترین ماه در تاریخ ایالات متحده که شاهد مرگ نزدیک به 60 ، 000 مردم تا پایان آن.

گریم نشانگر غرفه های ویرانگر در مقابل به مرگ عوارض در دیگر کشورهای توسعه یافته در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تغییر پیش بینی های متفاوت شدید از “صفر” عفونت های جدید به “امیدوارم” کمتر از 100 ، 000 مرگ و میر شده است تحت الشعاع توسط تعداد فزاینده ای از مرگ و میر است که کارشناسان معتقدند undercounts زندگی از دست رفته از ویروس.

در 15 مارس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تا به حال پیش بینی مرگ و میر را در رسیدن به 100,000 1 ژوئن.

تحلیلگران پیش بینی که 100000 آمریکایی ها می میرند در اواسط ماه مه پس از CDC انتشار بیش از حد “مرگ” تعداد در مقایسه با مشاهده مرگ و میر ناشی از همه علل با روند تاریخی است.

بر اساس این داده ها یک تیم تحقیقاتی در دانشگاه ییل دانشکده بهداشت تخمین زده است که تعداد مرگ و میر در حدود 1.5 برابر بیشتر از گزارش رسمی آمار و ارقام.

بیش از 1.6 میلیون نفر در ایالات متحده آلوده شده اند با Covid-19 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

پس از شیوع هیچ دولتی در امان ماند آن را به عنوان نقل مکان کرد و به سرعت در سراسر ایالات متحده است. صدها نفر از مرگ و میر گزارش شده روزانه است. مقامات بهداشتی گزارش شد بیش از 2000 تن در روز در سراسر مه, مه, یکی از مرگبارترین ماه در تاریخ ایالات متحده آمریکا.

این نا معلوم از دست دادن زندگی و تاثیر آن در میان خانواده ها و جوامع دارای طرح میتوانست به زندگی در آمریکا برای بیش از دو ماه به عنوان بسیاری از شهرها و ایالات متحده شروع به در حال ظهور از قرنطینه “مستندات” و محدودیت در زندگی عمومی است که کارشناسان می گویند می تواند منجر به یکی دیگر از افزایش عفونت در هفته به دنبال به عنوان دانشمندان و محققان مسابقه به سادگی یک واکسن برای مبارزه با این ویروس بسیار مسری.

بی تاب به سر کسب و کار به عنوان معمول و آمریکایی ها به عنوان نرخ بیکاری به شدت افزایش افسردگی در سطح نرخ های کسب و کار زیر تعطیلی و تیز کاهش در درآمد از رئیس جمهور خواست متحده به “بازگشایی” حتی به عنوان آنها سقوط کوتاه از توصیه معیارهای خود را در دستورالعمل خود برای لغو محدودیت.

نزدیک به یک دوجین متحده در حال دیدن دو رقمی درصد عفونت را افزایش می دهد بیش از عفونتها از هفته گذشته با توجه به Covid ردیابی پروژه و بسیاری از شهرستانها برای دیدن ادامه سرسختانه مرگ بالا عوارض.

این ویروس در زمان برگزاری در پر بسته بندی شده شهرستانها اما روستایی بخش ما در حال آوردن با عفونت های جدید و upticks در مرگ و میر.

به عنوان رشد شاخص مرگ و میر نزدیک به 100,000 بیش از آخر هفته روز یادبود آمریکایی ها جرأت خارج به سواحل احزاب و دوره های گلف و خانه عبادت که رئیس جمهور اعلام کرده بود “ضروری” روز جمعه در تهدید خود را به “نادیده گرفتن” فرمانداران’ سفارشات در برابر بازگشایی به جمعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im