Coronavirus: trump’s وزیر بهداشت می گوید ما جهان بدترین مرگ و میر به دلیل آمریکایی ها آنقدر ناسالم

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر سرزنش تعداد زیادی از ما coronavirus موارد و مرگ و میر در تعدادی از آمریکایی ها با “خطر بیشتری پروفایل” طی مصاحبه ای در روز یکشنبه.

صحبت کردن در سی ان ان دولت از اتحادیهآقای آذر بود پرسید: چرا ما به نظر می رسد به طور نامتناسبی بالا تعداد مرگ و میر در مقایسه با بقیه جهان است.

او گفت که دلیل وضع آمریکایی ها بیشتر بیماریهای همراه قرار می دهد که آنها را در معرض خطر بالاتر ابتلا به عوارض شدید اگر آنها قرارداد Covid-19.

جمعیت آمریکا “قابل توجه ناسالم بیماریهای همراه که بسیاری از افراد در جوامع ما به ویژه آفریقایی اقلیت جوامع به خصوص در معرض خطر در اینجا به دلیل قابل توجهی در زمینه بیماری, سلامت, نابرابری و بیماری بیماریهای همراه” آقای آذر گفت: جیک Tapper.

“است که یک تاسف میراث ما در سیستم بهداشت و درمان است که ما قطعا نیاز به آدرس” وزیر آذر اضافه شده است.

خواست برای روشن شدن این که آیا او سرزنش آمریکا برای رهبری شیوه زندگی ناسالم آقای آذر گفت: “ما به طور قابل توجهی نامتناسب بار شرکت morbidities در ایالات متحده— چاقی فشار خون بالا دیابت— اینها نشان حقایق … که ما را در معرض خطر ابتلا به هر نوع بیماری.”

او بعدها گفت: “یکی را سرزنش فرد خود را برای شرایط بهداشتی است که می تواند پوچ است.”

وزیر آذر ستایش راه است که در آن پاسخ نگه داشته است این بار بیماری در ظرفیت سیستم بهداشت و درمان حتی در نقاط گرم مانند نیویورک.


“هر مرگ یک تراژدی است اما نتایج حاصل شده می تواند بسیار بسیار بدتر” آقای آذر گفت.

آقای آذر همچنین استدلال کرد که متفاوت تست سیاست بین کشورها ساخته شده است آن را دشوار است به تعداد موارد و مرگ و مير پايين در ما نسبت به برخی کشورهای دیگر.

آمریکا تا به حال 1.48 میلیون تایید موارد Covid-19 و تا به حال رسما ثبت 89,207 مرگ و میر.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>