Coronavirus: trump’s بازار سود پس از او در زمان کار تقریبا به طور کامل پاک شده توسط Covid-19 تصادف

میانگین صنعتی داو جونز بسته در روز چهارشنبه به شدت پایین دوباره نزدیک به پاک کردن سه سال از دستاوردهای تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیده بان است که رئیس جمهور با صدای بلند افتخار در مورد فقط یک ماه پیش.

داو پایین بود 1,333 امتیاز پس از اواخر تجمع دربسته در محیط دیگری بعد از فروش تهاجمی خاموش میان شیوع کروناویروس به عنوان دانشگاه جانز هاپکینز قرار داده و تعدادی از ما در مواردی در 7,323 و مرگ و میر در 55. این کاهش بیش از 200 نقطه در سراسر ظهر به عنوان رئیس جمهور و بهداشت عمومی تیم در جریان خبرنگاران در کاخ سفید و دیگری سیاه چشم برای آقای ترامپ حتی به عنوان عمومی خود را پیام و سیاست حرکت می کند در پاسخ به این ویروس بیشتر جدی است.

داو در بسته 19,903 پس از سقوط تمام راه را در زیر سطح که در آن در صبح باز Mr تهمت بود قسم خورده را در ژانویه 2017, 19,795; این بسته که در 19,827. سنا گذشت یک دوم اورژانس ویروس بسته در مدت کوتاهی پس از بازارها بسته است که شامل پرداخت مزایای ترک; آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به سرعت آن را امضا و به قانون است.

مقامات کاخ سفید و قانونگذاران در حال کار بر روی یک بسته محرک است که می تواند رویکرد $1T با کارشناسان مالی هشدار آنها باید انجام دهید تا هر چه زودتر به جای بعد. و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تهیه طرح زیر که برخی از آمریکایی ها می تواند تا دو چک کاملا 2000 دلار برای کمک به مشاغل از دست رفته. اما همه کسانی که حرکت می کند در عین حال برای آرام کردن بازار.

پس از گذراندن سه سال مباهات با صدای بلند در مورد وضعیت اقتصاد در طول مدت خود را و گفت که بزرگترین دلیل او سزاوار چهار سال در دفتر بیضی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته توصیف کرده است بازارهای سهام ایالات متحده به عنوان یک چاره اندیشی موقت است. پیام خود شده است او باید منجر فدرال تلاش برای هیچ کس شیوع ویروس استدلال انجام است که منجر به سریع بازار سهام و بهبود اقتصادی.

“ما باید برای خلاص شدن از این. ما باید برای پیروزی در این جنگ و در حالت ایده آل ، به سرعت” او به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. “دلیل دیگر آن طول می کشد آن را نه یک وضعیت خوب. و من حتی صحبت کردن در مورد اقتصاد است. من صحبت کردن در مورد زندگی بسیاری از مردم است.”

خود را تغییر دور از اقتصادی مبتنی بر پیام می آید که موضوع یکی از چند مورد که اکثر آمریکایی ها معتقدند او در حال انجام یک کار خوب. یک نظرسنجی این هفته پیدا 51 درصد از رای دهندگان ثبت نام از تصویب اقتصادی خود نظارت. دستیاران امیدوارم که رئیس جمهور ثابت شده است صحیح و سریع ارسال ویروس-بازیابی فقط قبل از اینکه گرما از کمپین های نجومی را فشار او را به یک دوم.

بازار سهام و اقتصاد نمی شد یک جمعی تمرکز چهارشنبه در کاخ سفید نشست خبری حتی اگر یکی از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن بالا, سیاسی, دشمنان, رهبر اقلیت سنا چاک شومر دقیقه قبل از آن آغاز شده است گفت: اقتصاد آمریکا تقریبا قطعا برخورد نسبت به انتخابات سال رکود است.

آقای ترامپ اذعان به همان اندازه در اوایل این هفته با کارشناسان اقتصادی هشدار میلیون ها شغل می تواند از دست رفته را در تابستان به عنوان بسیاری از زندگی در آمریکا کاهش می یابد و به توقف و صنایع مانند مواد غذایی خدمات ریختن کارکنان به عنوان رستوران ها و کافه ها بسته هستند.

این حزبی سیاست های اقتصادی موسسه به نام برای ظهور دو حزبی محرک های مالی معامله عبارتند از: “به اندازه کافی محرک های مالی است که به خوبی هدفمند و پایدار تا زمانی که اقتصاد همچنان ضعیف و از دست دادن شغل خواهد شد قابل ملاحظه ای کاهش نسبی برای هر سناریو که در آن سیاستگذاران پای خود را بکشید.”

اما فکر می کنم تانک تحویل یک هشدار جدی.

“حتی با وزش محرک های مالی ما به احتمال زیاد برای دیدن 3 میلیون شغل از دست رفته با فصل تابستان است. نگه داشتن این تعداد پایین و اجازه می دهد هر گونه از دست دادن شغل به سرعت جبران پس از بحران به پایان می رسد باید خار سیاستگذاران به عمل” موسسه گفت: در یک شنبه کاغذ سفید.

رئیس جمهور تن در این هفته بر اقتصاد و بازارهای سهام ایالات متحده به مقدار یک تغییر بنیادی به عنوان ویروس گسترش در سراسر کشور است.

“ما مجموعه 144 سوابق در بازار سهام در سه سال,” او گفت: در 19 مارس کمپین تجمع در ققنوس. “و شما می دانید آنچه که بدان معنی است ؟ که خود 401(k)s 60, 70, 80, 90, 100 درصد است.”

چند هفته بعد در آستانه سه شنبه انتخابات مقدماتی رئیس جمهور دوباره تبلیغ بازارهای ارزش.

“کشور ما این است که قوی تر از همیشه قبل از و امروز ما فقط به حال بزرگترین روز افزایش در بازار سهام در تاریخ است. که او گفت:” در شارلوت. “آیا شما فکر می کنم مخالفان ما هیجان زده شد زمانی که آنها را دیدم بازار سهام امروز؟”

سریع به جلو یک ماه. پیام رئیس جمهور بسیار متفاوت او به عنوان تعلیق مبارزات انتخاباتی برای دور دوم به تمرکز بر روی COVID-19 وقوع در آنچه که او را به عنوان او در کاخ سفید “مرکز عصبی.”

“آنچه که من قصد دارم, جان, بسیار ساده است. ما در حال خلاص شدن از شر این ویروس. این چیزی است که ما انجام می دهند. که بهترین چیزی که ما می توانیم انجام,” او گفت: فاکس نیوز کاخ سفید خبرنگار جان رابرتز. “راه, برای, بازار, برای همه چیز – آن را بسیار ساده است, راه حل بسیار ساده: ما می خواهیم برای خلاص شدن از آن. ما می خواهیم به … به عنوان چند مرگ و میر به عنوان امکان پذیر است. این یک چیز وحشتناک.

“بهترین چیزی که ما می توانیم انجام دهیم این است خلاص شدن از شر virus. یک بار که رفته آن را به پاپ به مثل هیچ کس تا به حال دیده می شود قبل از او گفت:” بازار و اقتصاد است. “این نظر من است اما من فکر می کنم آن را پاپ به مثل هیچ کس تا به حال دیده می شود قبل از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im