Coronavirus به روز رسانی: ما موارد صعود به 200,000 گزارش می گویند

تعداد موارد گزارش شده از کروناویروس در آمریکا در صدر 200,000 با توجه به سی ان ان ضبط در سراسر کشور موارد است.

حداقل 4,300 مردم فوت کرده اند با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز که همچنین دارای شمارش تقریبا 200,000 Covid-19 موارد است.

سنبله نشان دهنده 20,000 تازه شناسایی موارد در ما یک شبه.

نیویورک باقی مانده است که ما در کانون برای تایید موارد که رسیده اند بیش از 83,000 در دولت است.

بسیاری از این موارد متمرکز در منطقه شهر نیویورک است که شامل بیش از نیمی از ایالت کل. نزدیک به 2000 نفر در کشور فوت کرده اند از این بیماری با 400 اضافی مرگ و میر گزارش شده از سه شنبه.

اما دیگر مناطق ایالات متحده روبرو هستند نامتناسب نرخ عفونت و مرگ و میر سرانه. در واشنگتن که برای اولین بار دولت به گزارش شیوع در ایالات متحده مرگ رسیده اند حداقل 150.

مرگ عوارض در میشیگان و نیواورلئان نیز رسید گذشته 100 این هفته به عنوان سیستم های سلامت در سراسر کشور آماده شدن برای افزایش مریض تر بیماران نیاز به یک حمایت در حالی که انتظار برای به شدت مورد نیاز از منابع فدرال کمک های اضطراری.


در هفته گذشته ما را تحت الشعاع سخت-آمار چین و ایتالیا با کمترین تعداد از موارد زمانی که کل رسیده 82,000.

در عرض یک هفته تعداد موارد تایید شده تا به حال بیش از دو برابر شده است.

پس از این ادعا برای هفته که این ویروس خواهد فروکش او تحت فشار قرار دادند برای ما به “re-باز کردن” در این ماه در برابر هشدارهای از مقامات بهداشت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیش بینی کرده است که ما تلفات می تواند بین 100000 تا 240,000 با اوج مرگ و میر طی دو هفته آینده.

روز سه شنبه گفت: “این می تواند یک جهنم از یک بد دو هفته. این است که رفتن به بسیار بد دو و شاید سه هفته. این است برای رفتن به سه هفته مثل ما هرگز قبل از دیده می شود.”

او قبلا به دروغ ادعا کرد که اثرات Covid-19 مشابه و یا بدتر از سالانه آنفولانزا شیوع. او پس از عقب نشینی در آن ادعا می کند اما خود را به آدرس خطا.

جهانی موارد رسیده اند بیش از 900,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>