Coronavirus: آمریکا می تواند زندگی را نجات داد’ با زودتر اقدام Fauci می گوید

آمریکا می توانست مانع از مرگ و میر بیشتر از coronavirus با قبل از مداخله دولت و مقامات بهداشتی برای جلوگیری از گسترش این ویروس با توجه به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci.

“من معنی بدیهی است, شما می تواند منطقی می گویند که اگر شما تا به حال یک فرایند است که در حال انجام و شما شروع به کاهش زودتر شما می تواند زندگی را نجات داد. بدیهی است. هیچ کس در حال رفتن به انکار که” آقای Fauci گفت: در مصاحبه روز یکشنبه با شبکه سی ان ان جیک Tapper.

“اما آنچه می رود به این نوع از تصمیم گیری های پیچیده است” آقای Fauci گفت: هشداردهنده پایین آمدن بیش از حد به شدت در مقامات دولتی برای چگونه آنها در پاسخ به پیچیده همه گیر است که در آن دانشمندان تا به حال بسیار کمی داده های قابل اعتماد در حالی که آنها وزن خطرات دیگر برای خاموش کردن اقتصاد است.

“اما حق با شماست. منظورم بدیهی است که اگر ما تا به حال درست از همان ابتدا بسته همه چیز را آن ممکن است کمی متفاوت است. اما وجود دارد بسیاری از پوش بک در مورد بستن همه چیز را به عقب و سپس” آقای Fauci گفت.

تا اواسط روز یکشنبه بیش از 21,000 آمریکایی مرده بود از Covid-19. مقامات گزارش داده اند بیش از 525,000 موارد است. هر دو اعداد بالاترین از هر کشوری در جهان هر چند برخی از کشورهای دیگر بالاتر سرانه مرگ و عفونت نرخ.

آقای Fauci مخالفت با آقای Tapper این تصور که ما را بالونی تعداد موارد تایید شده از Covid-19 باید بیشتر نسبت به دولت خود مصرف نمی coronavirus به طور جدی به اندازه کافی در مهم دوره از اواسط ماه مارس تا اواسط ماه مارس زمانی که این ویروس برای اولین بار در ایالات متحده است.

“آن را به عنوان ساده به عنوان که جیک من متاسفم فقط بگو این همه اتفاق می افتد چرا که ما کار را شروع کردم خیلی دیر'” آقای Fauci گفت.

“می تواند شما را از انجام کاری کمی زودتر ؟ آن را به حال تاثیر? بدیهی است. اما در جایی که ما در حال حاضر است که در نتیجه تعدادی از عوامل: اندازه کشور ناهمگونی از کشور” آقای Fauci گفت.

نیویورک تایمز گزارش داد بیش از آخر هفته که آقای Fauci و دیگر مقامات بهداشت در تلاش بود به توصیه رئیس جمهور شروع به دفاع از اقدامات پیشگیرانه اجتماعی مانند فاصله و جزئی خاموش شدن ناگهانی از اقتصاد به عنوان اوایل به عنوان سومین هفته از ماه فوریه است. Mr تهمت نمی علنا تایید چنین گام تا اواسط ماه مارس.

در ضمن آقای ترامپ داده است دولت او در پاسخ به بحران بهداشت و درمان کامل 10 از 10 و اخیرا کاهش تعداد پیش بینی مرگ و میر ناشی از Covid-19 در آمریکا به حدود 60,000 از مدل های که پیش بینی بين 100000 و 200000 مرده در اوایل این ماه.

“ما در حال رفتن را به نفع خود. ما در حال رفتن به آن را انجام دهد خیلی زودتر از مردم فکر می کنم” آقای ترامپ گفت: در روزانه خود را coronavirus نشست خبری روز پنج شنبه گذشته که در آن او پیش بینی قوی گزاف گویی برگشت به اقتصاد ایالات متحده.

آقای Fauci گفت: ما می تواند شروع به شل شدن برخی از اقتصادی خود را خاموش و اجتماعی فاصله محدودیت به عنوان اوایل به عنوان “ماه آینده” یک جدول زمانی که comports با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن هدف تاریخ 1 مارس برای بازگشایی بخش از اقتصاد است.

“ما امیدواریم که در پایان ماه ما می تواند به اطراف نگاه کن و بگو: خوب وجود دارد هر عنصر در اینجا است که ما می توانید با خیال راحت و با احتیاط شروع به عقب کشیدن؟! اگر آن را انجام دهد. اگر نه, پس از آن فقط در ادامه به سرپا ایستادن کردن” آقای Fauci گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im